Goed plan. Gewoon lekker daar in die shithole laten. Lekker goedkoop.quote:
Omdat de coke hier dan nog steeds tegen de plinten aan blijft klotsenquote:
Zou het wat uitmaken?quote:Op dinsdag 28 januari 2025 14:47 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Omdat de coke hier dan nog steeds tegen de plinten aan blijft klotsen
Dat zal het sowieso wel blijven doen, ook al zou Jos morgen al in de EBI zitten.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 14:47 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Omdat de coke hier dan nog steeds tegen de plinten aan blijft klotsen
Na de eerste visitatie zit je jankend in je celletjequote:Op dinsdag 28 januari 2025 14:39 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Hou toch op. De gevangenissen in Nederland zijn gewoon een lachertje. Zelfs de EBI.
Ik zou er zo een paar maanden gaan zitten hoor, als ik de kans kreeg. Beetje op de Playstation, beetje boeken lezen, af en toe een hoertje langs laten komen, allemaal op kosten van de gemeenschap natuurlijk. Lijkt me gewoon hele dikke prima.
Of schrijf je 'wordt je'quote:Op dinsdag 28 januari 2025 14:27 schreef LaDaDiDa het volgende:
[..]
Taghi werd ook gezien als slimme leerling op het vwo. Als je dom bent, blijf je gewoon een loopjongen, loop je tegen de lamp, of wordt je neergeschoten.
Je hebt daadwerlijk geen idee hoe zwaar de Ebi of een gevangenis is, daarnaast zit Taghi ook nog eens Geisoleerd, en dat al meer dan een jaar, maar goed mag ik je vragen, heb je ooit wel eens in de gevangenis gezeten? Laat staan een paar jaar?quote:Op dinsdag 28 januari 2025 14:39 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Hou toch op. De gevangenissen in Nederland zijn gewoon een lachertje. Zelfs de EBI.
Ik zou er zo een paar maanden gaan zitten hoor, als ik de kans kreeg. Beetje op de Playstation, beetje boeken lezen, af en toe een hoertje langs laten komen, allemaal op kosten van de gemeenschap natuurlijk. Lijkt me gewoon hele dikke prima.
Kun je dit soort dingen laten, het voegt echt helemaal niets toe, continue de wijsneus uithangen.quote:
Wist niet dat je niet tegen een grapje kon, het gaat niet eens over jou. Morgen andere been proberen bij het uit bed stappen.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 15:45 schreef raptorix het volgende:
[..]
Kun je dit soort dingen laten, het voegt echt helemaal niets toe, continue de wijsneus uithangen.
Ik vermoed dat sommigen hier gevangenissen net zo inhumaan als in andere barbaarse landen willen hebben en dan pas tevreden zullen zijn. Een beetje als de Bangkok Hilton film of een Abu graib waar onze cipiers gevangen mogen water boarden.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 15:44 schreef raptorix het volgende:
[..]
Je hebt daadwerlijk geen idee hoe zwaar de Ebi of een gevangenis is, daarnaast zit Taghi ook nog eens Geisoleerd, en dat al meer dan een jaar, maar goed mag ik je vragen, heb je ooit wel eens in de gevangenis gezeten? Laat staan een paar jaar?
Een zoon zit inmiddels ook op diezelfde vleugel en een andere zoon zit vast in Saoedi-Arabië en een advocaten neef is veroordeeld.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 14:29 schreef Caland het volgende:
[..]
En via allerlei constructies zijn familie miljoenen nagelaten. Kon slechter.
Ja, ik voel aan dat er weer een familiebedrijf over de kop gaat.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 16:46 schreef Nober het volgende:
[..]
Een zoon zit inmiddels ook op diezelfde vleugel en een andere zoon zit vast in Saoedi-Arabië en een advocaten neef is veroordeeld.
Krijg je weer een tijdelijk machtsvacuum, dus dan worden er weer een rits criminelen op straat omgelegd.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 14:57 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dat zal het sowieso wel blijven doen, ook al zou Jos morgen al in de EBI zitten.
Voor elk kopstuk dat je oppakt, voor elke organisatie die je ontmantelt, staat er meteen een nieuwe voor in de plaats.
Daarnaast zijn er tal van organisaties actief in Nederland.
Wij zijn voornamelijk een doorvoerhaven, slechts een klein deel van alle coke die hier aankomt is voor de Nederlandse markt.
Hij zal er in een flink huis wonen, met personeel, zwembad, etc. Zal geen ferrari rijden daar vanwege de gaten in de wegen, maar 'gewoon' een dikke landrover of G-wagon ofzo.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 14:30 schreef Lemmeb het volgende:
Ik vraag me toch wel af waar je beter af bent. In zo'n shithole als Sierra Leone, of in het Staatshotel, zo'n riante Hollandse gevangenis waar je onbeperkt op je Playstation kunt zitten en hoeren kunt laten aanrukken.
ik vermoed dat Bolle Jos' handeltje nog springlevend is, hij daarmee nog steeds bakken met geld binnenharkt, niet alleen voor hemzelf maar ook voor anderen, en dat hij daarom vooralsnog eigenlijk weinig andere keus heeft dan zich in zo'n kutland te verschansen.
https://www.theguardian.c(...)drugstrade?gusrc=rssquote:Guinea Bissau's cocaine Calvary began three years ago (artikel is van 2008) when fishermen on one island found packages of white powder washed up on the beach. They had no idea what the mysterious substance was. 'At first, they took the drug and they put it on their bodies during traditional ceremonies," recalls local journalist Alberto Dabo. 'Then they put it on their crops. All their crops died because of that drug. They even used it to mark out a football pitch'.
Met zo'n boot of vliegtuigje kan hij allang in Colombia zitten.quote:Moreover, the West African coast can be reached across the shortest transatlantic crossing from South America: either by plane from Colombia, with a re-fuelling stop in Brazil; or by ship from Brazil or Venezuela. The boats leaving South America travel only by night, remaining motionless by day, covered in blue tarpaulins to avoid detection from the air. The journey can be completed in four to five nights travelling this way.
Zie het Sinaloa kartel.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 18:36 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Krijg je weer een tijdelijk machtsvacuum, dus dan worden er weer een rits criminelen op straat omgelegd.
De profit-margins zijn nog steeds zo groot, dat er altijd wel mensen het risico willen nemen, zeker in Nederland met de goede infrastructuur, en relatief lage straffen.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 18:50 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Zie het Sinaloa kartel.
Sinds dat El Chapo vast zit, is een een scheuring ontstaan tussen enerzijds het kamp Los Chapitos (de zonen van El Chapo die nog leven en niet vast zitten) en anderzijds het kamp El Mayo is er onderling veel wrijving ontstaan.
En nadat El Mayo vorig jaar is opgepakt (naar verluidt verraden door een van de zonen van El Chapo) is er een geweldadige strijd losgebarsten tussen kamp Los Chapitos en kamp El Mayo onder leiding van zijn zoon (El Curry?).
Je DT commentaar is volledig overbodig, als je daar behoefte aan hebt kun je de gebruiker een PM sturen ter vebetering, het voegt niks toe aan het onderwerp.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 15:47 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Wist niet dat je niet tegen een grapje kon, het gaat niet eens over jou. Morgen andere been proberen bij het uit bed stappen.
Straffen hier zijn idd belachelijk laag.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 18:58 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
De profit-margins zijn nog steeds zo groot, dat er altijd wel mensen het risico willen nemen, zeker in Nederland met de goede infrastructuur, en relatief lage straffen.
Wat zijn de productie-kosten van cocaine tegenwoordig, $2-3 per kilo, straatwaarde, $100.000. Er zitten natuurlijk wat schakels tussen, iemand als Josje produceert het niet, en transport enzo is ook niet gratis, maar met zo'n toename van de waarde van het product, heb je veel ruimte om toch nog erg veel winst te maken. Ik verbaas me eigenlijk wel dat er nog niet in de tropen in Afrika flink cocaine wordt verbouwd. Een maat van me vond ooit wel een plantage van 400 hectare met cannabis in een nationaal park, heeft hij moeten afbranden (in 1 keer, niet in aparte jointjes).
In NL denken ze ook aan wat het kost, zo'n gevangene voor x jaar en dat ze weer een cel vrij moeten hebben voor de volgendequote:Op dinsdag 28 januari 2025 19:27 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Straffen hier zijn idd belachelijk laag.
Was vorig jaar of zo in het nieuws dat er een busje was aangehouden vanwege vreemd rijgedrag, en daar bleek 400 kilo coke in te zitten.
Die hebben meen ik 4 jaar gekregen.
Voor 400 kilo![]()
Ik kijk af en toe zo'n programma op Discovery Channel of NatGeo, over de antdrugs eenheid op een Peruaans vliegveld.
Heb je een paar gram tot 8 kilo bij je, dan heb je sowieso 8 jaar cel te pakken.
En doet dat iets als het gaat om de bestrijding van drugscriminaliteit?quote:Op dinsdag 28 januari 2025 19:27 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Straffen hier zijn idd belachelijk laag.
Was vorig jaar of zo in het nieuws dat er een busje was aangehouden vanwege vreemd rijgedrag, en daar bleek 400 kilo coke in te zitten.
Die hebben meen ik 4 jaar gekregen.
Voor 400 kilo![]()
Ik kijk af en toe zo'n programma op Discovery Channel of NatGeo, over de antdrugs eenheid op een Peruaans vliegveld.
Heb je een paar gram tot 8 kilo bij je, dan heb je sowieso 8 jaar cel te pakken.
Ismael 'El Mayo' Zambada werd samen met Joaquín de Guzmán opgepakt in de VS. Zitten dus beide vast.quote:Op dinsdag 28 januari 2025 18:50 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Zie het Sinaloa kartel.
Sinds dat El Chapo vast zit, is een een scheuring ontstaan tussen enerzijds het kamp Los Chapitos (de zonen van El Chapo die nog leven en niet vast zitten) en anderzijds het kamp El Mayo is er onderling veel wrijving ontstaan.
En nadat El Mayo vorig jaar is opgepakt (naar verluidt verraden door een van de zonen van El Chapo) is er een geweldadige strijd losgebarsten tussen kamp Los Chapitos en kamp El Mayo onder leiding van zijn zoon (El Curry?).
Ovidio de Guzmán zit ook vastquote:On 25 July 2024, Zambada and Joaquín Guzmán López, son of El Chapo (Joaquín Guzmán Loera), were arrested in the US at a private airfield in El Paso, Texas, Zambada was reportedly lured by Guzmán López under false pretenses of looking to buy property in Mexico that led to his arrest. However, both were arrested and are expected to be tried in the US.
quote:He was captured on 5 January 2023 and remanded to Federal Social Readaptation Center No. 1, until he was extradited to the US on 15 September 2023, where he is currently awaiting trial.
quote:Op dinsdag 28 januari 2025 23:19 schreef TLC het volgende:
De TT lijkt wel een titel van een Kuifje stripboek
Nou snelquote:Nederland vraagt Sierra Leone snelom uitlevering Bolle Jos
https://www.telegraaf.nl/(...)itlevering-bolle-jos
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |