Ik denk niet dat ze daar veel mee doen, aangezien de AFD verdubbeld is sinds 2021. Qua grootte.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 17:04 schreef Mikeytt het volgende:
https://www.dw.com/en/stu(...)rime-rate/a-71691228
[..]
Goed dat zo'n onderzoek wordt uitgebracht wanneer het populistisch narratief zo leeft in Duitsland...
Lijkt me sterk dat dit de ogen van mensen zal openen, maar wellicht wordt het zaadje geplant...
quote:Op zaterdag 22 februari 2025 18:23 schreef LXIV het volgende:
Zelfde statistisch gegoochel dat islamitische scholen tot de best presterende verklaart.
Als je geen absolute maar relatieve cijfers gaat gebruiken kun je iedere gewenste uitkomst krijgen. Volkomen nietszeggend.
Ik vermoed dat sociaal-economische factoren zwaarder wegen. Staat in essentie ook in OP.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 18:50 schreef Straatcommando. het volgende:
Of daalt de misdaad al jaren onder de autochtone bevolking, maar blijft deze in zijn totaal op peil door ''oververtegenwoordigde groepen''?
Wat bedoel je met weggaan? Emigreren? Ik zelf zit in een bijzonder comfortabele situatie. Als ik jong was en geen huis had zou ik er wellicht anders over denkenquote:Op zaterdag 22 februari 2025 18:33 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Je post wel eens over weggaan. Zie jij in dit meer bevestiging daarvoor? Ik zie dat er een enorm gesanctioneerde "whitewashing" wordt opgezet, dat lijkt wel intenser nog te zijn dan eerst. De instituten zijn echt faciliteerders geworden.
De discussie moet dus gaan over of het wenselijk is om een extra grote groep hulpbehoevenden / overlastgevenden aan je samenleving toe te voegen zonder limiet.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 19:01 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ik vermoed dat sociaal-economische factoren zwaarder wegen. Staat in essentie ook in OP.
Oh ja meende dat ik je dat wel eens heb zien posten. Dacht dat je het ook nu nog overwoog.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 19:13 schreef LXIV het volgende:
[..]
Wat bedoel je met weggaan? Emigreren? Ik zelf zit in een bijzonder comfortabele situatie. Als ik jong was en geen huis had zou ik er wellicht anders over denken
Hardop gelachen.quote:Uit de studie blijkt dat het feit dat immigranten oververtegenwoordigd zijn in misdaadstatistieken niets te maken heeft met hun afkomst.
Blij dat er meer mensen in dit topic deze vorm van extreemlinks activisme doorzien.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 19:16 schreef admiraal_anaal het volgende:
Wat is hun definitie van immigrant en autochtone Duitser? Wat iemand met Marokkaans, Turks, Afghaans bloed die in Duitsland woont is geen autochtoon maar een immigrant. Waarschijnlijk rekenen ze deze figuren dus tot de verkeerde groep en dan krijg je deze rooskleurige uitkomsten
Dan is het ook heel aannemelijk dat veel migranten in een lagere sociaal economische situatie zitten. In ieder geval de groep die oververtegenwoordigd is in criminaliteit.quote:Op zaterdag 22 februari 2025 19:01 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ik vermoed dat sociaal-economische factoren zwaarder wegen. Staat in essentie ook in OP.
Tja, ook binnen die groep zijn zij nog oververtegenwoordigd. Dit zien we bijvoorbeeld ook in Nederland, aldus het CBS:quote:Op zaterdag 22 februari 2025 19:22 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dan is het ook heel aannemelijk dat veel migranten in een lagere sociaal economische situatie zitten. In ieder geval de groep die oververtegenwoordigd is in criminaliteit.
En laten we ook niet vergeten dat gedrag natuurlijk altijd een keuze blijft en niet op te hangen is aan externe factoren. Dit zijn slechts drogredenaties om bepaalde groepen de hand boven het hoofd te houden.quote:De verschillen naar geboorteland en herkomstland kunnen samenhangen met een andere samenstelling van deze groepen. Wanneer hiermee rekening wordt gehouden, dan blijkt dat met name de achtergrondkenmerken geslacht, leeftijd en inkomen bepalend zijn voor de kans dat iemand verdacht wordt van een misdrijf. Verschillen naar geboorteland en herkomstland worden na correctie kleiner, maar blijven wel aanwezig.
Bron
Dat doen ze hier toch ook inmiddels. Maar goed. In Duitsland weten ze ook dat AfD heel groot gaat worden en dit soort onderzoeken echt geen zak meer uitmaken. Terwijl weer een steekpartij vandaag juist extra stemmen gaat opbrengenquote:Op zaterdag 22 februari 2025 17:18 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik vermoed dat ze creatief zijn omgesprongen met de definitie van Duitser.
Aangifte doen is racismequote:Op zaterdag 22 februari 2025 17:39 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
En is een kennelijk racisitsche houding van slachtoffers dan de voor de hand liggende oorzaak om als eerste te benoemen? Doe je geen aangifte tegen je overvaller omdat het een landgenoot is? Ik vind het niet heel logisch klinken eigenlijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |