Echt he,,,quote:Op maandag 3 februari 2025 11:03 schreef marky het volgende:
Elsa heeft een nominatie en ze troosten Milena
Lag er toch duimendik bovenop dat BB dit deedquote:Op maandag 3 februari 2025 11:04 schreef Verity het volgende:
Nu vind ik de koppelwissel van Jordy wel heel toevallig. Alsof BB bang was dat Jane bewust ging verliezen, zodat Jeffrey op de bank kwam.
Hopelijk komt ie vooralsnog op de bank.quote:Op maandag 3 februari 2025 11:04 schreef Verity het volgende:
Nu vind ik de koppelwissel van Jordy wel heel toevallig. Alsof BB bang was dat Jane bewust ging verliezen, zodat Jeffrey op de bank kwam.
🤢quote:Op maandag 3 februari 2025 11:04 schreef Li0nHeart het volgende:
Jane : Ik snap niet dat Jordy zo zijn best deed...
Nou .. omdat Jordy vuistdiep in de reet van Jeff zit.
Die grootspraak trek ik nu even slechtquote:Op maandag 3 februari 2025 11:04 schreef Ireth het volgende:
Jane: "als Jeff nog mijn partner was geweest was het snel klaar geweest hé...."![]()
Deze vrouw
Ik kan er alleen maar om lachenquote:Op maandag 3 februari 2025 11:05 schreef Droopie het volgende:
[..]
Die grootspraak trek ik nu even slecht
Tranen zijn weer weg hoor, vanavond feest in het bourdoir.quote:Op maandag 3 februari 2025 11:06 schreef Roxiebb het volgende:
Dikke nek Milena heeft een deuk in haar grote ego opgelopen.
Samequote:Op maandag 3 februari 2025 11:07 schreef Li0nHeart het volgende:
Nou .. kan er wel voor zorgen dat ik veel meer vrije tijd ga krijgen. Het moet wel leuk zijn om te kijken.
Echt wel, deze week is beslissend wat mij betreftquote:Op maandag 3 februari 2025 11:07 schreef Li0nHeart het volgende:
Nou .. kan er wel voor zorgen dat ik veel meer vrije tijd ga krijgen. Het moet wel leuk zijn om te kijken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |