Wat goed dat jij bereid bent een stuk vrijheid in te leveren voor je eigen veiligheid.quote:Op zondag 16 februari 2025 15:44 schreef Mikeytt het volgende:
Weinig mis met een digitaal-ID.
Online anonimiteit voedt radicaal-rechts al jaren.
Daar ben ik inderdaad toe bereid.quote:Op zondag 16 februari 2025 15:50 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Wat goed dat jij bereid bent een stuk vrijheid in te leveren voor je eigen veiligheid.
[ afbeelding ]
Beetje wat we bijna allemaal doen op de weg, of dat we met een meerderheid geen wapens in huis halen.quote:Op zondag 16 februari 2025 15:50 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Wat goed dat jij bereid bent een stuk vrijheid in te leveren voor je eigen veiligheid.
[ afbeelding ]
Ze creëren zelf de ¨chaos¨ door middel van false flag operaties/psy-ops, online bots en nog meer verdeel en heers tools zodat ze met een oplossing kunnen komen voor het ¨probleem¨. Het is allemaal gepland.quote:Op zondag 16 februari 2025 16:08 schreef 111210 het volgende:
[..]
Beetje wat we bijna allemaal doen op de weg, of dat we met een meerderheid geen wapens in huis halen.
quote:Kamermeerderheid voor leeftijdsgrens gebruik verslavende sociale media
Een krappe meerderheid van de Tweede Kamer voelt er wel voor dat er leeftijdsgrenzen komen voor het gebruik van sociale media als X, TikTok en Instagram. Op die manier moeten kwetsbare jongeren beschermd worden. Hun mentale en fysieke gezondheid staat op het spel, vindt de Kamer.
Het gaat niet direct om een verbod, maar om een norm die gesteld kan worden. Het zou een dringend advies aan ouders kunnen zijn om hun kinderen die jonger zijn niet bloot te stellen aan de verslavende sociale media, omdat daar veel schadelijke content en desinformatie te vinden is.
Gezamenlijke Europese aanpak
De ondergrens van 15 jaar komt niet uit de lucht vallen. Ook in andere landen wordt aan die leeftijd gedacht. Het kan zijn dat er per platform een andere leeftijdsgrens komt.
Staatssecretaris Karremans (Jeugd, Preventie, Sport) staat positief tegenover een leeftijdsnorm. Hij overlegt binnenkort met zijn Europese collega's over een gezamenlijke aanpak van het probleem. De Kamer wil dat hij zich daar gaat inspannen om tot regels te komen die ook gehandhaafd gaan worden.
Karremans wil voor de zomer met een advies aan ouders komen over de leeftijd waarop ze hun kinderen een smartphone zouden mogen geven die de mogelijkheid biedt om gebruik te maken van sociale media.
https://nos.nl/artikel/25(...)avende-sociale-media
En hoe wil jij bewijzen dat je geen kind bent?quote:
hoe zullen ze mensen overhalen om die CBDC te gaan gebruiken?quote:
Misschien op dezelfde manier als hoe ze de mensen zover hebben gekregen om tijdens de nep pandemie in de rij te staan voor de spuit en neusprikken.. ,door ze via de media/talkshows/politiek etc te hypnotiseren , gewoon wat omgekochte nep experts laten aanschuiven die een mooi verhaaltje opsteken en dat wekenlang herhalen, ze weten het altijd wel op een of andere manier in hun voordeel te spinnen, lijkt wel zwarte magie.quote:Op woensdag 26 maart 2025 19:18 schreef JediMasterLucia het volgende:
[..]
hoe zullen ze mensen overhalen om die CBDC te gaan gebruiken?
quote:Onder leiding van Paul Buitink gaan twee zwaargewichten in debat over de digitale euro: Menno Broos, projectmanager digitale euro bij De Nederlandsche Bank, en financieel journalist Arno Wellens van @CurrentRatioShow. In deze unieke setting kruisen de voor- en tegenstander de degens over de toekomst van digitaal geld in Europa.
De centrale vraag: waarom komt de digitale euro er eigenlijk, wat moeten burgers ermee, en welke risico’s brengt het met zich mee? Broos verdedigt de noodzaak van een publiek Europees betaalmiddel als alternatief voor de dominantie van Amerikaanse spelers als Visa en Mastercard. Wellens daarentegen plaatst stevige kanttekeningen bij de beweegredenen, transparantie en mogelijke machtsconcentratie rondom digitale identiteit en programmeerbaarheid van geld.
Wat volgt is een stevig, maar inhoudelijk scherp debat vol inzichten, kritiek én humor. Wil je weten of de digitale euro jouw vrijheid bedreigt of juist beschermt? Waarom privacy, cash en soevereiniteit onder druk staan – of juist niet? Mis deze aflevering niet en vorm je eigen mening.
Dat hoeven ze verder niet, het is geen ‘extra’ account die je zou moeten aanmaken;quote:Op woensdag 26 maart 2025 19:18 schreef JediMasterLucia het volgende:
[..]
hoe zullen ze mensen overhalen om die CBDC te gaan gebruiken?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |