Zullen ze bij de NPO nog spijt hebben dat ze zijn gestopt met Op1?quote:Op woensdag 12 februari 2025 11:02 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Qua kijkers scoort Knoester eigenlijk juist prima.
[ link | afbeelding ]
Vast wel.quote:Op woensdag 12 februari 2025 13:43 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Zullen ze bij de NPO nog spijt hebben dat ze zijn gestopt met Op1?
Ze zal haar zegje doen over Margreet Spijker die vandaag het kort geding heeft verloren openbaar maken rapport grensoverschrijdend gedrag van Bert Huisjes. Annemarie zat in raad bestuur WNL en wilde dat rapport ook geheimhouden. Johan zit natuurlijk ook in kamp Huisjes. Het kan bijna geen toeval zijn dat ze vandaag is uitgenodigd. En Wilfred zal Wilfred niet zijn als hij naar een reactie vraagt. Ik ben benieuwd.quote:Op woensdag 12 februari 2025 17:05 schreef IsItMeOrYou het volgende:
Annemarie van Gaal vanavond als tafelgast.
quote:Op woensdag 12 februari 2025 17:05 schreef IsItMeOrYou het volgende:
Annemarie van Gaal vanavond als tafelgast.
Verkeerde topic.quote:Op woensdag 12 februari 2025 20:12 schreef tong80 het volgende:
Bar Laat wordt deze zomer tijdelijk vervangen door de omhooggevallen nitwit Welmoed samen met Sam het nepootteetje.
Je kent Annemarie van Gaal nietquote:Op woensdag 12 februari 2025 21:43 schreef Eagles89 het volgende:
De enige reden dat ik een poging doe vanavond is omdat Mens er is. Zodra die vrouw haar ongetwijfeld linkse visie geeft en geen weerwoord krijgt ben ik weg.
Ik heb echt geen idee. Ik kijk verder weinig TV behalve Hunted en Expeditie Robinson maar denk niet dat ze daarvan bekend isquote:
Nooit kreeg je cijfers te horen. Alleen daarom al niet serieus te nemen.quote:Op woensdag 12 februari 2025 21:43 schreef JanGroen het volgende:
Kan die vrouw niet uitstaan. Komt uit de coronatijd toen ze met Herman den Blijker een programma had waarbij ze horeca ging helpen de lockdown door te komen. De meest bizarre ideeën en tips had ze, maar bijna niks was succesvol.
Hoop dat Wilfred haar vandaag even flink aanpakt en het haar met wat opmerkingen flink ongemakkelijk maakt waarbij ze niks anders kan dan een beetje lachen en denken “hoe lang duurt de uitzending nog?”.
Wat werd er gister gezegd dat je zo links vond dan?quote:Op woensdag 12 februari 2025 21:43 schreef Eagles89 het volgende:
De enige reden dat ik een poging doe vanavond is omdat Mens er is. Zodra die vrouw haar ongetwijfeld linkse visie geeft en geen weerwoord krijgt ben ik weg.
Waar haalt Rusland de spullen en manschappen vandaan voor een WW3?quote:Op woensdag 12 februari 2025 21:51 schreef DrDentz het volgende:
Ben opzich wel blij dat Trump aanstuurt op een deal en vrede. Stel je voor dat Kamala het was geworden.. die haalde Oekraïne bij de NAVO, had je nu WW3..
Precies dat. Ze had het hoogste woord.quote:Op woensdag 12 februari 2025 21:46 schreef Poefbank het volgende:
[..]
Nooit kreeg je cijfers te horen. Alleen daarom al niet serieus te nemen.
Ze is net zo rechts als de rest. Net even gekeken en het is weer walgelijke eenzijdige tv.quote:Op woensdag 12 februari 2025 21:45 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Ik heb echt geen idee. Ik kijk verder weinig TV behalve Hunted en Expeditie Robinson maar denk niet dat ze daarvan bekend is
quote:Op woensdag 12 februari 2025 21:51 schreef DrDentz het volgende:
Ben opzich wel blij dat Trump aanstuurt op een deal en vrede. Stel je voor dat Kamala het was geworden.. die haalde Oekraïne bij de NAVO, had je nu WW3..
Maar dat kwam wel in de uitzending dan?quote:Op woensdag 12 februari 2025 21:57 schreef JanGroen het volgende:
[..]
Precies dat. Ze had het hoogste woord.
Kan me een uitzending herinneren waarbij een restaurant een foodtruck moest aanschaffen om daaruit hamburgers te gaan verkopen. Want 300 hamburgers per dag x 31 dagen x ¤ 5 was geen verlies die maand. Uiteindelijk kwam er geen hond.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |