abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_216606006
Hij houdt het nét ^O^
Citius, Altius, Fortius.
  Redactie Sport zondag 9 februari 2025 @ 12:00:44 #202
451829 crew  H.Vviv
pi_216606007
Flink wat valpartijen in de laatste meters. Wel mooi dat Vervaeke wint met goed controlerend werk van QuickStep.
pi_216606014
In zo'n kleine groep nog twee keer vallen, renners mogen ook zelf wel eens in de spiegel kijken :')
Demain, on roule
pi_216606099
Hier mogen wel wat DQ-tjes volgen trouwens, wat een debiel gedoe.
  Moderator zondag 9 februari 2025 @ 12:08:38 #205
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_216606121
Gelachen om die laatste rechte lijn. Stukje bowling.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zondag 9 februari 2025 @ 12:09:33 #206
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_216606132
Ethan Hayter is een dief.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_216606165
Bij de valpartij betrokken volgens mij Donnenwirth, Guerreiro, Vermaerke en Biermans.
  zondag 9 februari 2025 @ 12:13:45 #208
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_216606179
quote:
0s.gif Op zondag 9 februari 2025 12:11 schreef TheArt het volgende:
Bij de valpartij betrokken volgens mij Donnenwirth, Garcia Cortina, Vermaerke en Svestad-Bardseng.
Was dat De Pretto die even mooi naar links kwam?
pi_216606205
quote:
1s.gif Op zondag 9 februari 2025 12:13 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
Was dat De Pretto die even mooi naar links kwam?
Ik heb intussen de helft van de namen aangepast na de herhaling gezien te hebben. Geen IGC en Svestad-Bardseng, maar Guerreiro en Biermans denk ik.

En die zwaarste valpartij kwam omdat De Pretto naar links ging en Guerreiro op hetzelfde moment naar rechts.
pi_216606635
quote:
1s.gif Op zondag 9 februari 2025 11:48 schreef Immerdebestebob het volgende:
Oman is denk ik wel een mooi land voor een vakantie :@
quote:
0s.gif Op zondag 9 februari 2025 11:59 schreef Steven184 het volgende:

[..]
Staat nog op het lijstje
Aanrader, verreweg de beste optie in de regio hier.

Het zuiden met Salalah ook nog, maar de kust hier en ri. Jebel Akhdar en Nizwa is het ook prachtig.

Meeste aankomsten en routes die ze deze week doen zelf ook gereden, ook qua fietsen is het prima te doen met goede wegen. ^O^

Leuk dat de aanvaller het pakte. _O_

quote:
0s.gif Op zondag 9 februari 2025 12:09 schreef Koffieplanter het volgende:
Ethan Hayter is een dief.
Kopman Kruijswijk wordt ook rustig gebracht!
Jack does it in real time...
  zondag 9 februari 2025 @ 13:05:29 #211
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_216606655
Jay Vine gaat ook soepel.
pi_216606676
quote:
1s.gif Op zondag 9 februari 2025 13:02 schreef DeeBee het volgende:

[..]
[..]
Aanrader, verreweg de beste optie in de regio hier.

Het zuiden met Salalah ook nog, maar de kust hier en ri. Jebel Akhdar en Nizwa is het ook prachtig.

Meeste aankomsten en routes die ze deze week doen zelf ook gereden, ook qua fietsen is het prima te doen met goede wegen. ^O^

Leuk dat de aanvaller het pakte. _O_
[..]
Kopman Kruijswijk wordt ook rustig gebracht!
Kopman Kruijswijk staat inmiddels zelfs achter een belofterenner als Pietro Mattio in de pikorde qua knechten.
pi_216608155
quote:
1s.gif Op zondag 9 februari 2025 11:48 schreef Immerdebestebob het volgende:
Oman is denk ik wel een mooi land voor een vakantie :@
Ja wel prima. Ben er vorig jaar gaan fietsen. Mooie natuur wel en lekker rustig. Het land straalt verder alleen niks uit, meeste plaatsen zijn echt uitgestorven en totaal niet gezellig.
pi_216609469
Ben die smalle weggetjes niet gewend in Spanje
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  zondag 9 februari 2025 @ 16:36:46 #215
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_216609492
Waaier-alarm.
pi_216609848
Met hoeveel lengtes gaat Milan winnen?
  zondag 9 februari 2025 @ 17:09:08 #217
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_216609876
Goed in beeld gebracht.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_216609882
Goed beeld van een uitbollende Consonni.
pi_216611774
Kijk nou wat ze doen Hans.

pi_216611966
quote:
0s.gif Op zondag 9 februari 2025 19:40 schreef wimderon het volgende:
Kijk nou wat ze doen Hans.

[ afbeelding ]
Ja en 5 seconden daarvoor lag er ook al één.
pi_216612135
quote:
0s.gif Op zondag 9 februari 2025 19:40 schreef wimderon het volgende:
Kijk nou wat ze doen Hans.

[ afbeelding ]
Altijd die vervelende rechte wegen. Moeten ze echt wat aan doen
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_216613458
quote:
Een hele carrière lang was hij de trouwste knecht, maar nu mag Louis Vervaeke ook eens zélf vieren: “Toen zag ik dat Remco iets had gestuurd”

Compleet uit het niets heeft Louis Vervaeke (31) zijn eerste profzege gepakt. Na een knotsgek scenario in de tweede rit van de Ronde van Oman hield hij uiteindelijk twee secondjes over op het peloton. De belangrijkste knecht van Evenepoel treedt (even) uit de schaduw. “Het doet me iets dat Remco, mijn kopman, emotioneel was.”

Na het wandeltempo in de openingsrit van de Ronde van Oman (2.Pro) zaterdag, werd er zondag wél echt gekoerst. In de vroege vlucht, die al snel vertrok, waren opnieuw geen WorldTour-teams vertegenwoordigd, maar daar bracht Louis Vervaeke op eigen houtje verandering in. Op 140 kilometer van de finish reed onze landgenoot weg uit het peloton, even later kreeg hij de Spanjaard Mikel Azparren bij zich en samen reden ze een gat van ruim vijf minuten dicht. Dat was al een nummertje.

“Eerst zat ik helaas direct alleen, maar toen kwam die sterke Spanjaard van Q36.5 (Azparren, red.) erbij kwam, had ik er wel goeie hoop in”, vertelt Vervaeke over het gekke koersverloop. “En toen we opeens zeven minuten voorsprong hadden, begon ik echt te geloven dat het mogelijk was.”

Uiteindelijk bleek Vervaeke veruit de sterkste in de kopgroep. Op het voorlaatste klimmetje van de dag, Al Jissah (2,6 kilometer aan 6,7 procent), schudde hij zijn laatste twee overgebleven medevluchters (Azparren en de Noor Magnus Kulset van Uno-X, red.) van zich af. “Daar ben ik wel over de limiet gegaan”, aldus Vervaeke. “Ik werd ook gepakt door de warmte (zo’n 28 graden, red.). En ik wist dat het peloton véél sneller ging dan mij op die laatste knikjes.”

In de laatste rechte lijn van 500 meter stond de wind ook lichtjes tegen, maar Vervaeke kon het aanstormende peloton nipt afhouden. Of all people was het pluimgewicht en nieuwkomer bij Soudal Quick-Step Valentin Paret-Peintre die de geaccidenteerde – er werd twee keer gevallen – sprint om de tweede plaats won. Niets dan lachende gezichten dus bij The Wolfpack.

Tattoo voor familie
Vervaeke pakte zo na elf (!) jaar in het profpeloton zijn eerste zege. Toen hij over de finish bolde, kuste hij meteen de tattoo op zijn onderarm die verwijst naar zijn vrouw en twee kindjes. “De laatste meters was ik al aan het denken aan mijn familie. Mijn vrouw en ik slapen al een maand apart. Ik slaap in een hoogtekamer, ik ben op hoogtestage geweest en de kinderen sliepen de voorbije tijd minder goed… Dat zijn dan de opofferingen die je als profrenner moet doen, maar niet iedereen ziet dat. Ik ben blij dat we er nu voor beloond worden.”

“Ik heb een hobbelig parcours gekend”, legt Vervaeke uit waarom het tot z’n 31ste duurde vooraleer hij eens een profkoers won. Bij de beloften pakte Vervaeke in 2014 wel mooie zeges in enkele Franse rittenkoersen zoals de Tour de l’Avenir. “Maar mijn eerste jaren in het profpeloton moest ik mijn weg nog zoeken. Bij Soudal Quick-Step heb ik er bewust voor gekozen om knecht te worden.”

Na vier jaar bij Lotto, twee jaar bij Sunweb en twee jaar bij Alpecin tekende Vervaeke in 2022 voor de ploeg van Patrick Lefevere. Hij werd gehaald als meesterknecht voor Remco Evenepoel, die dat jaar met de Vuelta zijn eerste grote ronde pakte. Vervaeke maakte meteen indruk als luitenant. In de drie daaropvolgende grote rondes van Evenepoel was Vervaeke er ook telkens bij. Ze zijn vaste kamergenoten en hun band werd door de jaren heen steeds beter.

Spraakbericht van Evenepoel
Niet toevallig was Evenepoel een van de eersten die zijn “grote broer” Vervaeke zondag feliciteerde. “Mijn sociale media had ik meteen na de rit nog niet geopend, WhatsApp wel”, glundert Vervaeke. “Daar zag ik dat Remco (Evenepoel, red.) mij meteen een spraakbericht gestuurd had. Het doet me wel iets dat hij, mijn kopman, emotioneel was om mij te zien winnen.”
BREKEND: REMCO heeft een bericht gestuurd.
pi_216613486
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2025 13:47 schreef Koffieplanter het volgende:
De nieuwe helm van Visma direct afschaffen, geen gezicht. Dat zit op hetzelfde niveau als hun horrorhelm van vorig jaar.
quote:
Opvallend beeld in de Ronde van Oman zaterdag. Visma-Lease a Bike-renner Niklas Behrens werkte de openingsetappe zowaar met een tijdrithelm af. Ook Wout van Aert werd een tijdje geleden al gespot tijdens een training met dergelijk aerodynamisch exemplaar. Zien we tijdrithelmen binnenkort massaal tijdens ‘gewone’ wegwedstrijden opduiken?

Een opvallend beeld in de eerste rit in de Ronde van Oman. Niklas Behrens wisselde na 50 kilometer in de openingsetappe - een gewone wegrit - zijn helm voor een Giro Aerohead tijdrithelm. Dat is een aangepaste, minder extreme heruitgave van de opmerkelijke helmen die door de Visma-ploeg gebruikt werden tijdens de Tour de France vorige zomer.

Behrens is tevens niet de enige Visma-coureur die lijkt te flirten met de aerodynamische gains die een tijdrithelm kan bieden tijdens een gewone wegkoers. Zo merkte ‘Cycling Spy’ deze week op dat ook Wout van Aert recent een Aerohead tijdrithelm gebruikte om een indoor testsessie op de baan af te werken. Onze landgenoot werkte die training voor het overige af in zijn gewone uitrusting, die door het team wordt gebruikt voor wegritten. Denkt ook onze landgenoot erover na om voor een tijdrithelm te kiezen tijdens wegkoersen?

Visma-Lease a Bike verduidelijkt
Visma-Lease a Bike, een van de meest vooruitstrevende ploegen uit het peloton, bevestigde aan het doorgaans goed geïnformeerde Velo dat we ons mogen opmaken voor een toename in het gebruik van tijdrithelmen in het peloton de komende maanden. “We gebruiken de Giro Aerohead helm soms in ritten met hoge snelheden en sterke wind. Voor sommige coureurs biedt het een aerodynamisch voordeel. Al varieert dit wel van renner tot renner”, aldus een vertegenwoordiger van de Nederlandse formatie.

“De beslissing om dergelijke helm te dragen, is persoonlijk, omdat de helm een beetje zwaarder en warmer is. Andere factoren spelen dus ook mee”, vulde de niet nader genoemde woordvoerder van Visma-Lease a Bike nog aan.

Geen bezwaar van de UCI
De luchtstroom optimaliseren rond het hoofd en schouders van renners werpt zijn vruchten af, zeker nu de gemiddelde snelheid in het peloton en de koersen steeds hoger ligt. Ondanks dat het niet al te comfortabel is, kan een tijdrithelm dus wel degelijk een klein voordeel opleveren tijdens een gewone koers op de weg. De UCI ziet er - voorlopig - alvast geen graten in, zolang de helm voldoet aan de vooropgestelde afmetingen en specificaties.
pi_216617802
quote:
0s.gif Op zondag 9 februari 2025 19:40 schreef wimderon het volgende:
Kijk nou wat ze doen Hans.

[ afbeelding ]
Die gozer linksvoor tegen de boarding _O-
  maandag 10 februari 2025 @ 11:22:36 #225
423121 Fretwork
Acte d'éloquence
pi_216618136
Twee koplopers in Oman met 2.55 op 17km van de streep. Gaat Astana met de handjes in de lucht over de streep komen?
The world outside is burning with a brand new light but it isn't one that makes me feel warm. Don't go mistaking your house burning down for the dawn - Frank Turner
Stilaan weer op topniveau na jaren als fietsende hamburger
  maandag 10 februari 2025 @ 11:23:53 #226
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_216618147
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 11:22 schreef Fretwork het volgende:
Twee koplopers in Oman met 2.55 op 17km van de streep. Gaat Astana met de handjes in de lucht over de streep komen?
Vino kan er toch niks van?
  maandag 10 februari 2025 @ 11:27:20 #227
423121 Fretwork
Acte d'éloquence
pi_216618184
quote:
1s.gif Op maandag 10 februari 2025 11:23 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
Vino kan er toch niks van?
Nee, maar hoe goed is de 20 jarige Total renner Rayan Boulahoite
The world outside is burning with a brand new light but it isn't one that makes me feel warm. Don't go mistaking your house burning down for the dawn - Frank Turner
Stilaan weer op topniveau na jaren als fietsende hamburger
pi_216618330
quote:
1s.gif Op maandag 10 februari 2025 11:23 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
Vino kan er toch niks van?
Nog steeds 2 minuten
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  maandag 10 februari 2025 @ 11:42:37 #229
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_216618341
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 11:41 schreef franklop het volgende:

[..]
Nog steeds 2 minuten
Hooguit 30 seconden.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_216618353
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 11:42 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]
Hooguit 30 seconden.
Dan heeft STEEF het fout
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  maandag 10 februari 2025 @ 11:43:49 #231
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_216618360
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 11:43 schreef franklop het volgende:

[..]
Dan heeft STEEF het fout
Die gaat vermoedelijk gewoon af op de graphics van de productie, die eens per uur in beeld komen.
Put these foolish ambitions to rest.
  maandag 10 februari 2025 @ 11:44:00 #232
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_216618365
Hij is al ingehaald, want hij kan er geen ene tering van. @Mani89
Put these foolish ambitions to rest.
pi_216618373
Brilsmurf vandaag? Of Valentin?
Wind extinguishes a candle and energizes fire
  maandag 10 februari 2025 @ 11:46:06 #234
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_216618382
quote:
1s.gif Op maandag 10 februari 2025 11:44 schreef Steven184 het volgende:
Brilsmurf vandaag? Of Valentin?
Ik vrees toch A. Yates.
Put these foolish ambitions to rest.
  maandag 10 februari 2025 @ 11:48:47 #235
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_216618411
Blobloblo ziet er best goed uit.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_216618413
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 11:46 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]
Ik vrees toch A. Yates.
Eens. Ging meer voor wie de Fransen op kop reden.
Wind extinguishes a candle and energizes fire
  Redactie Sport maandag 10 februari 2025 @ 11:53:18 #237
274204 crew  Mexicanobakker
pi_216618482
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 11:48 schreef Steven184 het volgende:

[..]
Eens. Ging meer voor wie de Fransen op kop reden.
Madouas zat gisteren op 9 minuten.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_216618483
Brilsmurf!
Wind extinguishes a candle and energizes fire
  maandag 10 februari 2025 @ 11:53:25 #239
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_216618485
Kijken we hier naar de contouren van broddelwerk van Javier Sola?
Put these foolish ambitions to rest.
pi_216618503
quote:
1s.gif Op zondag 9 februari 2025 20:07 schreef franklop het volgende:

[..]
Altijd die vervelende rechte wegen. Moeten ze echt wat aan doen
Heeft Thijs Z. zijn stokpaardje van de wedstrijden op afgesloten parcoursen al van stal gehaald? :')
pi_216618511
Howson in de zandbak is best een bijzonder huwelijk :')
pi_216618513
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 11:53 schreef Koffieplanter het volgende:
Kijken we hier naar de contouren van broddelwerk van Javier Sola?
Gaat Mou gruwelijk in de mud?
  maandag 10 februari 2025 @ 11:58:54 #243
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_216618572
Marco Brenner leeft.
Put these foolish ambitions to rest.
  maandag 10 februari 2025 @ 12:01:20 #244
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_216618603
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 11:55 schreef Pistolero het volgende:

[..]
Gaat Mou gruwelijk in de mud?
Ook al niet echt op de afspraak in Valencia met als kers op de taart een behoorlijke afgang in de TTT. De omissie van de uitlaatgassen laten zijn sporen na.
Put these foolish ambitions to rest.
  maandag 10 februari 2025 @ 12:02:16 #245
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_216618614
Fenomenen Svestad en Zeray _O_
  maandag 10 februari 2025 @ 12:16:56 #246
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_216618817
Prachtig geparkeerd van Donnenwirth :D :')
  Moderator maandag 10 februari 2025 @ 12:39:34 #247
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_216619103
quote:
1s.gif Op maandag 10 februari 2025 12:02 schreef Immerdebestebob het volgende:
Fenomenen Svestad en Zeray _O_
Niet goed genoeg voor Europa, mijn Nahom. Ammehoela.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_216619626
Mooie klimmetje _O_

De complete klim hier is overigens 23 kilometer tot boven de 2000m, aanrader, al wel guur om te rijden :D
Jack does it in real time...
  maandag 10 februari 2025 @ 13:16:11 #249
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_216619650
Pogacar is in het Bos van Wallers aan het trainen geweest. Blijf weg aub.
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_216619902
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 13:16 schreef Szura het volgende:
Pogacar is in het Bos van Wallers aan het trainen geweest. Blijf weg aub.
Best een aanzienlijke kans dat hij dit doet om te trollen. Stukje kutact.
pi_216620515
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 13:16 schreef Szura het volgende:
Pogacar is in het Bos van Wallers aan het trainen geweest. Blijf weg aub.
Dit jaar MSR, Roubaix en de Vueita winnen en dan met pensioen? ;(
pi_216620588
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 12:01 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]
Ook al niet echt op de afspraak in Valencia met als kers op de taart een behoorlijke afgang in de TTT. De omissie van de uitlaatgassen laten zijn sporen na.
A. Yates, Ayuso, McNulty, Del Toro en Almeida pieken allen collectief als kopman naar TA, PN en Catalonië.
Het bloedbad aan broedermoorden wordt het enige vermaak dat de UAE ons gaat leveren dit seizoen. Dit ter compensatie van de grandslam aan monumenten voor Pogi.
pi_216620696
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 14:29 schreef De_Verschoppeling het volgende:

[..]
A. Yates, Ayuso, McNulty, Del Toro en Almeida pieken allen collectief als kopman naar TA, PN en Catalonië.
Het bloedbad aan broedermoorden wordt het enige vermaak dat de UAE ons gaat leveren dit seizoen. Dit ter compensatie van de grandslam aan monumenten voor Pogi.
Om dan in PN en Cata naar huis gereden te worden door Vingegaard? :o

(Geen idee wie in Tirreno start om dat te kunnen doen)
pi_216620712
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 14:29 schreef De_Verschoppeling het volgende:

[..]
A. Yates, Ayuso, McNulty, Del Toro en Almeida pieken allen collectief als kopman naar TA, PN en Catalonië.
Het bloedbad aan broedermoorden wordt het enige vermaak dat de UAE ons gaat leveren dit seizoen. Dit ter compensatie van de grandslam aan monumenten voor Pogi.
Mou?
Wind extinguishes a candle and energizes fire
pi_216620933
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 14:41 schreef Marcoss het volgende:

[..]
Om dan in PN en Cata naar huis gereden te worden door Vingegaard? :o

(Geen idee wie in Tirreno start om dat te kunnen doen)
Met broedermoorden doel ik uiteraard op het vermaak van de onderstaande taferelen dat UAE ons zal gunnen tot diep in de Giro... Of dat nu achter Vingegaard of een O'Connor is maakt mij eerlijk gezegd weinig uit.



[ Bericht 1% gewijzigd door De_Verschoppeling op 10-02-2025 15:11:18 ]
  Moderator maandag 10 februari 2025 @ 15:11:48 #256
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_216621046
twitter


Mijn KUDUS heeft blijkbaar zo'n beetje alles gebroken na een val in de Marseillaise. :{
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_216625403
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 10:52 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Die gozer linksvoor tegen de boarding _O-
De La Cruz, een van de meest brokkenpiloten in het peloton.
pi_216625439
quote:
0s.gif Op maandag 10 februari 2025 12:01 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]
De omissie van de uitlaatgassen laten zijn sporen na.
Zeg dat tegen Israël, dat er voorlopig nul komma niets van bakt.
pi_216629951
twitter
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_216630226
Echt geen gezicht die helm van Visma-Lab. :{
pi_216632348
Dat oogde alsof het amper moeite kostte bij Kooij
pi_216632452
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 februari 2025 12:41 schreef Marcoss het volgende:
Dat oogde alsof het amper moeite kostte bij Kooij
Ook niet zoveel tegenstand eigenlijk.
  dinsdag 11 februari 2025 @ 12:55:46 #263
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_216632502
Handig zo’n gratis lead-out van Unox
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_216635647
Kleikers interviewen na afloop, OmanTV is next level.
pi_216636345
Wat is dit?

twitter
Wind extinguishes a candle and energizes fire
  dinsdag 11 februari 2025 @ 18:12:58 #266
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_216636583
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 februari 2025 17:58 schreef Steven184 het volgende:
Wat is dit?

[ x ]
Als hij maar geen last krijgt van benen van beton. Wat een mews.
pi_216636585
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 februari 2025 17:58 schreef Steven184 het volgende:
Wat is dit?

[ x ]
Een zeer matig parodie-account wat niet eens een beetje grappig is.
pi_216645847
Nu de Green Mountain in Oman.

Een schokschouderende Mauri in de aanval.
pi_216645935
Jebel Akhdar god, bizar gure klim _O-

Al gaan ze nog niet eens naar halverwege. Emiraten schroeien voorlopig. :{
Jack does it in real time...
pi_216645963
Blobloblowup
Jack does it in real time...
pi_216645977
Rip Gaudu
pi_216645986
VPP laat Yates ter plaatse, jeetje.
  woensdag 12 februari 2025 @ 10:27:19 #273
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_216645987
Ik roep hierbij de Jurgen Foré-bonus in het leven.
Put these foolish ambitions to rest.
  Redactie Sport woensdag 12 februari 2025 @ 10:29:12 #274
274204 crew  Mexicanobakker
pi_216646017
Kan het dunner dan VPP?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_216646087
Twee dagen te vroeg, maar hij wint wel.
  woensdag 12 februari 2025 @ 10:34:16 #276
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_216646088
Blobloblo heeft gepiekt als 19-jarige.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_216646135
quote:
0s.gif Op woensdag 12 februari 2025 10:29 schreef Mexicanobakker het volgende:
Kan het dunner dan VPP?
Sobibored
Jack does it in real time...
  woensdag 12 februari 2025 @ 10:38:03 #278
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_216646143
quote:
0s.gif Op woensdag 12 februari 2025 10:29 schreef Mexicanobakker het volgende:
Kan het dunner dan VPP?
Ik ben bij die gozer altijd bang dat ie totaal uit vorm raakt als ie 200 gram verliest :D En Gaudu is al dun, en die heeft ook altijd wisselvallige vorm.
pi_216647245
quote:
0s.gif Op woensdag 12 februari 2025 10:34 schreef Koffieplanter het volgende:
Blobloblo heeft gepiekt als 19-jarige.
Begin het meer en meer te geloven.
pi_216647309
Waar komt Embret Svestad-Bårdseng plots vandaan?
  Redactie Sport / Supervogel woensdag 12 februari 2025 @ 13:24:29 #281
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_216648591
Ach, de ZLM Tour.

NAVO-topped
pi_216648618
quote:
9s.gif Op woensdag 12 februari 2025 13:24 schreef Pino112 het volgende:
Ach, de ZLM Tour.

NAVO-topped
[hai-mark-rutte-op-fiets.jpg]
  woensdag 12 februari 2025 @ 14:41:03 #283
71199 Sjoerd102
Oet Zjwame!!!
pi_216649647
Erg jammer.
Vind ZLM Tour altijd een leuke ronde om te kijken
Overigens is dit al de 4e keer in 8 jaar tijd dat deze koers niet doorgaan.
2018 waren er problemen om vergunningen te krijgen van de etappeplaatsen (volgens organisatie destijds ivm verkiezingen waarbij de gemeentes geen capaciteit hadden om eea te regelen).
2020 en 2021 ivm corona.
en 2025 dus ivm ontbreken van politie inzet.
Net efkes anges
pi_216650649
quote:
Had hem graag wel een keer in Parijs-Nice gezien, maar uiteindelijk is dat ook lood om oud ijzer.

En hopelijk in de Tour met goede vorm dit jaar. Die eerste week is perfect. Zelfs geel is het openingsweekend moet kunnen.
  woensdag 12 februari 2025 @ 16:23:31 #286
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_216650998
quote:
0s.gif Op woensdag 12 februari 2025 10:34 schreef Koffieplanter het volgende:
Blobloblo heeft gepiekt als 19-jarige.
Kunnen we alsjeblieft erkennen dat dit soort 'bijnamen' geen haar beter zijn dan een willekeurige Chinees 'Ching Chong' noemen?
  woensdag 12 februari 2025 @ 16:25:39 #287
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_216651029
quote:
0s.gif Op woensdag 12 februari 2025 16:23 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Kunnen we alsjeblieft erkennen dat dit soort 'bijnamen' geen haar beter zijn dan een willekeurige Chinees 'Ching Chong' noemen?
Dat kunnen we niet, want Blobloblo is een uitstekende bijnaam. Dat je het niet begrijpt is iets anders.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_216651090
quote:
0s.gif Op woensdag 12 februari 2025 16:25 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]
Dat kunnen we niet, want Blobloblo is een uitstekende bijnaam. Dat je het niet begrijpt is iets anders.
De enige reden dat Blobloblo een ding is, is omdat Enric Mas maar 3 hersencellen en een spraakgebrek heeft.

Nee, laten we dit er maar niet in houden.
  woensdag 12 februari 2025 @ 16:29:29 #289
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_216651097
quote:
0s.gif Op woensdag 12 februari 2025 16:25 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]
Dat kunnen we niet, want Blobloblo is een uitstekende bijnaam. Dat je het niet begrijpt is iets anders.
Nee, gringos snappen niks hè? Allemaal untermenschen. Blobloblo.
  woensdag 12 februari 2025 @ 16:29:59 #290
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_216651103
quote:
0s.gif Op woensdag 12 februari 2025 16:29 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Nee, gringos snappen niks hè? Allemaal untermenschen. Blobloblo.
...?

_O-
Put these foolish ambitions to rest.
pi_216651171
Een meltdown voor de Omloop, dit wordt een fantastisch WLR-seizoen
Jack does it in real time...
  woensdag 12 februari 2025 @ 16:36:22 #292
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_216651222
quote:
10s.gif Op woensdag 12 februari 2025 16:33 schreef DeeBee het volgende:
Een meltdown voor de Omloop, dit wordt een fantastisch WLR-seizoen
Het woord meltdown is wel flink aan inflatie onderhevig dan.
pi_216651248
quote:
10s.gif Op woensdag 12 februari 2025 16:33 schreef DeeBee het volgende:
Een meltdown voor de Omloop, dit wordt een fantastisch WLR-seizoen
Bereid je dan maar voor op de ongekende meltdowns, inclusief van ondergetekende, als Pogacar weer iedereen compleet belachelijk gaat maken.
  woensdag 12 februari 2025 @ 16:38:30 #294
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_216651264
Er heerst hier nu al een pittig sfeertje.
pi_216651266
quote:
0s.gif Op woensdag 12 februari 2025 16:36 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Het woord meltdown is wel flink aan inflatie onderhevig dan.
Maar uhm, Blobloblo is Uijtdebroeks heh? Wat heeft dat in godsnaam met gringos te maken. :D
  woensdag 12 februari 2025 @ 16:42:17 #296
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_216651326
quote:
0s.gif Op woensdag 12 februari 2025 16:38 schreef Pistolero het volgende:

[..]
Maar uhm, Blobloblo is Uijtdebroeks heh? Wat heeft dat in godsnaam met gringos te maken. :D
Wacht, Koffieplanter komt uit Latijns-Amerika toch? Of heb ik dat verkeerd onthouden? Anders sloeg het inderdaad niet echt ergens op. :')
pi_216651525
quote:
10s.gif Op woensdag 12 februari 2025 16:37 schreef Pistolero het volgende:

[..]
Bereid je dan maar voor op de ongekende meltdowns, inclusief van ondergetekende, als Pogacar weer iedereen compleet belachelijk gaat maken.
Het scheelt dat werkelijk niet één grote koers saaier kan worden dan die van vorig jaar. Na een fantastische Omloop was alles helemaal kut.
The owls are not what they seem
pi_216651629
quote:
1s.gif Op woensdag 12 februari 2025 16:54 schreef DiegoFuser het volgende:

[..]
Het scheelt dat werkelijk niet één grote koers saaier kan worden dan die van vorig jaar. Na een fantastische Omloop was alles helemaal kut.
De voortekenen dat bijvoorbeeld een Yates of Almeida niet direct iedereen kapotschroeien zijn iig positief.

Maar goed, daar trekt Pogacar zich natuurlijk niks van aan. Die zal wel direct full retard 8 w / kg gaan.
pi_216652062
quote:
0s.gif Op woensdag 12 februari 2025 16:38 schreef maxi-mus het volgende:
Er heerst hier nu al een pittig sfeertje.
Lauw bad
  Moderator woensdag 12 februari 2025 @ 17:34:48 #300
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_216652121
quote:
quote:
Volgens Van der Poel is het parcours in Rwanda hem niet op het lijf geschreven. "Het was meteen duidelijk dat het parcours niets voor mij is en ik er geen kans maak."
Hij wil nog wel eens iets doms zeggen, maar dit zit er boenk op.

Hoe moet Koos dit omdraaien?
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')