Geforceerd Woke? Dat vind ik eigenlijk wel meevallen. Of je moet een racisme verhaallijn direct woke noemen natuurlijk, maar dan is American History X ook een Woke film.quote:Op dinsdag 25 februari 2025 01:21 schreef phpmystyle het volgende:
Ben ik de enige die het niks meer aan vindt? Ook dat geforceerde woke is wel een dingetje.
Nou, het is te opzichtig. Racisme en discriminatie bestaat, maar niet in die mate zoals het nu geaccentueerd wordt.quote:Op dinsdag 25 februari 2025 13:12 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Geforceerd Woke? Dat vind ik eigenlijk wel meevallen. Of je moet een racisme verhaallijn direct woke noemen natuurlijk, maar dan is American History X ook een Woke film.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Dat vond ik dan wel weer het toppunt! Het is ook een mode dingetje geworden om maar te deugen. Bij Netflix series en films zie je niets anders gebeuren.Allemaal cabaretteketet!
quote:Op dinsdag 25 februari 2025 13:23 schreef freaky40 het volgende:
Sinds Peter van de Vorst, baasje bij RTL openlijk heeft aangegeven woke te zijn en zo ook dat hele RTL zie je dit doordrenkt door de hele RTL organisatie. Nu ook bij GTST. De contractverlenging is er niet zomaar gekomen, als het maar meer maatschappelijk betrokken wordt en dus meer woke gaat zijn.Dit is serieus beleid ook nog?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Dat vond ik dan wel weer het toppunt! Het is ook een mode dingetje geworden om maar te deugen. Bij Netflix series en films zie je niets anders gebeuren.Man is de baas, vrouw kent haar plaats.
Minder kijkcijfers en lagere omzet en dus winst zullen ervoor zorgen dat de zeilen wordt bijgesteld naar gelang van de windrichting.quote:Op dinsdag 25 februari 2025 13:25 schreef freaky40 het volgende:
Klopt, dat is niet eens een aanname meer, dat is gewoon een feit omdat je het ziet gebeuren gewoon.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 26 februari 2025 00:57 schreef Niels_ het volgende:
Klopt, het slaat door in het ene woke/inclusief verhaallijntje naar de andere.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Allemaal cabaretteketet!
quote:Op woensdag 26 februari 2025 00:59 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Klopt, het slaat door in het ene woke/inclusief verhaallijntje naar de andere.Je hebt niets aan ankers als ze zwalkende verhaallijnen en persoonlijkheden krijgen. Linda hoort ook bij de golden era en is nu ook allerminst een anker. Wat mij betreft halen ze juist zo min mogelijk karakters terug voor langere tijd, omdat dat ze toch alleen maar verpest. Alleen Julian is succesvol omdat die is geïntroduceerd met een goed achtergrondverhaal, relaties enzovoort.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat dat betreft vind ik het juist leuk dat Robert en Jef zo nu en dan voor een paar dagen terugkomen. Dat is vrij realistisch gezien de afstand waar ze wonen en de band die ze met Laura hebben.'t Echte en 't ware!
Heb dat ook gedaan, lekker vanaf t beginquote:Op woensdag 26 februari 2025 14:35 schreef freaky40 het volgende:
Ik vind haar een vervelende verhaallijn hebben ook omdat het weer zo overdreven maatschappelijk betrokken moet zijn en alle issues die er spelen maar nagebootst moeten worden in een wat ooit een soap was, dat is het gekke er van. Ik vond haar altijd wel leuk, maar die Sam is verleden tijd.
Denk overigens dat ik hier ook maar eens ga starten vanaf aflevering 1 van GTST bij de GTST Classics als ik weer wat meer ruimte heb. Ik heb die afleveringen nog nooit gezien want ben pas in 1994 GTST gaan volgen.
Vind dat ze het wel goed doet eerlijk gezegd. Alleen de verhaallijn is wel heel suf natuurlijk.quote:Op woensdag 26 februari 2025 13:28 schreef DeKleineOnbekende het volgende:
Ik wil vooral heel graag dat Sam vertrekt. Wat een slechte actrice, zeg.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
quote:Op donderdag 27 februari 2025 02:29 schreef Dr.Mikey het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verder vind ik het nog steeds amusant om te kijken hoor![]()
Blijkbaar ziet hij een soap als een uit de kluiten gewassen compilatie van Postbus 51-spotjes met daar tussendoor nog wat luchtig entertainment, zoals een karaokeavond in De Koning, 50-plusser Linda die zich als een onzekere puber gedraagt, of simpelweg het reclameblok.quote:"Het is voor ons altijd belangrijk om maatschappelijke thema's te vertellen, naast natuurlijk ook wat luchtige entertaining verhaallijnen."
Dus als wij massaal met kritiek reageren op de uiterst luie en ergerniswekkende wijze waarop ze hun luchtige en entertaining verhaallijnen resoluut afkappen - zoals dus met Tamara, maar ook met de verhaallijn rond Bart of Rosie die ineens in het luchtledige zijn verdwenen, of matchfixer slash paardenstrontschepper Raoul die ineens off-screen vermoord werd en waarvan de moordzaak ineens off-screen was opgelost - dan zijn die alsnog geslaagd volgens de theorie van meneertje Grotenhuis. Immers reageren wij er op dat het ons geraakt heeft, daar gaat het bottom line om. Dat dat op een negatieve manier is omdat we ons als langjarige fans verbazen over het werkelijk treurige dieptepunt dat de serie inmiddels bereikt heeft op inhoudelijk vlak, dat maakt geen donder uit. Er wordt gereageerd en pr-machine Boulefart maakt er toch wel een jubelend item over, dat is wat telt. Hoezee!quote:"Een verhaallijn is geslaagd op het moment dat er over gesproken wordt. In ieder geval dat ze er zó op reageren dat het hun geraakt heeft."
Je slaat eigenlijk zelf al de spijker op de kop. Jij schrijft het met een S, een ander weer met een Z. Zo staat het in de gidsteksten als Bizou, maar in de ondertiteling op Videoland als Bisou. En als haar naam volgende week geschreven wordt als Bison kijk ik er niet gek van op. Dus noem ik haar Juweeltje, want dat kun je tenminste maar op één manier schrijvenquote:Op vrijdag 28 februari 2025 23:08 schreef Ceviche het volgende:
@:PeterKelder
Ik ben het helemaal eens met je rant maar ik moet het toch weten: waarom noem je die ene Juweeltje? Ze heet toch Bisou? Want Bisou betekent kus en juweel zou dan bijou zijn. Het is nog even cringe, daar niet van.
Of heb ik iets gemist?
Dat was het wel zo ongeveer, ja. Als Raoul nou een slepende ziekte had gehad waren we nu waarschijnlijk aan het kijken naar Ludo die zijn 'goede vriend' een manage cadeau doet, of zoiets. Dan was zijn uiteindelijke dood alsnog afgeraffeld (Raoul die off screen van een paard valt of zo) maar was het niet behandeld als een luchtige entertaining verhaallijn tussendoorquote:Hoe is die verhaallijn van Ludo en Raoul en de bebloede mouw eigenlijk afgelopen? Ik weet het niet meer zeker maar in mijn herinnering ging het zo: Janine had dat bloed laten onderzoeken en dat was van een mens, toch? En Ludo ging off screen naar de politie en toen kwam hij terug, en zei hij dat alles was opgelost en hij niet meer verdacht werd door de politie. Janine vertrouwde het toch niet? En dat was het?
Of was het geen materiaal voor een podcast dus boeide het haar niet meer ofzo
Dat je het zelf niet meemaakt betekent het niet dat het niet realistisch is.quote:Op dinsdag 25 februari 2025 13:21 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nou, het is te opzichtig. Racisme en discriminatie bestaat, maar niet in die mate zoals het nu geaccentueerd wordt.
Het is ook helemaal niet realistisch.
Ik kijk soaps om vermaakt te worden, niet om gedoceerd te worden.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 13:44 schreef Saranghae het volgende:
[..]
Dat je het zelf niet meemaakt betekent het niet dat het niet realistisch is.
En sinds wanneer is een soap wel 'realistisch' ?
De reacties met dat het te 'woke' is laat zien dat jullie het gewoon niet willen inzien en dat het daarom ook een probleem is in Nederland
Wat PeterKelder al schreef, een soap is gemaakt om vermaakt te worden en te ontsnappen uit de werkelijkheid. Dan zit je niet te wachten om met een wijzend vingertje te worden toegesproken en middels verhaalijntjes te worden geïndoctrineerd.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 14:16 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik kijk soaps om vermaakt te worden, niet om gedoceerd te worden.
Het is ook wel heel nep van een discriminerende vrouw die niet door Elize geholpen wil worden naar vuurwerk bommen in de tuin en aangevallen worden door random figuranten in no time. Gelukkig komen zulke dingen vanwege racisme niet veel voor in Nederland.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 13:44 schreef Saranghae het volgende:
[..]
Dat je het zelf niet meemaakt betekent het niet dat het niet realistisch is.
En sinds wanneer is een soap wel 'realistisch' ?
De reacties met dat het te 'woke' is laat zien dat jullie het gewoon niet willen inzien en dat het daarom ook een probleem is in Nederland
Wat dat betreft is er in de serie heel veel veranderd in t.o.v. "vroeger".quote:Op zaterdag 1 maart 2025 00:59 schreef freaky40 het volgende:
Tja helemaal mee eens. Het is denk ik bij de laatste contractonderhandelingen tussen RTL en EndeMol Shine vooral gegaan over een ophoging van het aantal relevante maatschappelijke thema's, anders had die 3 jaar contractverlenging er tussen Endemol Shine en RTL niet gekomen aangezien baasje Peter van de Vorst graag vooral de wokeness-agenda wil uitdragen via zijn zenders.
Een paar jaar geleden had je al die veelbesproken verhaallijn dat Saskia door Roman verkracht werd in haar eigen huis. Dat werd toen ook niet getoond. Was vroeger inderdaad heel anders.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 20:32 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Wat dat betreft is er in de serie heel veel veranderd in t.o.v. "vroeger".
Ik heb hier al eerder gemeld dat ik een groot fan ben van de GTST classics.
Een leuk voorbeeld van hoe niet-woke GTST vroeger was. In seizoen 7 zat een aflevering waarin Ludo zijn vriend/ compagnon Huib chanteerde met een porno video waar Huib in speelde. Ludo speelde de video af op tv en de kijker kon daar zien hoe Huib een dame oraal aan het bevredigen was![]()
Nou ja dat zou nu toch echt niet meer kunnen
![]()
Of Noud die het over "die dikke zwarte" had (Dorothea)
RTL was toen ook nog behoorlijk rechts van het midden en de NPO links van het midden. Nu zijn ze het beide en mag en kan niets meer volgens hun.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 20:32 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Wat dat betreft is er in de serie heel veel veranderd in t.o.v. "vroeger".
Ik heb hier al eerder gemeld dat ik een groot fan ben van de GTST classics.
Een leuk voorbeeld van hoe niet-woke GTST vroeger was. In seizoen 7 zat een aflevering waarin Ludo zijn vriend/ compagnon Huib chanteerde met een porno video waar Huib in speelde. Ludo speelde de video af op tv en de kijker kon daar zien hoe Huib een dame oraal aan het bevredigen was![]()
Nou ja dat zou nu toch echt niet meer kunnen
![]()
Of Noud die het over "die dikke zwarte" had (Dorothea)
Ging het nep over dat die vrouw niet geholpen willen worden? Het leeft nog wel in de zorg, nog steeds. En ik had pas een monteur over de vloer om mijn kookplaat te repareren die vertelde dat mensen hem soms gewoon de toegang weigeren, hij is van Surinaamse afkomst.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 17:14 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Het is ook wel heel nep van een discriminerende vrouw die niet door Elize geholpen wil worden naar vuurwerk bommen in de tuin en aangevallen worden door random figuranten in no time. Gelukkig komen zulke dingen vanwege racisme niet veel voor in Nederland.
Eens, ik werk in de zorg, belde een man dat hij een andere thuiszorgorganisatie wilde want deze stuurde steeds een donkere vrouw en hij wilde geen zorg van een zwarte.quote:Op zondag 2 maart 2025 10:28 schreef NedKelly het volgende:
[..]
Ging het nep over dat die vrouw niet geholpen willen worden? Het leeft nog wel in de zorg, nog steeds. En ik had pas een monteur over de vloer om mijn kookplaat te repareren die vertelde dat mensen hem soms gewoon de toegang weigeren, hij is van Surinaamse afkomst.
Ik kan me daar dus echt totaal niks bij voorstellen.
Maar dat aangereden worden door een paar skinheads (met haar) is dan weer gelijk mega extreem.
Eens, had het gelaten bij de vrouw die niet geholpen wilde worden en had daar meer mee gedaan.quote:Op zondag 2 maart 2025 12:39 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Eens, ik werk in de zorg, belde een man dat hij een andere thuiszorgorganisatie wilde want deze stuurde steeds een donkere vrouw en hij wilde geen zorg van een zwarte.
Echt triest.
Maar hoe ze dat dan in gtst vertolken is echt overtrokken. Het had echt wel op een realistischer manier gekund.
Of dat Elisa een lekke band kreeg en dan te laat was en dan een cliënt had die zei: 'typisch' of zoiets.quote:Op zondag 2 maart 2025 12:51 schreef NedKelly het volgende:
[..]
Eens, had het gelaten bij de vrouw die niet geholpen wilde worden en had daar meer mee gedaan.
Wat maatschappelijke dingen zijn ok,, maar hou het klein.
Mishandeling van je ouders is bij de leeftijd van Linda ook niet aannemelijk, dat gaat veel meer over bejaarden die hulp nodig hebben.
Hadden ze een 'er komt een AZC in Meerdijk'-storyline ja?quote:Op zondag 2 maart 2025 19:35 schreef GTST2021 het volgende:
Er worden nu bijna dezelfde fouten als in 2018 - 2019 gemaakt.
- online pranks Valentijn, Jojo et cetera <-> Vloggen Nola, Troj, Steef.
- te veel maatschappelijke verhaallijnen zoals AZC's in Meerdijk <-> nu is bijna elke verhaallijn ook maatschappelijk relevant.
Het is wachten tot de kijkcijfers weer instorten.
Jazeker, uit die verhaallijn (waar Linda's zoon Rover bij betrokken was als pro-azc-demostrant) kwam uiteindelijk het personage Amir voort, dat van 2017 tot 2021 in de serie te zien was als partner van Sjors Langeveld.quote:Op zondag 2 maart 2025 20:08 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Hadden ze een 'er komt een AZC in Meerdijk'-storyline ja?
Yep: AZC in GTST zorgt voor woede onder fansquote:Op zondag 2 maart 2025 20:08 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Hadden ze een 'er komt een AZC in Meerdijk'-storyline ja?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |