abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_216610951
quote:
Bij een overval op het Drents Museum in Assen zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag "archeologische topstukken" buitgemaakt, meldt het museum zaterdagmiddag op een persconferentie. De overvallers kwamen rond 3.45 uur binnen door deuren te forceren met explosieven.

De verdachten hebben in ieder geval het topstuk van de tentoonstelling meegenomen: de Helm van Cotofenesti uit de vijfde eeuw voor Christus. De helm is gemaakt van bijna zuiver goud. Ook zijn er drie gouden armbanden gestolen.

De expositie ging over de Daciërs. Dat is een volk dat meer dan tweeduizend jaar geleden leefde in het huidige Roemenië. De Daciërs stonden bekend om hun goud.

Directeur Harry Tupan van het Drents Museum kan nog niet zeggen hoeveel stukken er precies gestolen zijn. Vanwege het sporenonderzoek van de politie hebben museummedewerkers nog niet in de tentoonstellingsruimte kunnen kijken.

"Het gaat niet om tientallen", zei Tupan op de persconferentie over de roof. Hij sprak van "een zwarte dag voor het museum".

Mogelijk link met brandende auto
Er is nog niemand aangehouden, meldt het Openbaar Ministerie (OM). Dat gaat uit van meerdere verdachten en werkt voor het onderzoek samen met Interpol. Bij de explosies is niemand gewond geraakt.

Het OM stelt dat er een mogelijke link is met een brandende auto. Die brand werd om 4.15 uur gemeld en woedde op enkele kilometers buiten Assen nabij het dorp Rolde. Mogelijk zijn de verdachten in de omgeving overgestapt op een ander voertuig.

De politie is naar dat voertuig op zoek en vraagt omwonenden of ze beelden hebben van de explosie of straten in de omgeving. Ook vraagt de politie museumbezoekers of ze de afgelopen dagen verdachte personen in het museum hebben gezien, die zich bijvoorbeeld lang in de buurt van de topstukken ophielden.

'Beveiliging was in orde'
De gestolen stukken waren in bruikleen van het Roemeens Nationaal Historisch Museum in Boekarest. Het was het laatste weekend dat de stukken onderdeel waren van een expositie. Een delegatie van het Roemeense museum zou zondag al langskomen om de stukken op te halen. De delegatie neemt nu morgen de schade verder op.

Volgens museumdirecteur Tupan was in de nacht van de overval geen beveiliger aanwezig, maar dat is ook niet gebruikelijk. "De beveiliging in het museum was voor zover wij weten in orde", zei hij.

Over de waarde van de gestolen voorwerpen wil Tupan geen uitspraken doen. "Het gaat niet om de waarde, het gaat vooral om het cultureel erfgoed. Dat is wat geldt. Mijn grootste zorg is dat we de spullen terugkrijgen."
https://www.nu.nl/cultuur(...)museum-in-assen.html

twitter


[ Bericht 5% gewijzigd door Zipportal op 09-02-2025 18:43:34 ]
pi_216610957
En weer open
  Spellchecker zondag 9 februari 2025 @ 18:49:53 #3
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
  zondag 9 februari 2025 @ 19:00:19 #4
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_216611280
quote:
Waar kan ik die kopen?
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  Spellchecker zondag 9 februari 2025 @ 19:04:48 #5
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_216611337
quote:
16s.gif Op zondag 9 februari 2025 19:00 schreef Starhopper het volgende:

[..]
Waar kan ik die kopen?
Volgens mij ook op Ali. :+
pi_216611883
En Rudy heeft weer een Golf:

quote:
Eigenaar gestolen auto kunstroof Drents Museum rijdt weer door crowdfundingactie

De 24-jarige Rudy uit Alkmaar heeft dankzij een crowdfundingactie een nieuwe auto. Twee weken geleden werd zijn vorige auto, een Golf GTI, door de daders van de kunstroof in het Drents Museum in Assen als vluchtauto gebruikt en in brand gestoken. Omdat hij niet voor diefstal was verzekerd, startte zijn oom een inzamelingsactie.

Ruim een week na de start staat de teller met zo'n 450 donaties op bijna 10.000 euro. En dus is Rudy sinds deze week de trotse eigenaar van een nieuwe (tweedehands) Golf. "Om eerlijk te zijn, had ik niet verwacht dat mensen - buiten bekenden om - überhaupt zouden doneren."

Rudy's auto werd in de nacht van donderdag 23 januari in Alkmaar gestolen en twee dagen later volledig uitgebrand teruggevonden onder een viaduct in het Drentse Rolde. De auto was gebruikt bij de kunstroof, waarbij Roemeense topstukken werden buitgemaakt.

Filmpje op Facebook
Tot zijn verbijstering vernam Rudy via Facebook dat zijn auto bij de kunstroof betrokken was. "Iemand uit Drenthe reed toevallig langs de plek waar de auto in brand was gezet. Hij stuurde mij een filmpje door, omdat ik op Facebook mijn auto als gestolen had opgegeven. Aan de velgen, die ik er net op had gezet, zag ik direct dat het die van mij was."

Rudy ontving van de politie een mailtje dat zijn gestolen Golf terecht was. "Dat was alles", zegt hij. "Toevallig ben ik gisteren nog door de politie gebeld, maar toen werd alleen gezegd dat ik mijn aangifte ben vergeten te ondertekenen. Ik zei dat ik nog met veel vragen zit en graag langskom, maar dat was niet mogelijk. Heel apart."

De drie verdachten uit Heerhugowaard die vier dagen na de roof werden opgepakt en nog altijd vastzitten, kent hij niet. "Je zou denken dat hier een grote criminele organisatie achter zit, maar dat lijkt niet zo te zijn. Nu ik weet dat het om Heerhugowaarders gaat, vind ik het een stuk logischer dat ze mijn auto hebben gepakt."

Nu wel verzekerd
In tegenstelling tot de oude auto is deze wél verzekerd tegen diefstal, schrijft NH. "Als 24-jarige zit ik nu niet meer in de risicogroep, dus dat is een stuk goedkoper", legt hij uit. "Hij rijdt erg lekker en ik ben er ontzettend blij mee. Bizar hoeveel mensen hebben gedoneerd, daar ben ik echt heel dankbaar voor."
https://nos.nl/artikel/25(...)or-crowdfundingactie

GTI, dus eerder een auto om een petje in te dragen dan een gouden helm :Y)
  woensdag 12 februari 2025 @ 12:41:50 #7
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_216647890
Tipgeld is inmiddels verhoogd naar 250K

[ Bericht 66% gewijzigd door Tengano op 12-02-2025 13:00:29 ]
  woensdag 12 februari 2025 @ 12:42:02 #8
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_216647897
quote:
0s.gif Op woensdag 12 februari 2025 12:54 schreef Solispolar het volgende:

Het loopt echt wel een beetje de spuigaten uit momenteel hé :') Bij ons in de buurt recent ook al 10 inbraken en omliggende dorpen worden ook behoorlijk getroffen.

Ondertussen wel weer fijn een boete op de mat door een flitsende politieagent omdat ik 107 reed waar ik max 104 mocht rijden. Maar de inbrekers lopen in de tussentijd bij ons thuis over de daken heen. Gaat top verder :')


[ Bericht 96% gewijzigd door Tengano op 12-02-2025 12:59:55 ]
pi_216648136
Het loopt echt wel een beetje de spuigaten uit momenteel hé :') Bij ons in de buurt recent ook al 10 inbraken en omliggende dorpen worden ook behoorlijk getroffen.

Ondertussen wel weer fijn een boete op de mat door een flitsende politieagent omdat ik 107 reed waar ik max 104 mocht rijden. Maar de inbrekers lopen in de tussentijd bij ons thuis over de daken heen. Gaat top verder :')
pi_216650327
quote:
Politie zoekt in Deurze met metaaldetectoren naar aanwijzingen kunstroof

De politie is bij Deurze aan het zoeken naar aanwijzingen die te maken hebben met de kunstroof in het Drents Museum twee weken geleden. Dit doen de agenten met behulp van metaaldetectoren.

Zes gespecialiseerde politiemensen lopen langs de Asserstraat te zoeken. "Eerder hebben we een oproep gedaan aan de inwoners van Assen dat als ze weggegooide spullen of kledingstukken vinden, dat ze dan contact op moeten nemen met de politie", zegt een woordvoerder van de politie. "In het kader daarvan zijn we nu aan het zoeken in het gebied tussen Assen en Rolde."

Geen gouden spullen

"We zijn daar nadrukkelijk niet aan het zoeken naar de gestolen spullen", zegt de woordvoerder. Bij de kunstroof in het Drents Museum op 25 januari zijn vier topstukken gestolen. Drie verdachten lieten een explosief afgaan en hebben daarna de gouden helm van Cotofenesti en drie gouden armbanden meegenomen. Deze buit is niet waar de politie nu naar aan het zoeken is.
"De specialisten die er aan het zoeken zijn, zijn er bij gebaat om in alle rust en zorgvuldigheid hun werk te kunnen doen, zonder dat ze daarbij gestoord worden door omstanders", benadrukt de politie.
Of de zoektocht is ondernomen naar aanleiding van een tip of door ontwikkelingen in het politieonderzoek kon de woordvoerder niet zeggen
https://www.rtvdrenthe.nl(...)nwijzingen-kunstroof
  donderdag 20 februari 2025 @ 16:02:42 #11
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_216764633
quote:
Heerhugowaarder (26) aangehouden in Obdam na kunstroof Drents museum

De politie heeft donderdag een vierde persoon aangehouden voor de kunstroof in het Drents museum in Assen. Het gaat om een 26-jarige man uit Heerhugowaard. Hij werd in Obdam gearresteerd.

De 26-jarige man wordt verdacht van betrokkenheid bij de kunstroof. De politie hield 29 januari ook al drie verdachten aan, maar dan in Heerhugowaard. Zij zitten momenteel nog vast. Ook de vierde verdachte zit vast en wordt verhoord over zijn rol.

De politie meldt dat de gestolen kunststukken nog niet zijn teruggevonden.

De inbraak in Assen gebeurde op zaterdag 25 januari. De mannen namen archeologische topstukken uit Roemenië mee. Zo werd de gouden helm van Coțofenești, die uit de vijfde eeuw v.Chr. dateert, buitgemaakt. Ook namen de daders drie gouden armbanden mee.

https://www.nhnieuws.nl/n(...)stroof-drents-museum
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  donderdag 20 februari 2025 @ 18:28:42 #12
430543 Domnivoor
Ceterum censeo...
pi_216767020
Ze laten weinig los over deze verdachte. Maar het is in elk geval niet deze:



Die wordt nog steeds gezocht.
  donderdag 20 februari 2025 @ 18:34:54 #13
504077 Zoddie
Merck toch hoe sterck
pi_216767111
quote:
Niet, nog niet in ieder geval.
Gemaakt door een roemeense kunstenares voor als troost voor de gestolen voorwerpen.

https://b365.ro/exista-za(...)la-bucuresti-555794/
pi_217186573
twitter


Niks gevonden.
  donderdag 24 april 2025 @ 11:53:09 #15
124676 RobertoCarlos
Zit je nou naar me te loeruh?
pi_217454849
quote:
Twee mannen uit Heerhugowaard opgepakt om rol bij kunstroof Drents Museum, museumstukken niet aangetroffen


Kunstroof Assen
Een van de twee arrestanten kocht een dag voor de roof vermoedelijk een voorhamer in een bouwmarkt in Assen. Na de aanhouding deed de politie een huiszoeking in Heerhugowaard, maar de vier gestolen museumstukken werden niet aangetroffen.

In het onderzoek naar de kunstroof uit het Drents Museum in Assen zijn woensdag twee mannen uit Heerhugowaard gearresteerd. Het gaat om verdachten van twintig en achttien jaar. De gestolen museumstukken zijn niet aangetroffen. Dat meldt de politie donderdagochtend. Inmiddels zijn zeven mensen aangemerkt als verdachten. In mei is de eerste zitting.

In januari ontvreemdden daders met geweld vier museumstukken, die deel uitmaakten van de tentoonstelling Dacia. Rijk van goud en zilver. De de zuiver gouden helm van Cotofenesti, een Roemeens icoon, uit de vijfde eeuw voor Christus en drie Dacische koninklijke armbanden werden buitgemaakt. Het Drents Museum leende de stukken van het Nationaal Historisch Museum van Roemenië.

Voorhamer
Een van de twee verdachten kocht een dag voor de roof vermoedelijk een voorhamer in bouwmarkt Praxis in Assen. Na de aanhouding deed de politie een huiszoeking in Heerhugowaard, zonder resultaat.

Bij een politie-inval, eerder op dag, in een woning in Opmeer en een bedrijfspand in Heerhugowaard namen agenten onder meer ‘digitale gegevensdragers’ in beslag. Bij een andere woning werd administratie ingenomen.

In de voorbije weken arresteerde de politie al vijf andere verdachten die mogelijk betrokken waren bij de kunstroof. Eén arrestant is inmiddels vrijgelaten.
https://www.nrc.nl/nieuws(...)angetroffen-a4890994
Lo que no se ve es lo que cuenta.
pi_217492865
Eerste pro forma zitting zaak Drentse kunstroof

quote:
Op vrijdag 9 mei vindt een pro forma zitting plaats in de strafzaak tegen drie verdachten in de zaak rond de Drentse kunstroof. De zitting vindt plaats bij de rechtbank Noord-Nederland, locatie Assen en is openbaar. Aanvangstijdstip is 9:00 uur. Pers wordt verzocht zich vooraf aan te melden voor deze zitting.

Wat is een pro forma zitting?
In het strafrecht is een maximum gesteld aan de tijd die een verdachte in voorarrest mag zitten. Voor dat moment moet de zaak op zitting zijn gebracht. Wanneer op dat moment het onderzoek nog niet is afgerond, wordt de zaak ‘pro forma’ behandeld. De zaak wordt dan niet inhoudelijk behandeld. De officier van justitie kan tijdens de pro forma zitting informatie verschaffen over de stand van het strafrechtelijk onderzoek tegen de verdachten.

Aanmelden pers
De pro forma zitting van 9 mei is openbaar. Vanwege de te verwachten mediabelangstelling verzoeken wij alle pers om zich uiterlijk vrijdag 2 mei 12.00 uur aan te melden via pers.rnn@rechtspraak.nl, ook schrijvende pers en rechtbanktekenaars. Vermeld daarbij:
-de namen van alle personen die komen en in welke hoedanigheid zij komen;
-een telefoonnummer van de contactpersoon;
-of zij in aanmerking willen komen voor een plek in de zittingszaal waar de zitting plaats heeft. Voor wat betreft dit laatste: dit kan slecht één persoon per medium zijn. Daarnaast is er voor de overige pers een perszaal waar de zitting op een groot scherm gevolgd kan worden.

Poolregeling voor beeld- en geluidsopnames
NOS verzorgt de beeld- en geluidsopnames in de zittingszaal. Andere media kunnen gebruik maken van deze opnames via een zogeheten poolregeling. Media kunnen zich voor de pool aanmelden bij de NOS.

Publiek
Als de hoofdzaal vol is, kunnen andere geïnteresseerden de pro forma zitting in een andere zaal op beeldschermen volgen. U hoeft zich als bezoeker niet vooraf aan te melden. Het aantal plaatsen is echter beperkt. Zorg dus dat u tijdig aanwezig bent. Als de zittingszalen vol zijn, is geen toegang meer mogelijk tot die ruimtes.

https://www.rechtspraak.n(...)entse-kunstroof.aspx
  woensdag 21 mei 2025 @ 11:22:40 #17
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_217706403
Ik zet mijn geld nog steeds in op Tate :P
quote:
'Opdracht voor kunstroof Drents Museum komt uit Roemenië'

De opdracht voor de kunstroof in januari uit het Drents museum komt volgens bronnen van RTL Nieuws uit de Roemeense onderwereld. De opdrachtgever zou de waardevolle gouden helm en armbanden als onderhandelingsmateriaal willen gebruiken om een Roemeense crimineel uit de gevangenis te houden. RTL Nieuws sprak bronnen in het criminele milieu en rond het politieonderzoek.

De opdrachtgever voor de roof zou leden van de verboden motorclub Hardliners hebben benaderd, die op hun beurt de uitvoerders van de roof hebben gerekruteerd.

De politie zou ook nog andere onderzoeksrichtingen openhouden, maar steeds meer uitgaan van een Roemeense opdrachtgever. Het OM wil niet op de "suggesties en beweringen" van RTL Nieuws ingaan.

Niet omgesmolten
Als het scenario klopt is de 2500 jaar oude Dacische helm waarschijnlijk nog intact, schrijft RTL Nieuws. "De aanwijzingen stapelen zich op dat de helm niet is omgesmolten", hoorde de redactie van een bron dicht bij het politieonderzoek. "Hij ligt waarschijnlijk in de buurt van Heerhugowaard ergens in een handdoek gerold."

In het onderzoek kwam de politie al snel in Heerhugowaard uit. Bij invallen in woningen en opslagruimtes zijn zeven verdachten aangehouden. Het Openbaar Ministerie zei begin deze maand een overvloed aan bewijs tegen de verdachten te hebben. Een bron uit het criminele circuit zei tegen RTL Nieuws dat de daders 15.000 euro per persoon is beloofd.

Hardliners
De motorclub Hardliners MC werd in 2019 vanuit de gevangenis opgericht door de leiding van de Hells Angels in Haarlem. Dat was een dag voordat de Hells Angels werden verboden. De nieuwe motorclub telde al snel 22 afdelingen. In 2024 kreeg ook deze motorclub een verbod opgelegd.

https://nos.nl/artikel/25(...)um-komt-uit-roemenie
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_217707061
quote:
10s.gif Op woensdag 21 mei 2025 11:22 schreef Starhopper het volgende:
Ik zet mijn geld nog steeds in op Tate :P
[..]

Heb mijn onderzoeksteam aan het werk gezet naar aanleiding van je aantijgingen en na intensief onderzoek melden ze mij dat Tate niet eens uit Roemenië komt.

quote:
Emory Andrew Tate III was born on 1 December 1986[25][26][27] at the Walter Reed Army Medical Center in Washington, D.C.
  woensdag 21 mei 2025 @ 12:38:35 #19
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_217707147
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2025 12:31 schreef Nober het volgende:

[..]
Heb mijn onderzoeksteam aan het werk gezet naar aanleiding van je aantijgingen en na intensief onderzoek melden ze mij dat Tate niet eens uit Roemenië komt.
[..]

Andrew Tate III.
Er zijn er dus nog 2? :')
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_217856965
twitter

👀
pi_220490172
‘Nieuwe ontwikkelingen’ in onderzoek naar Roemeense gouden helm, justitie geeft vanmiddag toelichting

https://www.ad.nl/binnenl(...)oelichting~a764b744/
pi_220490373
’Gestolen kunstschatten uit Drents Museum teruggevonden’

https://www.telegraaf.nl/(...)onden/145041458.html
pi_220490397
quote:
0s.gif Op donderdag 2 april 2026 10:35 schreef Zipportal het volgende:
’Gestolen kunstschatten uit Drents Museum teruggevonden’

https://www.telegraaf.nl/(...)onden/145041458.html
:o
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
  donderdag 2 april 2026 @ 11:03:32 #24
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_220490642
Lekker is dat :{w :(

Was bezig om hem te kopen om die helm op mijn vettefiets op te kunnen zetten :(
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  donderdag 2 april 2026 @ 11:09:55 #25
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_220490781
Goed nieuws!!!!! _O_
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  donderdag 2 april 2026 @ 11:12:59 #26
124676 RobertoCarlos
Zit je nou naar me te loeruh?
pi_220490848
Goed nieuws!! ^O^

Iemand hier nog interesse? ;)
quote:
Vacature Mede­wer­ker Beveiliging en Vei­lig­heid

Het Drents Museum toont een blik op de wereld en biedt de wereld een blik op Drenthe. Het museum is van en voor iedereen.

Lijkt het je leuk om als beveiliger in een museum telkens nieuwe mensen en tentoonstellingen te zien? Houd je ervan om mensen te helpen? Én durf je tegen mensen te zeggen dat ze een schilderij niet mogen aanraken of hun rugzak in een kluisje moeten zetten? Oftewel: ben je gastvrij én een beetje streng tegelijk? En heb je je beveiligingsdiploma op MBO-2 niveau?

Wat ga je doen?

Een hecht team van beveiligers zorgt dagelijks voor de beveiliging en de veiligheid in het museum. Daarnaast speel je samen met je collega’s een belangrijke rol in de gastvrijheid. Je taken zijn zeer uitlopend en wisselend. Je helpt mee met het openen en sluiten van het museum, je loopt controlerondes om te zorgen dat onze kunstwerken, de bezoekers en het personeel veilig zijn. Je werkt in de meldkamer en je ontvangt gasten bij de receptie. Als je ziet dat mensen je hulp nodig hebben, dan help je graag. Maar je legt mensen ook uit dat sommige dingen niet zijn toegestaan. Als beveiliger bij het Drents Museum ben je ook BHV’er, in geval van een calamiteit weet je daarom snel te handelen, je blijft kalm en verleent eerste hulp waar nodig.

Dit is in het kort wat je gaat doen:


Beveiligen van het gebouw en de kunst
Zorgen voor de veiligheid van bezoekers en personeel
Bezoekers de weg wijzen en vragen beantwoorden
Uitvoeren van BHV-taken in noodsituaties

Geen dag is hetzelfde!
https://drentsmuseum.nl/w(...)liging-en-veiligheid
Lo que no se ve es lo que cuenta.
  donderdag 2 april 2026 @ 11:17:50 #27
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_220490884
quote:
2s.gif Op donderdag 2 april 2026 11:12 schreef RobertoCarlos het volgende:
Goed nieuws!! ^O^

Iemand hier nog interesse? ;)
[..]
https://drentsmuseum.nl/w(...)liging-en-veiligheid
Makkelijk baantje, want ik denk niet dat daar ooit nog iets van enorme culturele en financiële waarde tentoongesteld zal worden :P
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  donderdag 2 april 2026 @ 11:18:03 #28
430543 Domnivoor
Ceterum censeo...
pi_220490887
Goed nieuws ja ^O^

Waar hebben ze die helm gevonden? Op marktplaats?
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 2 april 2026 @ 11:24:23 #29
284411 crew  heywoodu
pi_220490919
Als het inderdaad terug is gevonden en nog in goede staat verkeerd, neem ik aan dat we de schadevergoeding weer terug kunnen eisen? :+
  donderdag 2 april 2026 @ 11:27:50 #30
124676 RobertoCarlos
Zit je nou naar me te loeruh?
pi_220490936
Op basis van de info uit het artikel verwacht ik dat de verdachten tegen het OM verteld hebben waar de kunstschatten zijn in ruil voor strafvermindering.
Lo que no se ve es lo que cuenta.
  donderdag 2 april 2026 @ 11:38:36 #31
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_220490987
quote:
0s.gif Op donderdag 2 april 2026 10:35 schreef Zipportal het volgende:
’Gestolen kunstschatten uit Drents Museum teruggevonden’

https://www.telegraaf.nl/(...)onden/145041458.html
Dat is fijn!
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_220491051
Heel mooi.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  donderdag 2 april 2026 @ 11:56:00 #33
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_220491092
Sta er enigszins van te kijken dat die helm nog niet omgesmolten was.
  donderdag 2 april 2026 @ 11:58:03 #34
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_220491106
quote:
0s.gif Op donderdag 2 april 2026 11:24 schreef heywoodu het volgende:
Als het inderdaad terug is gevonden en nog in goede staat verkeerd, neem ik aan dat we de schadevergoeding weer terug kunnen eisen? :+
Met de helm als onderpand :Y

Als wij de schadevergoeding niet terug krijgen, smelten we de helm om ^p^
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  donderdag 2 april 2026 @ 12:03:21 #35
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_220491151
quote:
11s.gif Op donderdag 2 april 2026 11:56 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Sta er enigszins van te kijken dat die helm nog niet omgesmolten was.
Ja, dacht hetzelfde.
De Roemenen zullen ook blij zijn.
Wie dit leest is een lezer van dit
  Moderator donderdag 2 april 2026 @ 12:22:05 #36
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_220491310
TOETERTJES
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  donderdag 2 april 2026 @ 12:32:24 #37
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_220491417
Wow! Eindelijk een keer goed nieuws ^O^

Ben wel benieuwd of alles terug is en of die armbanden ook terug zijn, want die zijn natuurlijk veel makkelijker weg te sluizen.
pi_220491479
quote:
Naar verluidt is de helm licht beschadigd
https://www.rtl.nl/nieuws(...)eum-terecht-gevonden
  donderdag 2 april 2026 @ 12:42:15 #39
124676 RobertoCarlos
Zit je nou naar me te loeruh?
pi_220491487
quote:
2s.gif Op donderdag 2 april 2026 11:27 schreef RobertoCarlos het volgende:
Op basis van de info uit het artikel verwacht ik dat de verdachten tegen het OM verteld hebben waar de kunstschatten zijn in ruil voor strafvermindering.
Staat nu ook (in zekere zin) in de update van het artikel van het AD:

quote:
Bronnen bevestigen aan het AD inderdaad dat de helm gevonden is na onderhandelingen met de verdachten.
Lo que no se ve es lo que cuenta.
  donderdag 2 april 2026 @ 12:48:16 #40
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_220491545
Die beschadigingen kunnen ze wellicht nog wel restaureren hoop ik.
  donderdag 2 april 2026 @ 12:55:31 #41
3542 Gia
User under construction
pi_220491610
quote:
0s.gif Op donderdag 2 april 2026 12:48 schreef Tengano het volgende:
Die beschadigingen kunnen ze wellicht nog wel restaureren hoop ik.
Plus het museum was verzekerd.
  donderdag 2 april 2026 @ 13:00:36 #42
124676 RobertoCarlos
Zit je nou naar me te loeruh?
pi_220491640
quote:
En in hetzelfde artikel staat dat de kroon en 2 armbanden gevonden zijn. Er is dus nog 1 armband missing
Lo que no se ve es lo que cuenta.
  donderdag 2 april 2026 @ 13:26:16 #43
124676 RobertoCarlos
Zit je nou naar me te loeruh?
pi_220491785
quote:
Het Openbaar Ministerie houdt vanmiddag om 14.00 uur een persmoment in het Drents Museum waarin de laatste ontwikkelingen in het onderzoek naar de Roemeense kunstschatten worden toegelicht. (...) De persbijeenkomst in het Drents Museum is vanmiddag rechtstreeks te volgen op radio, tv en via de website van RTV Drenthe.
https://www.rtvdrenthe.nl(...)tofenesti-is-terecht
Lo que no se ve es lo que cuenta.
pi_220491879
Ontslagen Roemeense museumdirecteur: ‘Gouden helm was in handdoek gewikkeld en is begraven teruggevonden

https://dvhn.nl/drenthe/a(...)vonden-48833357.html
  donderdag 2 april 2026 @ 13:49:45 #45
430543 Domnivoor
Ceterum censeo...
pi_220491901
Het is al in beeld bij RTV Drenthe.
pi_220491902


JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
pi_220491914
Dat wordt straks een gifje. :)
  donderdag 2 april 2026 @ 13:56:13 #48
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_220491947


USA style persco met Politie in tactical gear prominent in beeld.
pi_220491980
De RTV Drenthe stream loopt voor op de Randstad stream.

SAD.
pi_220491993
Allemaal maar witte mensen aanwezig.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_220491998
quote:
0s.gif Op donderdag 2 april 2026 13:56 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[ afbeelding ]

USA style persco met Politie in tactical gear prominent in beeld.
Staan ze hoor. :')

Wat een debiele vertoning.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_220491999
En begonnen.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  donderdag 2 april 2026 @ 14:01:20 #54
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_220492000
Die zwaarbewapende agenten :o :o :o
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_220492017
JAAAAAAAAAAA

KOEKOEK
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  donderdag 2 april 2026 @ 14:02:44 #56
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_220492018
JAAAA!!!!!!!!!!!!! DE HELM *O* *O* *O*
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_220492024
_O- wat lekker amateuristisch weer dit.
pi_220492039
Geef die 2 agenten een stoel
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  donderdag 2 april 2026 @ 14:05:47 #59
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_220492049
quote:
0s.gif Op donderdag 2 april 2026 13:56 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[ afbeelding ]

USA style persco met Politie in tactical gear prominent in beeld.
Ja we moeten wel laten zien dat we de beveiliging van de helm serieus nemen natuurlijk
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_220492053
Senk you ferry mutsj.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_220492056
  donderdag 2 april 2026 @ 14:07:23 #62
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_220492062
joe trevolt from rome :')
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  donderdag 2 april 2026 @ 14:07:44 #63
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_220492065
joe will have some wurds as well
  donderdag 2 april 2026 @ 14:09:05 #64
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220492085
Man man wat een amateurs weer dit :blauwoog:
En dan die twee agenten :')
Poppenkast ten top
Alleen nog iemand die Drommels drommels roept vinden
Ik heb het uitgezet, lees later wel hoe het is gegaan
  donderdag 2 april 2026 @ 14:10:11 #65
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220492093
quote:
1s.gif Op donderdag 2 april 2026 14:05 schreef superniger het volgende:
Geef die 2 agenten een stoel
:{w Begin eens met munitie voor in hun geweer, hoeven ze geen pang pang meer te roepen :!
  donderdag 2 april 2026 @ 14:12:05 #66
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220492107
Politie bedanken voor onderzoek naar echtheid :|W
Nee trut ga eens in hoe ze hebben gefaald bij onderzoek dat er een deal nodig was
pi_220492115
Chickie hoor, sow.
Vitesse, Celtic FC, Everton, Green Bay Packers.
pi_220492119
Die vraagt minimaal 100 euro per uur.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_220492120
Modepop met grote ogen.
  donderdag 2 april 2026 @ 14:13:30 #70
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_220492123
quote:
0s.gif Op donderdag 2 april 2026 14:13 schreef Arnhemunited het volgende:
Chickie hoor, sow.
Cool accent *O* *O*
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_220492130
quote:
1s.gif Op donderdag 2 april 2026 14:13 schreef superniger het volgende:
Die vraagt minimaal 100 euro per uur.
In Boekarest zijn de hoeren eerder op je hotelkamer dan je koffers.
Vitesse, Celtic FC, Everton, Green Bay Packers.
pi_220492132
Stukje uitgroei.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_220492133
Fruits genot.
  donderdag 2 april 2026 @ 14:15:16 #74
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_220492141
Waarom heeft die kerel naast haar een Belgisch vlaggetje op zn borst? :') HAdden ze geen Roemeense vlaggetjes meer?

Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  donderdag 2 april 2026 @ 14:15:59 #75
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220492146
Gewoon opgelost dus door dader informatie en NIET door speurwerk
Daardoor lagere straffen gedeald
Maar nu iedereen druk bezig om er om heen te praten en dat de politie het niet lukte hoor je niemand over
Maar wel bedanken voor hun inzet
Knettergek zijn ze en de politie kan dus helemaal niks
Wel een showtje opvoeren om de mensen blij te maken
Bah bah wat een onzin weer
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')