FOK!forum / Brave New World / Digital-ID
PSVCLzondag 16 februari 2025 @ 15:39
Heeft eigenlijk niks meer met BNW te maken. (kan niet posten in NWS/NPC´s)


Spanish PM calls to end social media anonymity, force digital ID

sanchez.png

Digital ID has always been about ending online anonymity while giving governments & corporations the power to manipulate, coerce, or incentivize human behavior: perspective
Spanish Prime Minister Pedro Sanchez calls for the end of anonymity across all social media platforms by forcing them to link all user accounts with the European digital identity wallet.

“I propose putting an end to anonymity on social media“

Spanish PM Pedro Sanchez, WEF Annual Meeting, 2025

https://sociable.co/socia(...)ty-force-digital-id/


twitter



I believe we must push forward the principle of pseudonymity as the functioning element of social media and force all these platforms to link every user account to a European digital identity wallet”

Spanish PM Pedro Sanchez, WEF Annual Meeting, 2025
Mikeyttzondag 16 februari 2025 @ 15:44
Weinig mis met een digitaal-ID.
Online anonimiteit voedt radicaal-rechts al jaren.
PSVCLzondag 16 februari 2025 @ 15:50
quote:
0s.gif Op zondag 16 februari 2025 15:44 schreef Mikeytt het volgende:
Weinig mis met een digitaal-ID.
Online anonimiteit voedt radicaal-rechts al jaren.
Wat goed dat jij bereid bent een stuk vrijheid in te leveren voor je eigen veiligheid.


Gjs9zggacAE50sk?format=jpg&name=small
Mikeyttzondag 16 februari 2025 @ 15:58
quote:
0s.gif Op zondag 16 februari 2025 15:50 schreef PSVCL het volgende:

[..]
Wat goed dat jij bereid bent een stuk vrijheid in te leveren voor je eigen veiligheid.

[ afbeelding ]
Daar ben ik inderdaad toe bereid.
In het echte leven heb je ook niet het recht altijd maar anoniem te zijn.

Een digitaal ID zou overigens helpen om het bot-probleem op te lossen.
111210zondag 16 februari 2025 @ 16:08
quote:
0s.gif Op zondag 16 februari 2025 15:50 schreef PSVCL het volgende:

[..]
Wat goed dat jij bereid bent een stuk vrijheid in te leveren voor je eigen veiligheid.


[ afbeelding ]
Beetje wat we bijna allemaal doen op de weg, of dat we met een meerderheid geen wapens in huis halen.
PSVCLzondag 16 februari 2025 @ 16:58
quote:
0s.gif Op zondag 16 februari 2025 16:08 schreef 111210 het volgende:

[..]
Beetje wat we bijna allemaal doen op de weg, of dat we met een meerderheid geen wapens in huis halen.
Ze creëren zelf de ¨chaos¨ door middel van false flag operaties/psy-ops, online bots en nog meer verdeel en heers tools zodat ze met een oplossing kunnen komen voor het ¨probleem¨. Het is allemaal gepland.
voetbalmanager2dinsdag 4 maart 2025 @ 18:41
quote:
Kamermeerderheid voor leeftijdsgrens gebruik verslavende sociale media
Een krappe meerderheid van de Tweede Kamer voelt er wel voor dat er leeftijdsgrenzen komen voor het gebruik van sociale media als X, TikTok en Instagram. Op die manier moeten kwetsbare jongeren beschermd worden. Hun mentale en fysieke gezondheid staat op het spel, vindt de Kamer.

Het gaat niet direct om een verbod, maar om een norm die gesteld kan worden. Het zou een dringend advies aan ouders kunnen zijn om hun kinderen die jonger zijn niet bloot te stellen aan de verslavende sociale media, omdat daar veel schadelijke content en desinformatie te vinden is.

Gezamenlijke Europese aanpak
De ondergrens van 15 jaar komt niet uit de lucht vallen. Ook in andere landen wordt aan die leeftijd gedacht. Het kan zijn dat er per platform een andere leeftijdsgrens komt.

Staatssecretaris Karremans (Jeugd, Preventie, Sport) staat positief tegenover een leeftijdsnorm. Hij overlegt binnenkort met zijn Europese collega's over een gezamenlijke aanpak van het probleem. De Kamer wil dat hij zich daar gaat inspannen om tot regels te komen die ook gehandhaafd gaan worden.

Karremans wil voor de zomer met een advies aan ouders komen over de leeftijd waarop ze hun kinderen een smartphone zouden mogen geven die de mogelijkheid biedt om gebruik te maken van sociale media.
https://nos.nl/artikel/25(...)avende-sociale-media
ems.dinsdag 4 maart 2025 @ 21:19
Valt misschien wat voor te zeggen. Doch lijkt het mij belangrijker als eerste andere schadelijke zaken beperkt worden. Kinderen horen bijvoorbeeld niet thuis in een moskee of kerk waar ze gehersenspoeld worden met allerlei haat voor andersdenkenden.
PSVCLwoensdag 5 maart 2025 @ 06:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 maart 2025 18:41 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Eerst de kinderen, dan de rest.
mvdejongwoensdag 5 maart 2025 @ 09:40
Geweldig ! Hoeven bedrijven ook niet meer moeilijk te doen over cookies enz., omdat je op alles sites met dezelfde ID bekend bent, dus het is een fluitje van een cent om je gedrag op het hele internet te combineren en je feilloos te targetten met reclame die zo verleidelijk mogelijk is voor jouw specifieke karakter en situatie.

Zoals gewoonlijk : de EU is er voor de bedrijven, niet de mensen. NLexit NU !
PSVCLdonderdag 20 maart 2025 @ 19:19
twitter
Candymannetjedinsdag 25 maart 2025 @ 12:29
quote:
0s.gif Op woensdag 5 maart 2025 06:22 schreef PSVCL het volgende:

[..]
Eerst de kinderen, dan de rest.
En hoe wil jij bewijzen dat je geen kind bent?
Dan heb je toch een (digitale) ID nodig.
Je bent dan niet meer anoniem.
JediMasterLuciawoensdag 26 maart 2025 @ 19:18
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2025 19:19 schreef PSVCL het volgende:
[ x ]
hoe zullen ze mensen overhalen om die CBDC te gaan gebruiken? :wtf:
PSVCLdonderdag 27 maart 2025 @ 20:05
quote:
0s.gif Op woensdag 26 maart 2025 19:18 schreef JediMasterLucia het volgende:

[..]
hoe zullen ze mensen overhalen om die CBDC te gaan gebruiken? :wtf:
Misschien op dezelfde manier als hoe ze de mensen zover hebben gekregen om tijdens de nep pandemie in de rij te staan voor de spuit en neusprikken.. ,door ze via de media/talkshows/politiek etc te hypnotiseren , gewoon wat omgekochte nep experts laten aanschuiven die een mooi verhaaltje opsteken en dat wekenlang herhalen, ze weten het altijd wel op een of andere manier in hun voordeel te spinnen, lijkt wel zwarte magie.
Of er staat weer iets groots op de planning waardoor de CBDC zogenaamd ¨noodzaak¨ wordt. En als je niet meewerkt wordt je weggezet als een wappie.

De kudde die blind mee gingen met alles tijdens nep pandemie zouden hun eigen moeder nog verkopen als ze dat wordt opgedragen door de ¨politici , ëxperts ( afgoden ).
PSVCLdonderdag 27 maart 2025 @ 20:15
En uiteindelijk steeds meer diensten beperken voor degene zonder cbcd, dan heb je uiteindelijk geen keuze meer
Noberdinsdag 20 mei 2025 @ 21:48
Uniek Debat: Arno Wellens vs. Menno Broos (DNB) - Hoe Ver Gaat de Digitale Euro?
Bekijk deze YouTube-video

quote:
Onder leiding van Paul Buitink gaan twee zwaargewichten in debat over de digitale euro: Menno Broos, projectmanager digitale euro bij De Nederlandsche Bank, en financieel journalist Arno Wellens van ‪@CurrentRatioShow‬. In deze unieke setting kruisen de voor- en tegenstander de degens over de toekomst van digitaal geld in Europa.

De centrale vraag: waarom komt de digitale euro er eigenlijk, wat moeten burgers ermee, en welke risico’s brengt het met zich mee? Broos verdedigt de noodzaak van een publiek Europees betaalmiddel als alternatief voor de dominantie van Amerikaanse spelers als Visa en Mastercard. Wellens daarentegen plaatst stevige kanttekeningen bij de beweegredenen, transparantie en mogelijke machtsconcentratie rondom digitale identiteit en programmeerbaarheid van geld.

Wat volgt is een stevig, maar inhoudelijk scherp debat vol inzichten, kritiek én humor. Wil je weten of de digitale euro jouw vrijheid bedreigt of juist beschermt? Waarom privacy, cash en soevereiniteit onder druk staan – of juist niet? Mis deze aflevering niet en vorm je eigen mening.
RM-rfdinsdag 20 mei 2025 @ 22:53
quote:
0s.gif Op woensdag 26 maart 2025 19:18 schreef JediMasterLucia het volgende:

[..]
hoe zullen ze mensen overhalen om die CBDC te gaan gebruiken? :wtf:
Dat hoeven ze verder niet, het is geen ‘extra’ account die je zou moeten aanmaken;

De wallet zelf is niet meer dan een “envelope” warmee dan verschillende EU-overheden gegevens of aanvragen kunnen controleren via de authenticate vanuit een ander EU-land.

In Nederland heb je je Digi-ID om je identificeren bij contacten met online overheidsdiensten.
Maar als je bv een bepaald document vanuit een andere lidstaat moet aanvragen is het controleren of die persoon werkelijk bv een inwoner van een andere lidstaat is niet mogelijk.

De EU-wallet kan dat in theorie opvullen.
Via de wallet kan dan een andere lidstaat heel specifiek enkel de benodigde checks opvragen.

Om een theoretisch voorbeeld te geven, je wil een auto uit een andere eu-lidstaat kopen, invoeren en hem laten overschrijven.
Via de wallet zou dan mogelijk snel en efficiënt gecontroleerd kunnen worden of de aanvrager daadwerkelijk diegene is die hij zegt te zijn en misschien ook of hij een geldig rijbewijs heeft.

De EU wallet zorgt ervoor dat enkel de daarvoor benodigde bevestiging gegeven wordt, verder hoeven geen private data uitgewisseld te worden.

(Technisch uitgelegd, het is een API waarin het ene land een request doet op basis van je aangegeven data en jij doorgestuurd wordt naar de Nederlandse digi-ID site waar je door daar in te loggen toestemming geeft de bevestiging te geven: Een soort van Paypal voor overheden.


Kleine aanvulling: CBDC is wat anders dan de EU-wallet (of een Europees digitaal zie systeem) CBDC is enkel een puur digitale munt voor betalingsverkeer tussen lidstaten, ter controle tegen witwassen…
Het is wat raar, onjuist en veroorzaakt verwarring door dit in een topic op dezelfde hoop te gooien.

[ Bericht 3% gewijzigd door RM-rf op 20-05-2025 23:01:40 ]
Halcondinsdag 27 mei 2025 @ 22:53
De zoveelste theorie die niet wappie, maar snappie blijkt te zijn.
SuperNegerwoensdag 28 mei 2025 @ 10:11
Bekijk deze YouTube-video

Het einde is nabij broeders