Die 2 WR's in 1 weekend van Lee waren wel voor 2014, dus dat had gekund.. maar denk dat ze toen 2 races op 1 dag ook enkel bij de WK en OS dedenquote:Op zaterdag 15 februari 2025 21:51 schreef hole1988 het volgende:
Het gaat om 2 x 500m op 1 dag. De ISU heeft de 2x 500m na 2014 afgeschaft (iets met Sochi en Jan Smeekens) en was nog een heel discussie in die tijd. KNSB heeft het behouden, maar volgens mij zijn zij zowat de enige die de 2x500m nog organiseren en dan is het ook niet zo vreemd dat de Nederlanders met het wereldrecord gaan slepen.
Bij wereldbekers zijn het altijd opzichzelfstaande wedstrijden. Zie het als een allround toernooi, je kan alleen een WR allround punten rijden bij een allround toernooi.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 21:53 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Die 2 WR's in 1 weekend van Lee waren wel voor 2014, dus dat had gekund.. maar denk dat ze toen 2 races op 1 dag ook enkel bij de WK en OS deden
Altijd tegen hemquote:Op zaterdag 15 februari 2025 08:34 schreef franklop het volgende:
[..]
Ja hoe hebben ze dat voor elkaar gekregen
Zat ik ook te denken. En omdat het losse wedstrijden zijn kan je 2x binnen of 2x buitenbaan starten. Vandaag wordt specifiek een binnen en buitenbaanstart ge"loot". Dat scheelt ook.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 22:03 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Bij wereldbekers zijn het altijd opzichzelfstaande wedstrijden. Zie het als een allround toernooi, je kan alleen een WR allround punten rijden bij een allround toernooi.
Ik blijf het eeuwig zonde vinden dat ze nu maar één 500 meter schaatsen, juist de tweede maakte het juist spannend.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 21:51 schreef hole1988 het volgende:
Het gaat om 2 x 500m op 1 dag. De ISU heeft de 2x 500m na 2014 afgeschaft (iets met Sochi en Jan Smeekens) en was nog een heel discussie in die tijd. KNSB heeft het behouden, maar volgens mij zijn zij zowat de enige die de 2x500m nog organiseren en dan is het ook niet zo vreemd dat de Nederlanders met het wereldrecord gaan slepen.
Wereldbeker is toch ook altijd binnen en buiten starten in een weekend,?quote:Op zaterdag 15 februari 2025 22:05 schreef Zorro het volgende:
[..]
Zat ik ook te denken. En omdat het losse wedstrijden zijn kan je 2x binnen of 2x buitenbaan starten. Vandaag wordt specifiek een binnen en buitenbaanstart ge"loot". Dat scheelt ook.
Geen idee, ik ging ervan uit omdat het losstaande wedstrijden zijnquote:Op zaterdag 15 februari 2025 22:09 schreef franklop het volgende:
[..]
Wereldbeker is toch ook altijd binnen en buiten starten in een weekend,?
En eerlijker wegens de binnen- en buitenbaanstart.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 22:09 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Ik blijf het eeuwig zonde vinden dat ze nu maar één 500 meter schaatsen, juist de tweede maakte het juist spannend.
Net even gecheckt en het antwoord is nee.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 22:09 schreef franklop het volgende:
[..]
Wereldbeker is toch ook altijd binnen en buiten starten in een weekend,?
Dat ookquote:Op zaterdag 15 februari 2025 22:11 schreef Zorro het volgende:
[..]
En eerlijker wegens de binnen- en buitenbaanstart.
Ja, bedoelde dat Lee al wel top was voor de regelwijziging, dus wel de kans had om dat record te pakken. Maar dat was dan ook enkel bij een WK of OSquote:Op zaterdag 15 februari 2025 22:03 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Bij wereldbekers zijn het altijd opzichzelfstaande wedstrijden. Zie het als een allround toernooi, je kan alleen een WR allround punten rijden bij een allround toernooi.
SPOILER: NK Afstanden 500m VrouwenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Boot lickin, piss drinkin, fingerfriggin, tit tweakin, love bitin, arse lickin, shit stabbin, mother fuckin, spunk lovin, ball bustin, cock suckin, fist fuckin, lipsmackin, thirst quenchin, cool livin, ever givin USELESS MAN
Maar dit is natuurlijk waar voor iedereen die in rit 1 en 2 rijdt. (Naast dat het een belachelijke regel is natuurlijk).quote:Op zondag 16 februari 2025 08:33 schreef Van_Poppel het volgende:
Dat ze de tijden van Calgary niet mee tellen snap ik. Het is wel vreemd dat Peking en Milwaukee niet mee tellen. Deze banen zijn vergelijkbaar met Thialf.
Dit was echt wel nadelig voor Nuis. Hij kreeg amper tijd om in te rijden. Bovendien was de baan nog niet volledig opgedroogd. Dat is voor een zware jongen als Nuis een groot nadeel.
Joep maakt wel iedere keer dezelfde fout, zelfs Martin en Herbert hebben dat door en kunnen aan de eerste tussentijd al zien of Joep een goede race gaat rijden.quote:Op zondag 16 februari 2025 11:29 schreef Dale__Cooper het volgende:
Al die beelden van een boze Nuis tijdens de andere ritten op de 1.500
Wel fascinerend dat de totaal niet aerodynamische Hoolwerf zo dichtbij komt. En, ach Joep.
Toch kwam hij met een, volgens Martin en Herbert, veel te snelle opening nog best dichtbij de top-3.quote:Op zondag 16 februari 2025 11:31 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Joep maakt wel iedere keer dezelfde fout, zelfs Martin en Herbert hebben dat door en kunnen aan de eerste tussentijd al zien of Joep een goede race gaat rijden.
Hij had ook wel twee keer een ideale kruising.quote:Op zondag 16 februari 2025 11:50 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Toch kwam hij met een, volgens Martin en Herbert, veel te snelle opening nog best dichtbij de top-3.
En met dit soort types blijft het ook de vraag of hij een betere tijd had gereden als hij een halve seconde langzamer opent
En dan nog heb je deelnemers waarvan je denkt "zou je dat nou wel doen jongen?"quote:
Altijd Herbert Dijkstra.quote:
Het merk Angel Daleman hangt mij ook al de keel uit.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 21:36 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ik zie de interviews van Kjeld stiekem liever dan die van een Kok en een De Boo, daar word ik echt simpel van.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |