O ja, hij had ze toch wijsgemaakt dat het 'smakelijk eten'was?quote:Op zaterdag 22 februari 2025 20:29 schreef Kissingbird het volgende:
Mathhie heeft de groep kallabokka geleerd ,dat betekent houd je bek
aan tafel zeiden er weer: kallabokka
quote:Op zaterdag 22 februari 2025 20:35 schreef kater1 het volgende:
[..]
O ja, hij had ze toch wijsgemaakt dat het 'smakelijk eten'was?
Kan dm niet openen moet eerst 7 dagen wachten oh... Kan je die wel hier plaatsen?quote:Op zaterdag 22 februari 2025 20:27 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Net pas uitgewerkt, ga ze zometeen uploaden ......
Ziet er ook rood uit.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 20:41 schreef Kodiak100 het volgende:
Keanu heeft zich net vies hard verbrand
Je bedoelt Pootje en Milena met Jane....dacht het niet.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 20:36 schreef 5thencounter het volgende:
Misschien de start van het 1ste Geile Weekend na 2 maanden? Zal wel niet.. brave Prinsesjes doen dat niet
Is het ook nietquote:Op zaterdag 22 februari 2025 20:42 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Ziet er ook rood uit.
En eerlijk.. is toch ook niet oke dat ze met een pan met heet water naar buiten moeten lopen steeds om iets af te gieten.
Huh, ik dacht dat ze al gegeten hadden? Staan Keanu en Jolien ook al zeker een uur een eenvoudige pasta te koken...quote:Op zaterdag 22 februari 2025 20:39 schreef 5thencounter het volgende:
Voor de minder bedeelden.. Pasta met Oranje Prut.. een beetje laat op de avond
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |