Het beetje souplesse en beweeglijkheid dat hij vroeger had is ook wel helemaal weg inmiddels.quote:Op zondag 2 februari 2025 15:04 schreef Wertha het volgende:
Brobbey die gaat lopen met de bal. Leuke rubriek.
Het is wel een lekker aanspeelpuntquote:Op zondag 2 februari 2025 15:10 schreef KingRadler het volgende:
Brobbey beste spits van Nederland met de minste goals
Omdat het de Klassieker is. Dan haalt hij er wat extra's uit. Beetje zoals Akpom in de Kuip.quote:Op zondag 2 februari 2025 15:22 schreef papert het volgende:
Berghuis op links valt me alleszins nog mee.
Henderson wisselenquote:Op zondag 2 februari 2025 15:24 schreef LethalNinja het volgende:
Berghuis doet het goed op links.
Maak mij wel zorgen over Paixao, komt er te vaak makkelijk langs. Wellicht Henderson nu wisselen voor Fitz Jim? Want als je Paixo pakt dan pak je die flank en dan kan Ajax nog meer in de wedstrijd groeien.
Verder gaat het redelijk gelijk op. Veel mooie duels, jammer van de gele kaart voor Hato kon wat mij betreft ook wel af met een waarschuwing maar dat zal ook mijn Ajax bril zijn ;-)
Mooi onderbouwd!quote:
Je bent blind, Henderson is de beste man op het veld de eerste helft.quote:Op zondag 2 februari 2025 15:31 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Mooi onderbouwd!
Ik zal hem verder toelichten.
Fitz Jim meer energie, technischer. Beter in de opbouw. Henderson zie ik nauwelijks in de opbouw en in de verdediging wordt hij vaak voorbij gelopen en mogen andere het weer opknappen. Met het koppie was hij natuurlijk ook even bij een transfer. Nu nog steeds een beetje? Wie zal het zeggen. Zijn halve zondag schot voor het doel van Wellenreuther zei ook veel.
Als Feyenoord scoort dan is het via een voorzet of goal van Paixao die wéér eens helemaal vrij kom. Ooit wordt dat verzilverd.
Ben benieuwd naar de 2de helft. Feyenoord "moet" nu in elk geval wat doen hopelijk kan Ajax daarvoor vanuit de counter snel de 2-0 maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |