Maar dat is maar een fractie van wat Trump op dit moment eist.quote:Op maandag 24 februari 2025 20:58 schreef Scjvb het volgende:
Opbouw van het land zou mooi zijn, maar weet niet of dit nou Trumps bedoeling is met het geld. Grondstoffen in ruil voor geleverde wapens en dergelijken ten tijde van regering Biden, oftewel terugbetaling aan de VS, is een voorwaarde bij het dealen.
Ik dacht juist dat we Putin in de val hadden gelokt?quote:Op maandag 24 februari 2025 21:08 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Zoals ik zeg: we zijn erin getrapt ons te roeren in een voormalige Russische deelrepubliek in de periferie van het Oostblok, alsof het een interne gelegenheid betrof.
Tja, wat is dan precies waar we zijn ingetrapt?quote:Op maandag 24 februari 2025 21:08 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Zoals ik zeg: we zijn erin getrapt ons te roeren in een voormalige Russische deelrepubliek in de periferie van het Oostblok, alsof het een interne gelegenheid betrof.
Nee, we zijn nu Limburg kwijt of zo.quote:Op maandag 24 februari 2025 21:09 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ik dacht juist dat we Putin in de val hadden gelokt?
En vervolgens verder zaken doen met de bullebakquote:Op maandag 24 februari 2025 21:08 schreef Momo het volgende:
[..]
De man in je straat helpen die in elkaar wordt geslagen door een boze bullebak in de straat, er daarna geld voor de hulp eisen samen met de bullebak
https://breakingthenews.n(...)rare-earths/63594413quote:Trump: Russia has things US wants, like rare earths
United States President Donald Trump said on Monday while hosting his French counterpart Emmanuel Macron at the White House that Russia has "things we want, like rare earths."
He reiterated that Washington was trying to make "some economic development deals" with Moscow.
The Trump administration has also been trying to strike a minerals deal with Ukraine, with the latter revealing that the negotiations are in the last stages.
Russische deelrepubliek? GTFO. Het was een unie. Oekraïne had een zetel in de VN na WO2.quote:Op maandag 24 februari 2025 21:08 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Zoals ik zeg: we zijn erin getrapt ons te roeren in een voormalige Russische deelrepubliek in de periferie van het Oostblok, alsof het een interne gelegenheid betrof.
https://en.wikipedia.org/wiki/Ukraine_and_the_United_Nationsquote:[...]since 1944, the Ukrainian SSR was permitted to establish bilateral relations with countries and maintain its own standing army.[56] This clause was used to permit the republic's membership in the United Nations, alongside the Byelorussian SSR. Accordingly, representatives from the "Ukrainian Soviet Socialist Republic" and 50 other states founded the UN on 24 October 1945. In effect, this provided the Soviet Union (a permanent Security Council member with veto powers) with another two votes in the General Assembly.[note 4] The latter aspect of the 1944 clauses was never fulfilled and the republic's defense matters were managed by the Soviet Armed Forces and the Defense Ministry. Another right that was granted but never used until 1991 was the right of the Soviet republics to secede from the union,[62] which was codified in each of the Soviet constitutions. Accordingly, Article 69 of the Constitution of the Ukrainian SSR stated: "The Ukrainian SSR retains the right to willfully secede from the USSR.[..]
quote:Ukraine was one of the founding members of the United Nations when it joined in 1945 as the Ukrainian Soviet Socialist Republic; along with the Byelorussian Soviet Socialist Republic, Ukraine signed the United Nations Charter when it was part of the Soviet Union. After the dissolution of the Soviet Union in 1991, the newly independent Ukraine retained its seat.
Trump wil gewoon een wit voetje halen bij zijn meester in het Kremlin.quote:Op maandag 24 februari 2025 21:16 schreef PrivacyKoning het volgende:
Het lijkt erop dat Trump zich meer op het grotere geheel richt en de Chinese dreiging serieus neemt. Dit betekent dat hij Amerikaanse middelen uit Europa terugtrekt en zich focust op de Pacifische regio, terwijl hij tegelijkertijd vazalstaten aanspoort hun militaire uitgaven te verhogen. Daarnaast probeert hij Rusland los te weken van China.
Je zou bijna zeggen dat hij weet wat hij doet.
Ja, nou en? De hoofdstad was Moskou, de voertaal Russisch en de valuta de roebel.quote:Op maandag 24 februari 2025 21:15 schreef Ulx het volgende:
[..]
Russische deelrepubliek? GTFO. Het was een unie. Oekraïne had een zetel in de VN na WO2.
[..]
Daarom wil Oekraïne ook niet meer onder het juk van de Russen zitten. Ze waren het zat een kolonie te zijn en gaan echt niet meer terug het imperium in.quote:Op maandag 24 februari 2025 21:21 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ja, nou en? De hoofdstad was Moskou, de voertaal Russisch en de valuta de roebel.
Tja, dat zou inderdaad niet bepaald getuigen van eerlijkheid en respect jegens deze man. Het is immers Trump die behalve dit meerdere eisen stelt in aanloop naar een eventuele deal.quote:Op maandag 24 februari 2025 21:08 schreef Momo het volgende:
[..]
De man in je straat helpen die in elkaar wordt geslagen door een boze bullebak in de straat, er daarna geld voor de hulp eisen samen met de bullebak
Wat een huichelend stuk vreten.quote:“I don’t use those words lightly,” says Trump, refusing to call Putin a dictator, a week after calling Zelensky a dictator in a TRUTH SOCIAL post.
https://bsky.app/profile/kevinrothrock.me/post/3lix65boals2a
Hardop gelachen.quote:Op maandag 24 februari 2025 21:16 schreef PrivacyKoning het volgende:
Het lijkt erop dat Trump zich meer op het grotere geheel richt en de Chinese dreiging serieus neemt. Dit betekent dat hij Amerikaanse middelen uit Europa terugtrekt en zich focust op de Pacifische regio, terwijl hij tegelijkertijd vazalstaten aanspoort hun militaire uitgaven te verhogen. Daarnaast probeert hij Rusland los te weken van China.
Je zou bijna zeggen dat hij weet wat hij doet.
Dat hoeft ook helemaal niet, terug het Russische rijk in. Maar die tumultueuze grensregio met Rusland kun je beter kwijt dan rijk zijn. Want in de donbas en de krim is het immers al decennialang onrust en oorlog.quote:Op maandag 24 februari 2025 21:23 schreef Ulx het volgende:
[..]
Daarom wil Oekraïne ook niet meer onder het juk van de Russen zitten. Ze waren het zat een kolonie te zijn en gaan echt niet meer terug het imperium in.
Zeer vermakelijk jaquote:Op maandag 24 februari 2025 21:36 schreef Faraday01 het volgende:
Macron geeft Trump een lesje in live factchecking in het witte huis
Aan deze comment te zien ben jij de enige die drugs snuift en niet Zelensky.quote:Op maandag 24 februari 2025 18:24 schreef PrivacyKoning het volgende:
[..]
Vredestichter Trump brengt een einde aan deze zinloze oorlog, gestart door de drugsverslaafde dictaror Zelensky die gesteund werd door de mentaal beperkte Biden en zijn geestesziekte EU-trawanten.
Nu maar hopen dat de frisse Trump-Musk wind snel in Europa gaat waaien. Make the Netherlands great again.
Deze mist net die paar seconden na dat je de blik van Trump mooi kan zien. Zo zie je hem niet vaak kijken, heerlijk.quote:Op maandag 24 februari 2025 21:41 schreef skysherrif het volgende:
Het is even afwachten, maar Macron lijkt goede zaken te hebben gedaan met zijn bezoek.
[ afbeelding ]
Is hard bezig een van de grote staatsmannen van Europas geschiedenis te worden.
Laten we hopen dat er meer gaan volgenquote:Op maandag 24 februari 2025 21:41 schreef skysherrif het volgende:
Het is even afwachten, maar Macron lijkt goede zaken te hebben gedaan met zijn bezoek.
[ afbeelding ]
Is hard bezig een van de grote staatsmannen van Europas geschiedenis te worden.
Rutte deed dat ook ooit, benieuwd of ie dat nu ook nog aandurftquote:Op maandag 24 februari 2025 21:48 schreef Ulx het volgende:
Wat Macron doet is laten zien wat de manier is om Trump aan te pakken. Trump zal straks wel weer gaan gillen en liegen op TS of zo, maar boeien. Dat doet hij toch wel.
Je denkt niet dat Merz' oproep om onder de nucleare paraplu van de VS vandaan te stappen en die Amerikaanse bommen te vervangen door Euronukes een precedent schept? Andere landen zullen dan ook wel atoomwapens willen. Ik zie daar toch wel wat potentiële problemen. Maar ja, het is voor ons wel -zoals je ook zegt- realistische politiek om dat toch maar doen.quote:Op maandag 24 februari 2025 21:48 schreef Lospedrosa het volgende:
een realistischer wereldpolitiek.
Mooie tijden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |