is anders wel de verjaardag van de liefde van mn levenquote:
gewoon iets kopen dat niet valentijn gerelateerd isquote:Op dinsdag 11 februari 2025 21:22 schreef Crack_ het volgende:
[..]
is anders wel de verjaardag van de liefde van mn leven
wat eigenlijk helemaal niet zo fijn is, alles is duur
hondenbrokkenquote:Op dinsdag 11 februari 2025 21:23 schreef mschol het volgende:
[..]
gewoon iets kopen dat niet valentijn gerelateerd is
Of kopen wanneer het niet zo duur isquote:Op dinsdag 11 februari 2025 21:23 schreef mschol het volgende:
[..]
gewoon iets kopen dat niet valentijn gerelateerd is
vallen honden niet inmiddels ook al onder dingen waar je van kan houden en iets *moet* geven op valentijnsdag?quote:
Geen idee, ik ervaar dat niet zo. Vind jij dat je iets moet omdat het valentijnsdag isquote:Op dinsdag 11 februari 2025 21:26 schreef mschol het volgende:
[..]
vallen honden niet inmiddels ook al onder dingen waar je van kan houden en iets *moet* geven op valentijnsdag?
en dit jaar?quote:Op dinsdag 11 februari 2025 21:25 schreef UitStraling het volgende:
Mijn jeugdliefde was jarig op Valentijnsdag maar toen was het nog niet de dag van de liefde maar de dag van de verborgen heimelijke liefde, dat was een stukje leuker nog, wat minder zoetjes en braafjes allemaal.
Ken jij leuke mensen?quote:
met Hall0n er op??quote:Op dinsdag 11 februari 2025 21:28 schreef isax het volgende:
Ik heb een ballon gekregen voor Valentijn.
ik totaal niet, kan me aan me reet roesten..quote:Op dinsdag 11 februari 2025 21:27 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Geen idee, ik ervaar dat niet zo. Vind jij dat je iets moet omdat het valentijnsdag is
Zolang iemand vindt dat iets moet, moet het helemaal nietquote:Op dinsdag 11 februari 2025 21:32 schreef mschol het volgende:
[..]
ik totaal niet, kan me aan me reet roesten..
de commercie vindt dat je dat moet
Ja, te snel. Het lukt allemaal niet dit jaar met het combineren van alle taken. Moet anders volgend jaar.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 21:19 schreef Crack_ het volgende:
[..]
DamnGaat de tijd wel onwijs snel denk ik?
Mijn vriend was bijna dood dus ik vind het prima.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 21:32 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Te vroeeeg!!1111!!!!!!!!!!!!11!11!!
Kan ik me ook voorstellen. Is daar ruimte voor?quote:Op dinsdag 11 februari 2025 21:34 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ja, te snel. Het lukt allemaal niet dit jaar met het combineren van alle taken. Moet anders volgend jaar.
quote:Op dinsdag 11 februari 2025 21:35 schreef isax het volgende:
[..]
Mijn vriend was bijna dood dus ik vind het prima.
Mensen zijn engquote:Op dinsdag 11 februari 2025 21:31 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ja, best wel een hoop, jij niet dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |