Die van mij gisterenquote:Op maandag 3 maart 2025 12:13 schreef Nijna het volgende:
Mijn man heeft als het goed is de aangifte al gedaan van het weekend.
Niet eens, maar tegen de tijd dat ik mijn derde post verzond vroeg ik me dat ook even af.quote:Op maandag 3 maart 2025 09:39 schreef vencodark het volgende:
[..]
Waar zal ik beginnen?
[..]
Are you drunk?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
Doe jij telefonisch aangifte?quote:Op maandag 3 maart 2025 11:40 schreef vencodark het volgende:
[..]![]()
Hoe zijn we al een jaar verder?
Ik ga ‘vandaag’ bellen.![]()
U las het hier.
Heb ik een tijd gedaan! Geen grond lessen maar met een reformer. Vond het heerlijkquote:Op maandag 3 maart 2025 14:08 schreef vencodark het volgende:
Even een andere boeg:
Iemand bekend met Pilates?
In het dorp is er dus net iets begonnen.quote:Op maandag 3 maart 2025 14:11 schreef Amsel het volgende:
[..]
Heb ik een tijd gedaan! Geen grond lessen maar met een reformer. Vond het heerlijkMaar ik kreeg de lessen niet goed in ons thuisleven ingepast, en gezien de hoeveelheid lessen die ik telkens last-minute moest afzeggen werd het me te duur.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Morgenochtend de wekker weer extra vroeg want carnaval op school, de oudste gaat als Stitch dus ik heb even moeten oefenen met schminkenen de jongste gaat als wonder woman. 's Middags foekepot, herinnerde ik mij net op tijd om vrij te kunnen vragen
![]()
Lekker chaotisch begin van de week.
Eerlijk gejat van googlequote:Op maandag 3 maart 2025 14:21 schreef vencodark het volgende:
Oh, die spookjes zijn wel heel goed bedacht!
Doen basisscholen nog iets aan carnaval eigenlijk?
Bij ons op school vroeger wel maar tegenwoordig niet meer.
Hier iig wel 🇧🇪quote:Op maandag 3 maart 2025 14:21 schreef vencodark het volgende:
Oh, die spookjes zijn wel heel goed bedacht!
Doen basisscholen nog iets aan carnaval eigenlijk?
Bij ons op school vroeger wel maar tegenwoordig niet meer.
Pilates!!quote:Op maandag 3 maart 2025 14:16 schreef vencodark het volgende:
[..]
In het dorp is er dus net iets begonnen.
Elke woensdag om 9:30 en aangezien ik pas in de avond begin met werken, zou dat ideaal zijn.
Ik heb 0 ervaring en sport verder niet. Ben al een tijdje naar iets op zoek en dit leek me wel interessant.
Het is hier ¤15 per les.quote:Op maandag 3 maart 2025 15:06 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Pilates!!![]()
Mijn favoriete sport (naast softbal dan). Helaas onbetaalbaar geworden hier in het dorp, maar heb het een aantal jaar met plezier gedaan. Gewoon op een matje op de grond, groepslessen.
Ik vind dat best aan de prijs, maar het is het zeker waard. Pilates is tofquote:Op maandag 3 maart 2025 15:37 schreef vencodark het volgende:
[..]
Het is hier ¤15 per les.
¤165 voor 12 weken.
¤300 voor 24 weken.
Weet alleen niet hoelang de les is, heb gemaild dus ik wacht op antwoord.
Doe mij die maar!quote:Op maandag 3 maart 2025 15:51 schreef F_r het volgende:
Ik betaal nog geen 40,- per maand voor de sportschool en mag dan onbeperkt gaan. Ook naar groepslessen zoals pilates
Goeie. Ik neem mij ook al maanden voor minstens eens een informatie bezoekje te brengen aan de plaatselijke sportschool.quote:Op maandag 3 maart 2025 15:51 schreef F_r het volgende:
Ik betaal nog geen 40,- per maand voor de sportschool en mag dan onbeperkt gaan. Ook naar groepslessen zoals pilates
Dat.quote:
Vakantie hebben buiten de advies weken van het ministerie natuurlijkquote:Op maandag 3 maart 2025 14:21 schreef vencodark het volgende:
Doen basisscholen nog iets aan carnaval eigenlijk?
Dat is heel mooi gezegd inderdaad.quote:Op maandag 3 maart 2025 16:58 schreef Amsel het volgende:
Ach, de jongste hier is zo sip om Dieuwertje: "Ik heb zulke fijne herinneringen aan haar en ze voelde in de Sinterklaastijd altijd een beetje als familie"![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |