Ja dat zijn haar slaafjesquote:Op dinsdag 28 januari 2025 15:43 schreef Verity het volgende:
Milena vertrouwt heel haar groepje, maar Sharice en Mattheus 100%
Sharice zie ik er inmiddels voor aan stiekem de haren van Milena met ontharingscreme te wassen.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 15:43 schreef Verity het volgende:
Milena vertrouwt heel haar groepje, maar Sharice en Mattheus 100%
Gun haar wel een relatie met hem, ze zal geen regie meer hebben over haar eigen leven.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 15:42 schreef 5thencounter het volgende:
UItgelezen moment voor reclame.. ja die random gegenereerd wordt![]()
[ afbeelding ]
Als ze zich zo "slaafs" blijft opstellen ja.. maar daar is buiten BB geen sprake meer van, Jolietje speelt een prima Barbiepopke zolang als nodig is om haar imago veilg te houdenquote:Op dinsdag 28 januari 2025 15:55 schreef spapaars het volgende:
[..]
Gun haar wel een relatie met hem, ze zal geen regie meer hebben over haar eigen leven.
Doen ze gewoon via handbewegingen en fluisteren.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 16:05 schreef Li0nHeart het volgende:
De rest zit er ook, dus er wordt niet geroddeld.
quote:Op dinsdag 28 januari 2025 15:11 schreef Koos1958 het volgende:
En waar komt ze mee, een spijkerbroek en schipperstrui aan. Stond de kleding van bb zelf haar beter
Jouw kop zeker Jeff, arrogante kut kopquote:Op dinsdag 28 januari 2025 15:37 schreef Verity het volgende:
Jeffrey: Er is een kop die uitstraalt die is onbetrouwbaar. Ja is toch waar. Die kop straalt dat uit.
Vanaf dag 1 heb ik dat al, haantje de voorste, arrogantquote:Op dinsdag 28 januari 2025 15:39 schreef Verity het volgende:
[..]
Jeffrey mag van mij wel genomineerd worden, liefst deze week nog.
Vond hem in het begin echt nog een leuk persoon, maar zijn masker is ook echt afgevallen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |