Ik vind het goed met zequote:Op maandag 28 juli 2025 20:15 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Inmiddels 5 jaar oud? * Jan_Onderwater ook
Pro Max gaan altijd lang mee qua accu, daar hoef je je geen zorgen over te maken. Prijs (voor 256GB) gaat waarschijnlijk de 1500 euro doorbreken.quote:Op zondag 27 juli 2025 22:03 schreef phpmystyle het volgende:
Al wat bekend over de releases in 09-2025?
Ik heb zelf de 13 pro max a 6,7 inch. Maar dat formaat gaat er blijkbaar uit.
En verder kan ik niks vinden over de batterijduur. Mijn 13 pro max ging lang mee qua batterij. Ik hoop dat dat in de volgende modellen weer zo is.
Die prijzen![]()
[ afbeelding ]
¤1500,- en dan afgescheept worden met 256 GB? :/quote:Op dinsdag 29 juli 2025 13:30 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Pro Max gaan altijd lang mee qua accu, daar hoef je je geen zorgen over te maken. Prijs (voor 256GB) gaat waarschijnlijk de 1500 euro doorbreken.
Voor de rest krijgen de camera's grote updates. Vooral de front, eindelijk naar 24 megapixel.
Nog 500 meer en je hebt een terabyteje dus wat dat betreftquote:Op dinsdag 29 juli 2025 20:38 schreef MisterFox het volgende:
[..]
¤1500,- en dan afgescheept worden met 256 GB? :/
Ik denk dat voor de normale gebruiker een 200 euro telefoon prima volstaat qua functionaliteit.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 20:50 schreef MisterFox het volgende:
Ik vind de “$500 for a phone?!? That must be the most expensive phone in the world!” Van Steve Balmer eigenlijk nog steeds heel accuraat… Ik heb het idee dat wij ontzettend verwend zijn met onze telefoon die vaak minimaal ¤ 1000 kost, maar ik vraag me af of een telefoon van ¤ 200 ook gewoon voldoet?
Toen m'n 12 Mini een paar dagen weg was voor een nieuwe accu heb ik een Motorola voor 99 euro gehaald om te overbruggen. Los van het onwennige van Android was dat eigenlijk best een prima ervaring, zolang je je verwachtingen maar realistisch houdt.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 20:50 schreef MisterFox het volgende:
Ik vind de “$500 for a phone?!? That must be the most expensive phone in the world!” Van Steve Balmer eigenlijk nog steeds heel accuraat… Ik heb het idee dat wij ontzettend verwend zijn met onze telefoon die vaak minimaal ¤ 1000 kost, maar ik vraag me af of een telefoon van ¤ 200 ook gewoon voldoet?
Tja, waar gebruik je je telefoon voor, en hoe veel uur per dag? Mijn 12ProMax kocht ik 4 1/2 jaar geleden, gebruik hem intensief iedere dag, bellen, mailen, bankieren, AI toepassingen, Cursussen, als gereedschap en blijf hem nog minstens een jaar, waarschijnlijk langer gebruiken. Komt dan neer op 65-70 cent per dag. Een abo op een krant is duurder. IOS 26 gaat de 11 serie nog ondersteunen, dus mijn 12 gaat ook nog 27 krijgen plus daarna nog een jaar of twee security updates.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 20:50 schreef MisterFox het volgende:
Ik vind de “$500 for a phone?!? That must be the most expensive phone in the world!” Van Steve Balmer eigenlijk nog steeds heel accuraat… Ik heb het idee dat wij ontzettend verwend zijn met onze telefoon die vaak minimaal ¤ 1000 kost, maar ik vraag me af of een telefoon van ¤ 200 ook gewoon voldoet?
Ik zet al mijn bestanden in cloud en NASquote:Op dinsdag 29 juli 2025 20:38 schreef MisterFox het volgende:
[..]
¤1500,- en dan afgescheept worden met 256 GB? :/
Ding is dus wel dat de volgende NOG groter wordt..Dat pas nauwelijks nog in (broek)zakken.quote:Op maandag 28 juli 2025 17:55 schreef DKUp het volgende:
[..]
iPhone 17 Pro Max gaat dikker worden voor een nog grotere accu en dit model schijnt de langste accuduur van alles iPhones te krijgen. iPhone 17 Air schijnt een stuk korter te worden en e-sim only.
Formaat van de iPhone 17 Air lijkt mij het meest fijn nu ik een iPhone 15 Pro Max heb.
Een E-Sim ipv een echte sim zijn minder onderdelen en betere waterdichtheid.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 10:41 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ding is dus wel dat de volgende NOG groter wordt..Dat pas nauwelijks nog in (broek)zakken.
En met een e-sim heb ik alleen nog maar gewerkt op vakantie. Wat daar de toevoeging van is?
Misschien anders maar de pro nemen..
Maakt niks uit ten opzichte van nu, 16 is sowieso al mega discounted bij andere verkopers vergeleken met de Apple prijzenquote:Op dinsdag 5 augustus 2025 21:28 schreef RipCity het volgende:
Beste Apple kenners: heb een Pro Max 12 en wil een nieuwe halen. Maar hoorde dat Iphone 17 volgende maand uitkomt? Wil gewoon de 16 halen. Als ik een maand wacht tot 17 uit is hoeveel discounten ze de 16 normaliter dan? Iemand die op basis van andere jaren daar iets van weet? Als het paar honderd scheelt wil ik wel maandje wachten. Als het 4 tientjes is ofzo haal ik deze week wel de 16. Dus mocht iemand daar iets over weten hoor ik het graag!
Oh ja dom van me. Helemaal niet over nagedacht om bij andere winkels dan apple zelf te kijken. Dacht nog als vroeger toen ze altijd zeiden dat winkels altijd gelijke prijs moesten houden als Apple en er zelden aanbiedingen waren. Dank! Ga Amac/cooblue e.d. eens even bekijken!quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 22:21 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Maakt niks uit ten opzichte van nu, 16 is sowieso al mega discounted bij andere verkopers vergeleken met de Apple prijzen
Belsimpel is vaak de goedkoopste op internet. Als je voor de laagste prijs wil gaan kan je het beste op internet kijken.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 22:35 schreef RipCity het volgende:
[..]
Oh ja dom van me. Helemaal niet over nagedacht om bij andere winkels dan apple zelf te kijken. Dacht nog als vroeger toen ze altijd zeiden dat winkels altijd gelijke prijs moesten houden als Apple en er zelden aanbiedingen waren. Dank! Ga Amac/cooblue e.d. eens even bekijken!
Gedeeld met gezin ofzo zodat zij automatisch verbinden?quote:Op donderdag 14 augustus 2025 08:08 schreef onlogisch het volgende:
Mijn persoonlijke hotspot blijft maar aanstaan. Steeds schuif ik het balkje uit, maar als ik even later terugkom dan staat hij toch weer aan. Ondanks dat er een wachtwoord opzit, krijg ik nu een mailtje dat ik al op 80% van mijn databundel zit. Nu weet ik niet of het 1 met het ander te maken heeft, maar het zet mij toch aan het denken.
Hoezo gaat mijn persoonlijke hotspot steeds aan als ik het toch echt uitvink?
Dat zou goed kunnen ja. Onlo jr. connect er namelijk altijd naar. Dat zou verklaren waarom het met de MB's zo hard gaat. Maar niet dat wanneer ik de hotspot uitvink, dat deze automatisch weer aangaat, toch? Als ik hem uit zet dan moet hij gewoon uitblijven lijkt me?quote:Op donderdag 14 augustus 2025 08:26 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Gedeeld met gezin ofzo zodat zij automatisch verbinden?
Klinkt idd wat onlogisch, maar volgens mij kun je twee dingen doen. Bij de WiFi-opties van je kind "Auto-join Hotspot" aanpassen van automatisch-> vragen om te verbinden en bij jouw personal hotspot je WiFi-ww aan te passen.quote:Op donderdag 14 augustus 2025 09:09 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dat zou goed kunnen ja. Onlo jr. connect er namelijk altijd naar. Dat zou verklaren waarom het met de MB's zo hard gaat. Maar niet dat wanneer ik de hotspot uitvink, dat deze automatisch weer aangaat, toch? Als ik hem uit zet dan moet hij gewoon uitblijven lijkt me?
Dat zal ik eens bekijken. Maar dat raakt nog altijd niet de kern van mijn probleem.quote:Op donderdag 14 augustus 2025 09:53 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Klinkt idd wat onlogisch, maar volgens mij kun je twee dingen doen. Bij de WiFi-opties van je kind "Auto-join Hotspot" aanpassen van automatisch-> vragen om te verbinden en bij jouw personal hotspot je WiFi-ww aan te passen.
Als je het zeker wil weten, kun je beide doen.
Zit je zoon in je 'gezin'? Volgens mij maakt die automatisch verbinding ook als hotspot uit staat. Onder Persoonlijke Hotspot staat Delen met Gezin. Hier heb je de optie om dit uit te zetten of om te laten vragen om verbinding.quote:Op donderdag 14 augustus 2025 10:21 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dat zal ik eens bekijken. Maar dat raakt nog altijd niet de kern van mijn probleem.
[ afbeelding ]
Het vinkje schuift automatisch groen. Terwijl ik hem toch echt heb uitgezet
quote:Op donderdag 14 augustus 2025 12:40 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Zit je zoon in je 'gezin'? Volgens mij maakt die automatisch verbinding ook als hotspot uit staat. Onder Persoonlijke Hotspot staat Delen met Gezin. Hier heb je de optie om dit uit te zetten of om te laten vragen om verbinding.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |