quote:Donderpreek vicepresident VS om ’censuur en massamigratie’ Europa
22 min geledenin Buitenland
MÜNCHEN - De Amerikaanse vicepresident heeft een toespraak voor tal van Europese leiders aangegrepen voor een donderpreek tegen de „censuur” en „massamigratie” die zij zouden hebben ingevoerd.
Vance stelde vraagtekens bij het langgekoesterde bondgenootschap tussen de Verenigde Staten en Europa als zij het over kernwaarden als vrijheid van meningsuiting niet langer eens zijn.
quote:De vicepresident schoot, een week voor de verkiezingen in Duitsland, de radicaal-rechtse AfD te hulp. Het uitsluiten van populistische partijen „is de zekerste manier om de democratie te vernietigen”, meent hij. „
Er is geen ruimte voor brandmuren” zoals de afspraak van Duitse middenpartijen om de AfD buiten iedere samenwerking en zeker uit de regering te houden.
Eerder sprak techmiljardair en nauw Trump-bondgenoot Elon Musk zich al ronduit voor de AfD uit.
’Gevaar van binnenuit’
Europa moet zich richten op het gevaar „van binnenuit”, hield Vance zijn publiek voor, en „massamigratie” is het dringendste probleem.
De Europese „open grenzen” hebben geleid tot terreuraanslagen als die van donderdag in München, stelde hij. „Hoe vaak moeten we dit nog aanzien voor er een nieuwe richting wordt ingeslagen?
massamigratie komt juist door mensen van binnenuit. de elite vinden het geweldig en die demonstranten ook. de gewone burger heeft er niets aan, maar tegelijkertijd is massamigratie blijkbaar ook gwn nodig voor de ouderenzorg. dus het is een zeer complex vraagstuk waar niemand echt een antwoord op heeft.quote:’Gevaar van binnenuit’
Europa moet zich richten op het gevaar „van binnenuit”, hield Vance zijn publiek voor, en „massamigratie” is het dringendste probleem.
Libië hebben we eerder nog aan Frankrijk en het VK te danken.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 17:24 schreef quo_ het volgende:
Hij vergeet er even bij te zeggen dat recente immigratiegolven uit/via Syrie en Libie veroorzaakt werden door militair optreden van de VS.
Het is aan Putin te danken dat we de hier aanwezige Syriers tellen in honderdduizenden i.p.v. miljoenen.
Het hele continent is gewoon in 15 jaar tijd te grabbel gegooid.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 17:27 schreef RotatoR het volgende:
Tja, hierin heeft hij volkomen gelijk. Het is echt krankzinnig wat we onszelf hebben aangedaan door zoveel migranten uit de 3e wereld hier toe te laten. West-Europese steden worden geteisterd door aanslagen, mesaanvallen en losgeslagen verwardiërs.
Libie is begonnen door de Fransen.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 17:24 schreef quo_ het volgende:
Hij vergeet er even bij te zeggen dat recente immigratiegolven uit/via Syrie en Libie veroorzaakt werden door militair optreden van de VS.
Ja en hoe komt dat?quote:Op vrijdag 14 februari 2025 17:20 schreef TornadoDK het volgende:
Ergens wel mee eens. Maar die Amerikaan moet verder gewoon zijn bek houden. Volgens mij worden er in de vs nog altijd veeeel meer mensen neergeknald dan hier worden gedood door terrorisme.
Dat zou nog tot daaraan toe zijn , maar ze zijn zelf hierheen gekomen en zonder recht moeten ze weer weg en dan gaan ze ergens heen waar ze ook veilig zijn of gaan zelf naar huisquote:Op vrijdag 14 februari 2025 17:27 schreef RotatoR het volgende:
Tja, hierin heeft hij volkomen gelijk.
Het is echt krankzinnig wat we onszelf hebben aangedaan door zoveel migranten uit de 3e wereld hier toe te laten.
Het was een coalitie van het VK, de VS en Frankrijk.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 17:24 schreef quo_ het volgende:
Hij vergeet er even bij te zeggen dat recente immigratiegolven uit/via Syrie en Libie veroorzaakt werden door militair optreden van de VS.
Nee, dat is niet wat censuur is.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 17:22 schreef Jaeger85 het volgende:
Hij moet zijn muil houden over censuur. Zijn regering hanteert een verboden woordenlijst voor overheidwebsites en heeft alle pagina's over klimaatverandering laten verwijderen. Dat is pas censuur.
Progressief links: De wereld gaat ten onder door klimaatveranding! En ook zijn talloze geslachten en als je een man, die zegt dat hij een geen vrouw is, geen vrouw noemt is dat 'hate speech' en 'transfoob'.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 18:29 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Nee, dat is niet wat censuur is.
Jezus te Paard! Wat is dat altijd een oervervelende riedel die jij afdraait.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 18:47 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Progressief links: De wereld gaat ten onder door klimaatveranding! En ook zijn talloze geslachten en als je een man, die zegt dat hij een geen vrouw is, geen vrouw noemt is dat 'hate speech' en 'transfoob'.
*Conservatief rechts wint verkiezingen en haalt dingen over klimaatverandering transgenderisme van een overheidswebsite*
Progessief links: Dit is censuur!
Clownesk. Dit heeft natuurlijk niets te maken met censuur.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |