Als je gedronken hebt en je wil je nuchter voelen is een bakkie koffie wel altijd lekker...quote:Op zaterdag 22 februari 2025 23:05 schreef marky het volgende:
Last van haar maag... lekker bakkie koffie erin.
Hij is overmoedig geworden omdat hij de bank heeft overleefd...quote:Op zaterdag 22 februari 2025 22:54 schreef zodeju het volgende:
Jemig wat is Axel druk ik vind hem vervelend....waarom valt hij nu pas op....ligt hij anders op een andere slaapkamer...
Situatie was dat Matti en Keanu een deel van hun avondeten spaarden voor lunch morgen, en dan 2u na het avondeten alweer brood met pindakaas aten. Maar als die dat blijven doen, dan is er niet genoeg brood voor iedereen bij het ontbijt.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 23:07 schreef kater1 het volgende:
Boys meeting buiten. Helaas gaat Pootje het uitleggen. Iets van anderhalf broodje niet nu opeten maar wel de pasta die over is. Want opeens voedsel tekort?
Die had allang thuis moeten zijn en heeft idd een lintwormquote:Op zaterdag 22 februari 2025 23:09 schreef Jackiegekkie het volgende:
[..]
Situatie was dat Matti en Keanu een deel van hun avondeten spaarden voor lunch morgen, en dan 2u na het avondeten alweer brood met pindakaas aten. Maar als die dat blijven doen, dan is er niet genoeg brood voor iedereen bij het ontbijt.
Dus werd hen gevraagd om 's avonds geen brood meer te weten. Keanu spartelde tegen en leek niet zo blij om zo op de vingers getikt te worden.
Niet over de andere mannen.... Enkel Keanu. Maar Matti heeft ook een beetje schuld, want die had ook nog net 2 plakken brood met pindakaas op. Weliswaar, pas nadat Keanu dat vroeg of hij voor hem ook moest maken EN Matti zei: hey Keanu, wel heel dun plakje aub!quote:Op zaterdag 22 februari 2025 23:10 schreef kater1 het volgende:
Broodgate. Mattie en Jordy over de andere mannen. Ze vreten maar brood brood brood. Echt dikke plakken.
Dat is raar omdat nu Jordy en Mattie het over de broodjatters hebben.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 23:09 schreef Jackiegekkie het volgende:
[..]
Situatie was dat Matti en Keanu een deel van hun avondeten spaarden voor lunch morgen, en dan 2u na het avondeten alweer brood met pindakaas aten. Maar als die dat blijven doen, dan is er niet genoeg brood voor iedereen bij het ontbijt.
Dus werd hen gevraagd om 's avonds geen brood meer te weten. Keanu spartelde tegen en leek niet zo blij om zo op de vingers getikt te worden.
Zie mijn berichtje net boven je postquote:Op zaterdag 22 februari 2025 23:12 schreef kater1 het volgende:
[..]
Dat is raar omdat nu Jordy en Mattie het over de broodjatters hebben.
Ja, ik zie het nu! Raar dat het zo'n kwestie is.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 23:13 schreef Jackiegekkie het volgende:
[..]
Zie mijn berichtje net boven je post
Dat hebben ze gedaan.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 23:15 schreef KinKiJan het volgende:
Jordy Ventura - Bread Detective .....
Ga ermee naar Keanu toe dan.
Ik doe met je mee maar wel stiekemquote:Op zaterdag 22 februari 2025 23:16 schreef Droopie het volgende:
[..]
Niet gekeken, maar ik begin alvast met haten.
Nee het mag maar niet een half brood wegsnijden.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 23:12 schreef kater1 het volgende:
[..]
Dat is raar omdat nu Jordy en Mattie het over de broodjatters hebben.
Mooi! Dan ga ik aan de shotjes voor elke dikke plak brood die nog genoemd wordtquote:Op zaterdag 22 februari 2025 23:15 schreef Jackiegekkie het volgende:
[..]
Dat hebben ze gedaan.
Keanu was not amused!
Kost 3 uur ze kunnen er ongeveer drie op een dag bakken.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 23:19 schreef Schakeltopia het volgende:
kunnen ze niet gewoon een extra broodje bakken?![]()
ze hebben toch geen zak te doen hele dag
Ja gaat zooooo dronken worden!quote:Op zaterdag 22 februari 2025 23:18 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Mooi! Dan ga ik aan de shotjes voor elke dikke plak brood die nog genoemd wordt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |