Met deze tweet erbij.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 12:56 schreef Momo het volgende:
[..]
Oekraine NAVO lid is optie en tegelijk is Zelensky een dictator en Kremlin geweldig? Is dit tactisch of zitten ze achter de schermen ook niet een lijn daar?
Tactisch, als de VS zeggenschap heeft kan het gas weer stromen.quote:
Ik denk wel dat er iets van compromat isquote:Op vrijdag 21 februari 2025 13:55 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Het is meer de vraag hoe diep Trump er in zit. Heeft ie alleen geprobeerd wat hotels te bouwen, heeft ie iets te gek gaan met vrouwen in Moskou, of wordt hij nog steeds betaald door Rusland.
Ik zet in op dat 'ze' ook wel doorhebben/-hadden dat Trump een simpel, inhoudsloos en bovendien narcistisch karakter heeft dat doordoor makkelijk te manipuleren is.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 14:12 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik denk wel dat er iets van compromat is
Het is gewoon gekloot. Je moet ook niet naïef zijn en denken dat Trump messen in ruggen steekt om landen te forceren meer aan defensie te doen. Zijn eisen veranderen tenslotte ook steeds. Hij doet maar watquote:Op vrijdag 21 februari 2025 12:56 schreef Momo het volgende:
[..]
Oekraine NAVO lid is optie en tegelijk is Zelensky een dictator en Kremlin geweldig? Is dit tactisch of zitten ze achter de schermen ook niet een lijn daar?
Trump is boos en iedereen moet boeten, behalve Poetin en andere dictators, want die zeiden dat Trump geweldig is.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 14:12 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik denk wel dat er iets van compromat is
Kameraad Kim had dit in de vorige termijn ook al door. Gewoon een beetje bij hem slijmen en je kunt doen en laten wat je wilt.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 14:23 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik zet in op dat 'ze' ook wel doorhebben/-hadden dat Trump een simpel, inhoudsloos en bovendien narcistisch karakter heeft dat doordoor makkelijk te manipuleren is.
Dan moet hij de wapenleveringen weer vrijgeven. Nu staat alles stil.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 14:36 schreef phpmystyle het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)nkomst-trump-schendt
Trump willing to help.
Trump blijft een schreeuwer, maar dat laat niet onverlet dat hij na Biden best een gunstige bijdrage zou kunnen gaan leveren aan de hopeloze toestand aldaar.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 14:32 schreef Ulx het volgende:
[..]
Trump is boos en iedereen moet boeten, behalve Poetin en andere dictators, want die zeiden dat Trump geweldig is.
Er is voldoende voor maanden.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 14:38 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dan moet hij de wapenleveringen weer vrijgeven. Nu staat alles stil.
Praatjes vullen geen gaatjes.
Er wordt gepraat zoals Sykes en Picot over het MO praten. Of zoals Molotov en Ribbentop over Polen praten.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 14:42 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Trump blijft een schreeuwer, maar dat laat niet onverlet dat hij na Biden best een gunstige bijdrage zou kunnen gaan leveren aan de hopeloze toestand aldaar.
Er wordt tenminste weer gepraat!
Het is niet eens een belofte. Het is een toekomstige belofte. Daar zou ik dus ook niet op vertrouwen.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 14:40 schreef Timwonnacott het volgende:
Clausule dat Oekraïne snel bij de NAVO kan is ook geen ruk waard. Dat bepaald de US niet, alle leden moeten daar unaniem mee akkoord gaan. We hebben gezien hoe snel dat ging voor Zweden en Finland met landen als Hongarije.
Die kunnen dat eindeloos traineren als papa Poetin dat wil.
Watquote:Belgium will not be able to deliver its F-16 fighter jets this year due to delays in the arrival of its ordered F-35s. Belgian Chief of Defense, General Frédéric Vansina, confirmed the postponement in an interview with the Belgian newspaper Le Soir on February 20.
Due to delays in the delivery of new aircraft meant to replace the aging F-16s, Belgium has postponed the transfer of its older jets to Ukraine by at least a year.
“The transfer of the first of Belgium’s 30 F-16s to Ukraine has been delayed by at least a year—until the end of 2025,” Vansina stated.
bullshitquote:
En dan? Poetin schrikt ons net zo goed af met zijn kernwapens. M.a.w. je behoudt gewoon de status quo, want Poetin gaat toch niet Duitsland aanvallen, dat is compleet ondenkbaar. Enige wat denkbaar is, is nucleaire armageddon.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 14:56 schreef Ulx het volgende:
Merz wil in discussie met het VK en Frankrijk over Nuclear Sharing of nucleaire bescherming. Screenshot in de link. Het lijkt me iets waar Poetin waarschijnlijk niet blij mee is. Want als Duitsland dit regelt zal Polen geen risico nemen.
https://bsky.app/profile/rebel44cz.bsky.social/post/3lioswhxkz22s
de gasprijs is de gasprijs FOB , sorry Free on rotterdamse kade TTF\quote:Op vrijdag 21 februari 2025 14:57 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Hoera, binnenkort weer goedkoop Russisch gas!
Dankzij Trumps idiote buitenlandse politiek zul je steeds meer landen met kernwapens zien. Ik voorzie dat Zuid Korea, Japan en eventueel Taiwan ook kernwapens ontwikkelen.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 14:56 schreef Ulx het volgende:
Merz wil in discussie met het VK en Frankrijk over Nuclear Sharing of nucleaire bescherming. Screenshot in de link. Het lijkt me iets waar Poetin waarschijnlijk niet blij mee is. Want als Duitsland dit regelt zal Polen geen risico nemen.
https://bsky.app/profile/rebel44cz.bsky.social/post/3lioswhxkz22s
Hoe dan? NS 1 en 2 zijn voor altijd kapot en de pijpleidingen via Oekraïne zie ik ook niet snel weer ik werking treden als Oekraïne wordt genaaid door Trump.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 14:57 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Hoera, binnenkort weer goedkoop Russisch gas!
Moeten ze zelf weten, maar ik denk dat om historische redenen Polen ook een bom wil als er in Duitsland vervangers voor de B61 komen. Oekraïne zal ook wel geïnteresseerd zijn. Dat de andere nuclear sharing landen ook bekijken wat na het vertrek van de VS uit NAVO moet gebeuren zal logisch zijn.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 15:20 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
En dan? Poetin schrikt ons net zo goed af met zijn kernwapens. M.a.w. je behoudt gewoon de status quo, want Poetin gaat toch niet Duitsland aanvallen, dat is compleet ondenkbaar. Enige wat denkbaar is, is nucleaire armageddon.
Je zou de Baltische Staten bijvoorbeeld kernwapens moeten geven, dan snap ik het wel.
Inderdaad, als de VS ineens geld wil zien of op een andere manier een onbetrouwbare indruk geeft regelen ze de bescherming gewoon zelf.quote:Op vrijdag 21 februari 2025 15:22 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dankzij Trumps idiote buitenlandse politiek zul je steeds meer landen met kernwapens zien. Ik voorzie dat Zuid Korea, Japan en eventueel Taiwan ook kernwapens ontwikkelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |