quote:Op woensdag 12 februari 2025 20:56 schreef klaasweetalles het volgende:
Wij zijn feyenoord
WIJ ZIJN DE BESTE!
Gironaquote:Op woensdag 12 februari 2025 20:56 schreef klaasweetalles het volgende:
Wij zijn feyenoord
WIJ ZIJN DE BESTE!
quote:Last van plankenkoorts lijkt Read niet te hebben. De rechtsback maakt indruk en noteert – ondanks zijn wissel in de tachtigste minuut – de meeste (geslaagde) tackles aan Feyenoord-zijde. Bovendien wint alleen Jakub Moder meer persoonlijke duels (11) dan de jonge debutant (8, van de 11).
quote:De Poolse nieuweling is tijdens zijn eerste optreden in de Champions League niet altijd gelukkig in zijn passing (68% aangekomen), maar heerst op het middenveld. Moder wint liefst elf van zijn veertien persoonlijke duels, in beide gevallen het hoogste aantal bij Feyenoord. Hij noteert ook de gedeeld meeste balheroveringen (5) en komt na Read tot de meeste geslaagde tackles (4).
quote:Waar Feyenoord vorig seizoen procentueel nog de meeste luchtduels won, presteren deze jaargang acht (!) teams beter op deze statistiek. Net als op het vlak van totale duels scoren de Rotterdammers slechter dan in ieder van de drie jaar onder Slot.
Een van de verklaringen voor dit verschil: Wieffer.
quote:De 25-jarige Pool zegeviert in elf van de veertien duels die hij is aangegaan. De variatie in die gewonnen duels is hoopgevend. Moder beschikt over de topsnelheid om spelers te achterhalen met een tackle, zegeviert met zijn 1 meter 88 in vier kopduels en zet opvallend vaak zijn voet ertussen op de momenten dat Milan dreigt een afvallende bal op te pikken.
Rascistquote:Op donderdag 13 februari 2025 09:12 schreef Caland het volgende:
PaixaoGod
Al zag je al meteen dat die keeper er niet zoveel van kon natuurlijk
Je zou toch zeggen dat Walker hem nog wel kent van die wedstrijd tegen City, maar die werd helemaal zoekgespeeld.quote:Op donderdag 13 februari 2025 09:12 schreef Caland het volgende:
PaixaoGod
Al zag je al meteen dat die keeper er niet zoveel van kon natuurlijk
Ik denk dat dat met nog meer wedstrijdritme wel komt. Hij staat helemaal niet bekend als pure verdedigende middenvelder.quote:Op donderdag 13 februari 2025 09:35 schreef ThePlaneteer het volgende:
Ik ben nog niet echt overtuigd van Moder. Ja z'n stofzuigerrol gisteren met verve ingevuld maar moet wel wat meer voetbal in.
Die man heeft geen enkel wedstrijdritme. Dat komt wel weer. En hoe hij gisteren speelde was hij al heel waardevol.quote:Op donderdag 13 februari 2025 09:35 schreef ThePlaneteer het volgende:
Ik ben nog niet echt overtuigd van Moder. Ja z'n stofzuigerrol gisteren met verve ingevuld maar moet wel wat meer voetbal in.
Dit ja, dat voetballende komt wel weer.quote:Op donderdag 13 februari 2025 09:39 schreef fetX het volgende:
[..]
Die man heeft geen enkel wedstrijdritme. Dat komt wel weer. En hoe hij gisteren speelde was hij al heel waardevol.
Sowieso die tackles van hemquote:Op donderdag 13 februari 2025 09:54 schreef Divje het volgende:
Wat fijn om weer eens uitschuifbenen á la Kongolo te zien. Mitchell
Was wel leuk geweest als hij een eigen doelpunt had gemaakt, om vervolgens nog 1 laatste keer door het hele stadion toegezongen te wordenquote:Op donderdag 13 februari 2025 09:54 schreef Scrummie het volgende:
Wel fijn dat Santi gister als doel had sowieso niet te scoren tegen z'n oude club.
Haha hij vliegt er elke keer wel lekker in jaquote:Op donderdag 13 februari 2025 10:01 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Sowieso die tackles van hem
Werd echt boos toen er onterecht een vrije trap aan Milan gegeven werd, hij raakte vol de bal.
Het was voor de verandering ook een keer de laatste twintig/dertig minuten alleraardigst. Terwijl de problemen met de fitheid en het niveau van de bank niet ineens weg zijn natuurlijk.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:58 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Voor mij is het belangrijkst dat spelers weer met vertrouwen en overtuiging op het veld staan. Of dat nou aan de tactiek, de trainer of fitheid ligt, dat heb je in ieder geval nodig om de meerderheid van je wedstrijden te winnen. Als het ook nog met verzorgd voetbal kan is dat een mooie bonus.
Afgesproken. Transfer voor een jodenfooi, alleen als ‘ie ons nog helpt de volgende ronde te halen.quote:Op donderdag 13 februari 2025 09:54 schreef Scrummie het volgende:
Wel fijn dat Santi gister als doel had sowieso niet te scoren tegen z'n oude club.
Werden wel langzaam maar zeker steeds verder achteruit gedrukt. Laat die 2-0 maar komen ging steeds wat meer over in fluit maar snel af.quote:Op donderdag 13 februari 2025 10:06 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Het was voor de verandering ook een keer de laatste twintig/dertig minuten alleraardigst. Terwijl de problemen met de fitheid en het niveau van de bank niet ineens weg zijn natuurlijk.
Je hebt gemist hoe hij af en toe tussen 2 of 3 man van Milan wegdraaide of dribbelde? Zit wel voetbal in die man.quote:Op donderdag 13 februari 2025 09:35 schreef ThePlaneteer het volgende:
Ik ben nog niet echt overtuigd van Moder. Ja z'n stofzuigerrol gisteren met verve ingevuld maar moet wel wat meer voetbal in.
Dat is ook wel logisch met wat er bij ons nog op het veld stond. In ieder geval kwamen alle wissels met een duidelijke opdracht het veld op en dat was de laatste tijd wel anders.quote:Op donderdag 13 februari 2025 10:08 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Werden wel langzaam maar zeker steeds verder achteruit gedrukt. Laat die 2-0 maar komen ging steeds wat meer over in fluit maar snel af.
Volgens mij is het van nature juist meer een voetballer/aanvaller dan stofzuiger zoals gisteren.quote:Op donderdag 13 februari 2025 10:12 schreef Divje het volgende:
[..]
Je hebt gemist hoe hij af en toe tussen 2 of 3 man van Milan wegdraaide of dribbelde? Zit wel voetbal in die man.
Leed ook balverlies af en toe maar toch..
Moder, Hwang en Timber.. Leuk
Met die drie komt Ueda wel heel erg op een eiland te staan. Maar dat kun je sowieso niet voorkomen vrees ik, die heeft een 10 nodig die als een soort schaduwspits fungeert (type Til) maar Stengs en Milambo zijn dat ook niet.quote:Op donderdag 13 februari 2025 10:12 schreef Divje het volgende:
[..]
Je hebt gemist hoe hij af en toe tussen 2 of 3 man van Milan wegdraaide of dribbelde? Zit wel voetbal in die man.
Leed ook balverlies af en toe maar toch..
Moder, Hwang en Timber.. Leuk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |