quote:Op donderdag 20 februari 2025 16:31 schreef KinKiJan het volgende:
Gourmet?!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dat was het ding niet , Elsa vroeg van de week wie van de twee de macht had en zij zei Milena , de rest zei Charice , maar de waarheid is zij beidenquote:Op donderdag 20 februari 2025 16:33 schreef zodeju het volgende:
[..]
Ja, Sharice is haar maatje die Elsa zelf heeft uitgekozen om bij haar in de slaapkamer te komen....
Daar twijfel ik ook over. Volgens mij worden wij als kijker en hun als deelnemer weer gescamed. Maar aan de andere kant hoevaak wil je dit nog blijven doen. Komt het spel en het programma niet ten goede. Dit is al lang geen leuke twist meer. Dat kun je 1x doen maar niet 3x achter elkaar!quote:Op donderdag 20 februari 2025 16:45 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Ik twijfel toch ook wel óf er morgen wel iemand weggaat, nu ook Eva naar huis moest. Maar van mij mogen Elsa en Axel beide weg.
Waarom plots Axel? Ik snap dit dus echt niet.quote:Op donderdag 20 februari 2025 16:45 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Ik twijfel toch ook wel óf er morgen wel iemand weggaat, nu ook Eva naar huis moest. Maar van mij mogen Elsa en Axel beide weg.
Dan moet de BB toch aanwezig zijn.....quote:Op donderdag 20 februari 2025 16:45 schreef spapaars het volgende:
Denk dat de bewoners nu worden aangesproken over hun gedrag.
welk gedrag ?quote:Op donderdag 20 februari 2025 16:45 schreef spapaars het volgende:
Denk dat de bewoners nu worden aangesproken over hun gedrag.
Ja alles moet natuurlijk binnen de lijntjes kleuren....quote:Op donderdag 20 februari 2025 16:45 schreef spapaars het volgende:
Denk dat de bewoners nu worden aangesproken over hun gedrag.
Denk het niet, er zitten er 4 in een podcast. Misschien dat Sharice opstaptquote:Op donderdag 20 februari 2025 16:45 schreef spapaars het volgende:
Denk dat de bewoners nu worden aangesproken over hun gedrag.
Van mij is het niet plots, ik vond hem al heel snel niet leuk en de keuze om Jane tegen Sharice te laten strijden voor een vrijstelling, liet voor mij zien dat hij beide kampen te vriend wil houden. Ik heb mijn twijfels of hij wel zo eerlijk is naar Janequote:Op donderdag 20 februari 2025 16:46 schreef Vergeet-mij-nietjes het volgende:
[..]
Waarom plots Axel? Ik snap dit dus echt niet.
Paar flauwe en mislukte grapjes, omdat er 2 wat baldadig willen overkomen.quote:Op donderdag 20 februari 2025 16:48 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Ja alles moet natuurlijk binnen de lijntjes kleuren....
Ik begrijp niet helemaal dat Keanu meer heeft dan Elsa (al is het maar iets).quote:Op donderdag 20 februari 2025 16:48 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dat valt wel mee hoor. Hij is nog steeds populair.
Mijn stem had hij ook in ieder geval![]()
[ afbeelding ]
Ik snap het ook niet. Keanu voegt echt helemaal niets toe. Elsa kan nog wel eens lekker clashen met Jordy. Love itquote:Op donderdag 20 februari 2025 16:51 schreef Ebinas het volgende:
[..]
Ik begrijp niet helemaal dat Keanu meer heeft dan Elsa (al is het maar iets).
Dat ik-modus-gezaag van die kwiebus mag van mij wel
Ik denk serieus dat mensen op Keanu stemmen omdat ze anders de stiefzusters er niet uit krijgenquote:Op donderdag 20 februari 2025 16:51 schreef Ebinas het volgende:
[..]
Ik begrijp niet helemaal dat Keanu meer heeft dan Elsa (al is het maar iets).
Dat ik-modus-gezaag van die kwiebus mag van mij wel
Goede peren op de vieze vijver gooien, die je daarna kan weggooien, valt bij niet onder flauwe grapjes. Zo ga je niet met eten om!quote:Op donderdag 20 februari 2025 16:50 schreef spapaars het volgende:
[..]
Paar flauwe en mislukte grapjes, omdat er 2 wat baldadig willen overkomen.
Meer is het niet.
Sluit niets uit, maar daar staat toch 24 uur voor.quote:Op donderdag 20 februari 2025 16:53 schreef OmaJacky het volgende:
De SL op stream 1 duurt wel al lang nu nadat Milena naar de DR moest.
Zal Charice toch opstappen???
Nee, grote David heeft dat toch ook niet gedaan....volgens mij is dat ook verandert.....quote:Op donderdag 20 februari 2025 16:56 schreef Droopie het volgende:
[..]
Sluit niets uit, maar daar staat toch 24 uur voor.
Zou wel het ultieme zwaktebod zijn zeg.
Niets weggooien, een flauwe grap, dat wel.quote:Op donderdag 20 februari 2025 16:56 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Goede peren op de vieze vijver gooien, die je daarna kan weggooien, valt bij niet onder flauwe grapjes. Zo ga je niet met eten om!
Er zijn genoeg mensen die geen geld voor fruit hebben of voor genoeg eten. Dit is gewoon heel erg fout.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |