Morgen blijkbaar toch kans op wat regen. Zoals bij elk wk gaat er dagen gespeculeerd worden over de staat van het parcoursquote:Op donderdag 30 januari 2025 21:39 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Dit lijkt mij ook een hele snelle cross te worden. Die gasten in de filmpje gaan uiteraard niet volle bak en die gaan al met gemak door het gras/modder. Dat zal na drie dagen droogte nog een stuk eenvoudiger zijn.
Het heeft wel wat weg van Hoogerheide twee jaar geleden. Lijkt mij een parcours waar een goede Wout lang in het wiel van Mathieu kan blijven.
Alles is mogelijkquote:
Momenteel spettert het in Lievinquote:Op donderdag 30 januari 2025 21:46 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Morgen blijkbaar toch kans op wat regen. Zoals bij elk wk gaat er dagen gespeculeerd worden over de staat van het parcours
Die erkennen we nietquote:Op donderdag 30 januari 2025 23:50 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat gaat over de relay van morgen.
Dit is het programma wat we hier erkennen: https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20250130_94660383quote:
Belgie komt rap dichter. Geen idee wie er rijdt nu, maar waarschijnlijk een elite renner tegen veel jeugdquote:Op vrijdag 31 januari 2025 12:50 schreef franklop het volgende:
Italië op 1, vlak voor Frankrijk. België op 1,5 minuut al
Waar volg je dit? Een live ticker?quote:Op vrijdag 31 januari 2025 13:21 schreef franklop het volgende:
Mein is erbij! Gaat GB erop en erover?
Yupquote:Op vrijdag 31 januari 2025 13:22 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Waar volg je dit? Een live ticker?
Was gewoon op live timing overigens via de UCIquote:Op vrijdag 31 januari 2025 13:22 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Waar volg je dit? Een live ticker?
En dat terwijl ik alles op mobiel deed. En daarbij tabbladen moest wisselenquote:Op vrijdag 31 januari 2025 13:29 schreef gianni61 het volgende:
dit topic is sneller dan de wielerflits liveblog
Maar kan Cant voor nog een medaille gaan!???!quote:Op vrijdag 31 januari 2025 13:23 schreef franklop het volgende:
Mein gaat GB naar de titel loodsen. Erachter is nog alles open
België compleet kansloos overigens
Puck is 'kapoett' (naar eigen zeggen) na dit rondje, maar het lijkt mij niet zo'n zwaar parkoers.quote:
Dit wordt een racebaan zondag.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 20:16 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Puck is 'kapoett' (naar eigen zeggen) na dit rondje, maar het lijkt mij niet zo'n zwaar parkoers.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |