https://www.funda.nl/deta(...)singel-300/43722872/quote:Op zondag 16 februari 2025 15:59 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dan was die studio waar ballie wat gekocht heeft beter.. 169k voor een compleet nieuwe studio van dezelfde grootte.
ohja, dan is het makkelijkquote:Op zondag 16 februari 2025 16:00 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Vrouwlief heeft daar nu geen interesse in.
Paar jaar aanhouden en voor het dubbele doorverkopen of in de verhuur gooien.quote:Op zondag 16 februari 2025 15:59 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dan was die studio waar ballie wat gekocht heeft beter.. 169k voor een compleet nieuwe studio van dezelfde grootte.
3,6 miljoen zloty toch?quote:Op zondag 16 februari 2025 15:53 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Heb je dat huis in m'n dorp nou al gekocht?
Verhuur mocht daar alleen niet begreep ik.quote:Op zondag 16 februari 2025 16:01 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Paar jaar aanhouden en voor het dubbele doorverkopen of in de verhuur gooien.
Mja qua m2 is het wel groot genoeg, maar de verhoudingen zijn niet goedquote:Op zondag 16 februari 2025 15:58 schreef Crack_ het volgende:
[..]![]()
![]()
maar de ruimte die je hebt went ook snel
Vond mn huidige woning echt een enorm paleis toen ik er ging wonen. Dat was het ook vergelijken met de woning waar ik toen vandaan kom. Maar na verloop van tijd groei je er toch beetje uit.
En soms niet, kan dat gevoel van geluk toen ik deze woning kreeg nog steeds voelen![]()
Die zit vast vast in een bioscoop of de bus naar de bios.quote:Op zondag 16 februari 2025 15:54 schreef LTVDK het volgende:
[..]
@:DeZwabber hier alweer een paar dagen niet gezien
Heb je dan inmiddels niet zoveel overwaarde dat je wat beters kunt kopen?quote:Op zondag 16 februari 2025 16:01 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Mja qua m2 is het wel groot genoeg, maar de verhoudingen zijn niet goedMijn badkamer is echt mini, maar dat was toen het werd gebouwd al heel luxe dat er een badkamer was, al was het toen gewoon een washok met een teil er in. Zou ook niet per se meer woonoppervlak hoeven, liever heel veel meer grond en vrijstaand
Brrrrrrquote:Op zondag 16 februari 2025 16:00 schreef Nattekat het volgende:
[..]
https://www.funda.nl/deta(...)singel-300/43722872/
Kan ook slechter.
Maakt voor Bal toch niet zoveel uit. Die kan het cash afrekenen.quote:Op zondag 16 februari 2025 16:01 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Verhuur mocht daar alleen niet begreep ik.
Heb in mijn omgeving een stel met kind dat daardoor uit elkaar is. :,)quote:Op zondag 16 februari 2025 15:54 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Net als al die mannen die vrijwillig alleenstaande Oekraïnse vrouwen in huis wilden nemen toen de oorlog uitbrak![]()
Hebben we in overvloed! Op bepaalde stukkenquote:Op zondag 16 februari 2025 16:01 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Mja qua m2 is het wel groot genoeg, maar de verhoudingen zijn niet goedMijn badkamer is echt mini, maar dat was toen het werd gebouwd al heel luxe dat er een badkamer was, al was het toen gewoon een washok met een teil er in. Zou ook niet per se meer woonoppervlak hoeven, liever heel veel meer grond en vrijstaand
En altijd wat te neuken in de buurt.quote:Op zondag 16 februari 2025 15:57 schreef Nattekat het volgende:
https://www.funda.nl/deta(...)straat-111/43873433/
Voor slechts ¤150k krijg je een studentenkamer
Watquote:Op zondag 16 februari 2025 16:04 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Heb in mijn omgeving een stel met kind dat daardoor uit elkaar is. :,)
Een in huis genomen en daar is hij mee vandoor gegaan.quote:
Jezusquote:Op zondag 16 februari 2025 16:06 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Een in huis genomen en daar is hij mee vandaar gegaan.
Wat een slechte clichéquote:Op zondag 16 februari 2025 16:06 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Een in huis genomen en daar is hij mee vandoor gegaan.
En dan zo'n rare kraan in de keuken.quote:Op zondag 16 februari 2025 16:01 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Mja qua m2 is het wel groot genoeg, maar de verhoudingen zijn niet goedMijn badkamer is echt mini, maar dat was toen het werd gebouwd al heel luxe dat er een badkamer was, al was het toen gewoon een washok met een teil er in. Zou ook niet per se meer woonoppervlak hoeven, liever heel veel meer grond en vrijstaand
Ja zal inmiddels al wel 2 ton+ overwaarde hebben, nadeel is alleen dat alle huizen flink duurder is gewordenquote:Op zondag 16 februari 2025 16:03 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Heb je dan inmiddels niet zoveel overwaarde dat je wat beters kunt kopen?
En, hoeveel was het in guldens? Anders telt dit nietquote:Op zondag 16 februari 2025 16:07 schreef ieniminimuis het volgende:
Mocht iemand interesse hebben. Je kan in mijn oude flatje wonen voor het schappelijke bedrag van 800 euro kaalIn 2017 betaalde ik nog 550 kaal
Wat een bedragen. Kom helaas uit een pauperfamilie. Niemand gaat mij geld nalaten, of een pand.quote:Op zondag 16 februari 2025 16:02 schreef kwiwi het volgende:
[..]
3,6 miljoen chf of 3,8 miljoen euro. Jij mag kiezen
Heb ook alles zelf bij elkaar moeten sparen hoor. Dus geef de hoop niet opquote:Op zondag 16 februari 2025 16:09 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Wat een bedragen. Kom helaas uit een pauperfamilie. Niemand gaat mij geld nalaten, of een pand.
Vrouw heeft veel rijke familieleden, maar allemaal ooms en tantes met kinderen. Dus daar zit ook niks.
Ben bang dat die stap er voor ons niet inzit.
Geen idee, maar het moet van de gemeente sociale huur blijven.quote:Op zondag 16 februari 2025 16:08 schreef Crack_ het volgende:
[..]
En, hoeveel was het in guldens? Anders telt dit niet
Ik heb laatst eens gekeken maar echt een stap vooruit lukt nog niet zo in de stad. Kan beter ergens op platteland gaan wonen.quote:Op zondag 16 februari 2025 16:08 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja zal inmiddels al wel 2 ton+ overwaarde hebben, nadeel is alleen dat alle huizen flink duurder is geworden
Heb alleen weinig zin om in de achterhoek ofzo te gaan wonenquote:Op zondag 16 februari 2025 16:04 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Hebben we in overvloed! Op bepaalde stukken
Je hebt zelf een rare kraanquote:Op zondag 16 februari 2025 16:08 schreef CherryLips het volgende:
[..]
En dan zo'n rare kraan in de keuken.
Trekt je dat niet? Lekker in het groen wandelen met de hondquote:Op zondag 16 februari 2025 16:10 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik heb laatst eens gekeken maar echt een stap vooruit lukt nog niet zo in de stad. Kan beter ergens op platteland gaan wonen.
deze woning is zo ook prima maar we willen kopen dus dat wordt nog pittigquote:Op zondag 16 februari 2025 16:11 schreef Crack_ het volgende:
Mijn woning is oke, maar ik kan meer dus wil ik meer. Maar ben me er ook super bewust van hoe luxe die positie eigenlijk is, dat is wel lekker.
Eigenlijk vind ik het meeste in mn leven van wat ik heb een prima basis. De rest is luxe.
Jawel. Had zelfs plannen daarvoor om naar het buitenland te gaan.quote:Op zondag 16 februari 2025 16:11 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Trekt je dat niet? Lekker in het groen wandelen met de hondOf ga je te graag de stad in met de fiets?
Ja dat is jammer he. Of je moet veel remote kunnen werken, dan is het nog wel te doenquote:Op zondag 16 februari 2025 16:10 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Heb alleen weinig zin om in de achterhoek ofzo te gaan wonen
Ik wil ook kopen maar niet omdat het moet, omdat ik het wilquote:Op zondag 16 februari 2025 16:12 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
deze woning is zo ook prima maar we willen kopen dus dat wordt nog pittig
Mja valt ook tegen, voor een simpel rijtjeshuis betaal je hier inmiddels ook al gauw 350-400kquote:Op zondag 16 februari 2025 16:10 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik heb laatst eens gekeken maar echt een stap vooruit lukt nog niet zo in de stad. Kan beter ergens op platteland gaan wonen.
Den Haag is altijd goed. 💚💛quote:Op zondag 16 februari 2025 16:12 schreef Crack_ het volgende:
Waar willen jullie kopen? Kom naar Den Haag
De zee heb ik nog gezien vandaag. Wel in Nederland, niet in het buitenland.quote:Op zondag 16 februari 2025 16:14 schreef Citizen.Erased het volgende:
Als ik dan ergens achteraf ga wonen dan zou ik eigenlijk kale voorkeur voor het buitenland hebben. Dan moet er iets van de zee of een berg in de buurt zijn.
quote:Op zondag 16 februari 2025 16:13 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Mja valt ook tegen, voor een simpel rijtjeshuis betaal je hier inmiddels ook al gauw 350-400k
Geen koud weer meerquote:Op zondag 16 februari 2025 16:14 schreef Citizen.Erased het volgende:
Als ik dan ergens achteraf ga wonen dan zou ik eigenlijk kale voorkeur voor het buitenland hebben. Dan moet er iets van de zee of een berg in de buurt zijn.
Zeeland zou nog wel kunnen voor mij, werk toch al deels thuis. Alleen zou ik dan wel in de duinen willen, en dan wordt het natuurlijk weer schreeuwend duurquote:Op zondag 16 februari 2025 16:12 schreef Crack_ het volgende:
Ja dat is jammer he. Of je moet veel remote kunnen werken, dan is het nog wel te doen![]()
Van alle plaatsen in Nederland waar ik heb gewoond, is DH voor mij de favoriet.quote:Op zondag 16 februari 2025 16:14 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ik heb weinig referentiemateriaal maar Den Haag is wel gezellie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |