quote:Op zondag 23 februari 2025 23:30 schreef kater1 het volgende:
Mattie ook halfwakker. Super spannende streams dit.
Huh, waren die er ook? Jolien? en Jane?quote:Op zondag 23 februari 2025 23:34 schreef Flory- het volgende:
Kiki, Sharice en Jane in de woonkamer, Jolien is terug.
Jolien kwam net terug, was even gaan kijken denk ik en Axel vroeg wie er nog zaten.quote:Op zondag 23 februari 2025 23:34 schreef kater1 het volgende:
[..]
Huh, waren die er ook? Jolien? en Jane?
Volgens mij zei Jordy toen hij net wakker was nog wat tegen Jolien die ook toen nog gewoon in bed lag.quote:Op zondag 23 februari 2025 23:34 schreef kater1 het volgende:
[..]
Huh, waren die er ook? Jolien? en Jane?
Ja klopt hij zei ga maar slapen want duurt nog...?quote:Op zondag 23 februari 2025 23:36 schreef kater1 het volgende:
[..]
Volgens mij zei Jordy toen hij net wakker was nog wat tegen Jolien die ook toen nog gewoon in bed lag.
Ja preciesquote:Op zondag 23 februari 2025 23:37 schreef Droopie het volgende:
Wat is dit voorngekkigheid..
Zet gewoon die stream op de huiskamer
Kan echt niet. Hij is de ster van de show. De rest zijn zijn puppets. Ze moeten wel luisterenquote:Op zondag 23 februari 2025 23:40 schreef Droopie het volgende:
Jordy zijn topdag loopt ten einde.
Hoogverraad in het kartel
Het moet toch niet gekker worden. Ik snap niet dat mensen dit leuk vinden om naar te kijken. Volwassen mensen die het eten stelen van hun huisgenoten.quote:
Wat een onzin. Mattie slaapt en Jolien werd wakker en ging kijken wat er aan de hand was en kwam snel weer teug.quote:Op zondag 23 februari 2025 23:45 schreef Droopie het volgende:
[ x ]
Ow dit speelt er haha
Dit kan je toch allemaal niet volgen.
Ik ga mij ook steeds meer verbazen over mijzelf.quote:Op zondag 23 februari 2025 23:46 schreef mazaru het volgende:
[..]
Het moet toch niet gekker worden. Ik snap niet dat mensen dit leuk vinden om naar te kijken. Volwassen mensen die het eten stelen van hun huisgenoten.
Ze hebben ze niet gestolen. Jordy heeft extra betaald.quote:Op zondag 23 februari 2025 23:46 schreef mazaru het volgende:
[..]
Het moet toch niet gekker worden. Ik snap niet dat mensen dit leuk vinden om naar te kijken. Volwassen mensen die het eten stelen van hun huisgenoten.
Op X overdrijven ze graag om het allemaal erger te maken.quote:Op zondag 23 februari 2025 23:48 schreef kater1 het volgende:
[..]
Wat een onzin. Mattie slaapt en Jolien werd wakker en ging kijken wat er aan de hand was en kwam snel weer teug.
Ik zag net Jordy heen en weer lopen en Mattheus had zijn ogen open. Plus ik hoorde Jordy, Mattheus en Jolien ook net fluisteren met elkaar.quote:Op zondag 23 februari 2025 23:49 schreef Droopie het volgende:
[..]
Ik ga mij ook steeds meer verbazen over mijzelf.
Ze slapen al 2 uur, geen camera en dan moet ik gaan puzzelen wat er speelt.
En als ze wakker zijn irriteer ik me de tandjes zoals vandaag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |