Oh en daarnet las ik iets van 150000 mensen op FOK met rare mensen..quote:Op vrijdag 24 januari 2025 19:58 schreef rinardo het volgende:
De betreffende tweet met de 150.000 mensen
[ x ]
quote:Op vrijdag 24 januari 2025 20:26 schreef Kodiak100 het volgende:
Jordy en Niels in de suite
Jordy merk je niet hoe dat nu met Sharice gaat
Niels dat zag je met Fleur ook
Sharice is veranderd, helemaal omgehaald ongelofelijk
Niels moet eens in de spiegel kijkenquote:Op vrijdag 24 januari 2025 20:26 schreef Kodiak100 het volgende:
Niels: voor dit spel gaat Milena over lijken
Jordy: dat had ik ook door
Niels: ik ben blij dat ik het niet alleen zie.
Dit kan je heul fout lezenquote:Op vrijdag 24 januari 2025 20:26 schreef Kodiak100 het volgende:
Jody gaat zijn champignonnetje weer even verwennen
Dit vind ik zo'n super mafkeesquote:Op vrijdag 24 januari 2025 20:21 schreef mazaru het volgende:
Hij is blijkbaar nogal trots op dat kale kippenborstje
[ afbeelding ]
johquote:Op vrijdag 24 januari 2025 20:29 schreef Paul het volgende:
[..]
Dit stond er niet
[ x ]
of was dat de grap
Grap?quote:Op vrijdag 24 januari 2025 20:29 schreef Paul het volgende:
[..]
Dit stond er niet
[ x ]
of was dat de grap
wel overdressed maar ze ziet er mooi uitquote:Op vrijdag 24 januari 2025 20:32 schreef engine het volgende:
Lol gaat Milena nog naar een gala vanavond
Jawel ze is ook een mooie vrouw maar het ziet er wel apart uit met Sharice in legeroutfit er naast.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 20:33 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
wel overdressed maar ze ziet er mooi uit
Krijgt Jordy het een beetje benauwd.....hij laat zich normaal niet zo kennen.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 20:34 schreef Koos1958 het volgende:
Jordy over het in ee groep achter je hand fluisteren van milena en sharice. Hij zegt doe dat lekker ergens anders
Nou ik denk meer ergenis over fluisteren in een groepquote:Op vrijdag 24 januari 2025 20:35 schreef zodeju het volgende:
[..]
Krijgt Jordy het een beetje benauwd.....hij laat zich normaal niet zo kennen.
Ook heel erg meelevend met Sharice....Echt een mineur stemming over het gaan van haar vriendin misschien.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 20:34 schreef engine het volgende:
[..]
Jawel ze is ook een mooie vrouw maar het ziet er wel apart uit met Sharice in legeroutfit er naast.
Oh ja daar heb ik ook een hekel aan.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 20:36 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Nou ik denk meer ergenis over fluisteren in een groep
Maar zijn stem op Axel is prima natuurlijk..quote:Op vrijdag 24 januari 2025 20:37 schreef mazaru het volgende:
Jordy zegt dat hij geen rancune heeft als mensen op hem stemmen. Hij wil het niet weten want het boeit hem niet.
Ik zag toch wat anders toen hij genomineerd werd door Axel
Hij heeft wel gelijk, maar dit is een gevalletje van 'healer, heal thyself'. Hij heeft dagenlang Axel lopen vervloeken omdat hij die target van hem kreeg.quote:
Dat zou fantastisch zijn.. en helemaal als hij niet weg hoeft omdat Lennie het huis heeft verlatenquote:Op vrijdag 24 januari 2025 20:39 schreef Kodiak100 het volgende:
Niels: Als Wicky gaat dan komt hij bij mij de pin opspelden vanavond
Met Niels heb ik zoiets van, alles wat je zegt, ben je zelf.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 20:39 schreef Kodiak100 het volgende:
Niels: de maskers vallen af geleidelijk aan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |