Bekijk deze YouTube-video. Gokje? Dit "feest" bedoel je vast niet. Wat een onzin.quote:Op woensdag 5 februari 2025 19:23 schreef Abdus18 het volgende:
ben wel benieuwd naar de nieuwe auto's
Ik zou toch zweren dat Lando Norris dit haar en heel aardige (race)-auto onder zijn kont had. Ook Leclerc heeft heel veel poles zelf weggegooid (of zijn team). De poles van Russell heb ik niet helemaal top of mind. Maar o.a. die in Montréal had hij gewoon moeten verzilveren.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 14:18 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Is ook een beetje verschil race pace en kwalipace van auto’s natuurlijk. (Een beetje veel)
Dit jaar inderdaad. Niet elk jaar. Kijk naar bijvoorbeeld de vele poles van Charles op Baku. Die kon hij simpelweg niet verzilveren doordat redbull/mercedes sterker was tijdens race.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 17:28 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Ik zou toch zweren dat Lando Norris dit haar en heel aardige (race)-auto onder zijn kont had. Ook Leclerc heeft heel veel poles zelf weggegooid (of zijn team). De poles van Russell heb ik niet helemaal top of mind. Maar o.a. die in Montréal had hij gewoon moeten verzilveren.
Heb er meerdere over jou liggen.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 18:02 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik ga een klacht indienen over je nu
nee, de ekte ekte wagens, eerste testdagenquote:Op vrijdag 7 februari 2025 16:39 schreef Droopie het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video. Gokje? Dit "feest" bedoel je vast niet. Wat een onzin.
Die van Russell en Norris waren bijna allemaal dit jaar. Leclerc heeft zeker in 2022 veel poles zelf om zeep geholpen / Ferrari faalde. Denk bijvoorbeeld aan Spanje/Baku (DNF) of Frankrijk (noooo). Daar hadden ze echt wel de snelheid. Monaco 21 had hij ook gewogen als hij in Q3 niet met pole in handen zijn auto had opgevouwen.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 17:32 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Dit jaar inderdaad. Niet elk jaar. Kijk naar bijvoorbeeld de vele poles van Charles op Baku. Die kon hij simpelweg niet verzilveren doordat redbull/mercedes sterker was tijdens race.
Kan je niet meer tegen een grapje?quote:Op vrijdag 7 februari 2025 18:02 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik ga een klacht indienen over je nu
quote:Op vrijdag 7 februari 2025 18:15 schreef Nizno het volgende:
[..]
Heb er meerdere over jou liggen.
Dus die van jou over ESF1 gaat rechtstreeks in het ronde archief
Dit is geen grapje. Platen horen zwart te zijn.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 19:45 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Kan je niet meer tegen een grapje?
Je doet maar.
Ik heb anders ook gekleurd vinyl in mijn platenkast staanquote:Op vrijdag 7 februari 2025 19:57 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dit is geen grapje. Platen horen zwart te zijn.
De gekleurde zijn juist de collectors items.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 19:57 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dit is geen grapje. Platen horen zwart te zijn.
Zeker 1 pole van Russel was zwaar onverdiend door Max een straf aan te naaien. Bovendien is het de minst symphatieke coureur op de grid. Dus ik vind het niet heel erg dat Russel zijn poles niet verzilverd, het is een regelrechte kwal.quote:Op vrijdag 7 februari 2025 17:28 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Ik zou toch zweren dat Lando Norris dit haar en heel aardige (race)-auto onder zijn kont had. Ook Leclerc heeft heel veel poles zelf weggegooid (of zijn team). De poles van Russell heb ik niet helemaal top of mind. Maar o.a. die in Montréal had hij gewoon moeten verzilveren.
Blij dat ik dat nooit bewust heb meegemaakt.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 09:42 schreef WheeledWarrior het volgende:
Die off-seasons zijn toch geen reet meer aan tegenwoordig. Vroeger had je gewoon ongelimiteerd testen en was er elke dag nieuws/foto's/beelden en bouwde de spanning voor een nieuw seizoen echt mooi op.
Seizoenen zijn ook veel te lang tegenwoordig, 20 races max (en geen sprints uiteraard) is prima wat mij betreft.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 10:37 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Blij dat ik dat nooit bewust heb meegemaakt.
En het seizoen is dusdanig lang dat ik een periode van complete rust wel kan waarderen.
Misschien moeten ze ook eens kijken naar de hoeveel onzin om races heen.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 10:43 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Seizoenen zijn ook veel te lang tegenwoordig, 20 races max (en geen sprints uiteraard) is prima wat mij betreft.
Miami, Vegas, SA en Qatar mogen om te beginnen wieberen (gaat nooit gebeuren, I know)
Media is onderdeel van F1. Maar wat is nou echt een circus? Miami en Las Vegas vooral heb ik het idee. De rest minder.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 11:15 schreef Droopie het volgende:
[..]
Misschien moeten ze ook eens kijken naar de hoeveel onzin om races heen.
Niet iedere GP hoeft een heel mediacircus met alle rijders en alle sponsoren.
Stel he, stel.
Ze doen vijf triple headers (plus een x aantal 2 wekelijkse races).
1e week, 3 vrije trainingen, een kwalificatie en een race.
2e sprintweek, 1 vrije training, een sprint en normale kwalificatie en sprint en normale race.
3e week sla je de vrijdag over en doe je 2 trainingen op de zaterdag en kwalificeer je op zondag en race smiddags
Vertrek je op zondagavond (crew maandag) en heb je lekker 3 vrije dagen als personeel.
Silverstone weekend bv laat je lekker ouderwets, maar een Qatar of Singapore hoef je toch niet meer 3x te gaan trainen.
En een Baku, wat hebben de coureurs dan nog te melden op een media donderdag.
Even rekening houden met circuits waar de kans op regen wat groter is, dat je die wat meer ruimte geeft.
Nou ja, jullie snappen waar ik op doel, mogen de knappe koppen de afstanden tussen de circuits minimaliseren.
En laat de familie van alle crews op bepaalde locaties maar eens overkomen. Huur een vrachtwagenchauffeur of catering maar eens lokaal in zodat een crewlid ook eens een weekje normaal vrij is als die dat wilt
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zaterdag 8 februari 2025 12:39 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Media is onderdeel van F1. Maar wat is nou echt een circus? Miami en Las Vegas vooral heb ik het idee. De rest minder.
Daarom inderdaad. Hoort er nou eenmaal bij wat filmpjes en spelletjes hier en daar. Ik kijk het allemaal niet, heel af en toe misschien wat. Maar naast het serieuze deel moet er ook tijd zijn voor wat lol, is op zich wel gezond. Mij gaat het om het racen en rijden.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 12:57 schreef Droopie het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Kijk dag 1
Ik zou knettergek worden
Misschien willen ze best gratis racen, krijgen ze betaald voor die poeha.
Het salaris moet uiteraard ook betaald worden en een sponsor moet ook gepleased worden.
Doe mij maar donderdagavond om 1800 aankomen en op vrijdagochtend bij de engineers meeting kom ik wel een keer mijn gezicht laten zien
Maar ook ik kijk en geniet van de social media meuk, en stel dat ik Haas sponsor en ze komen naar Nederland, dan wil ik ook een meet en greet.
"I'd play the game for free, we get paid for all the bullshit after" Dennis Rodmanquote:Op zaterdag 8 februari 2025 12:57 schreef Droopie het volgende:
Misschien willen ze best gratis racen, krijgen ze betaald voor die poeha.
Architect, en hun bedrijf doet veel voor F1 teams. Zo heeft ze de race bays van Mercedes F1 ontworpen, en was ze voor haar moederschapsverlof druk met de nieuwe windtunnen van Red Bull.quote:
Dus ze ontwerpt geen auto's, maar windtunnels.quote:Op zaterdag 8 februari 2025 21:27 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Architect, en hun bedrijf doet veel voor F1 teams. Zo heeft ze de race bays van Mercedes F1 ontworpen, en was ze voor haar moederschapsverlof druk met de nieuwe windtunnen van Red Bull.
Dit heeft ze oa ontworpen, Mercedes gebruikt het vaak bij presentaties:
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |