Die steelt geen appels die komt er steeds tekeertquote:Op dinsdag 28 januari 2025 19:35 schreef odie22 het volgende:
jordy weer geen 2 appels, dat krijg je er van als je steelt
Ik vermoed opgeblazen door Jeff. Zag enkele posts terug in een cap dat hij haar aan het opblazen was.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 18:49 schreef Hznootje het volgende:
Goedenavond, de werkdag zit er weer op![]()
Wtf is er in de bh van Jolien gestopt?
En Snip en Snap liggen alweer in bed? Vind dat ze dat moeten verbieden, net als in de vorige edities
nee die steelt aardappelschillenquote:Op dinsdag 28 januari 2025 19:35 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Die steelt geen appels die komt er steeds tekeert
quote:Op dinsdag 28 januari 2025 19:36 schreef Jockari het volgende:
[..]
Ik vermoed opgeblazen door Jeff. Zag enkele posts terug in een cap dat hij haar aan het opblazen was.
quote:Op dinsdag 28 januari 2025 18:56 schreef KinKiJan het volgende:
[ afbeelding ]
Paw patrolAxel klooft meteen de rubberen hamer
Nou weet nog zo net niet, hoorde hem vanmiddag zeggen dat hij de appels ging tellen in de hoop dat hij er 1 kon pakken die over was, dus wie weet pakt hij later wel danquote:Op dinsdag 28 januari 2025 19:35 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Die steelt geen appels die komt er steeds tekeert
dat betekend niet dat het goed is , die andere 4 komen nog wel aan de beurtquote:Op dinsdag 28 januari 2025 19:36 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
5 personen doen dat. Niet alleen Jordy
David had appelmoes gemaakt zeiden ze net.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 19:38 schreef Poesjuh het volgende:
Ik vermoed dat Elsa meer appels neemt voor bijv appelmoes te maken dan dat mensen zelf willen. En ze dan zegt er minder gebruikt te hebben. Hoeveel moes kan je maken van 2 appels?
Ach je hoort ze niet eensquote:Op dinsdag 28 januari 2025 19:38 schreef Hznootje het volgende:
Ik zir gewoon de podcast te kijken omdat ik die anderen niet trek
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |