"Ja, maar dan heet het Dré's-land."quote:
Terecht slotje, maar gewoon hier verder.quote:Op woensdag 4 juni 2025 02:54 schreef ArnieAlberts het volgende:
Een pareltje van Tong uit een inmiddels gesloten eigen topic
[..]
"Ja, maar dan heet het Dré's-land."
Uit respect voor Dré, hè.
Ben ik de enige die zich stoort aan zijn manier van praten en al die extra woordjes en dingetjes?quote:Het is geen geheim dat André Hazes jr. zijn, inmiddels weer, ex-vriendin Monique Westenberg en hun zoontje gratis in zijn peperdure villa laat wonen, maar critici vragen zich af hoe dat straks gaat als zij ook een nieuwe vent aan de haak slaat. “Want dat gaat natuurlijk ook wel een keer gebeuren”, zei Story-baas Guido den Aantrekker eerder.
Juiste gozer
Patty Brard vraagt aan de desk van Shownieuws aan André of hij een datende Monique ook zou toleren. “Nee, dat vind ik echt helemaal oké, maar wel…”
Daarop zegt de tv-diva: “De juiste gozer?”
André: “Exact. Dat is voor mij zó belangrijk. In mijn ogen heb ik het liefst dat ik gewoon met zo’n gozer kan zitten en lekker met hem kan dollen en grapjes over alle situaties kan maken.”
Pijnlijk
Vindt Monique het niet pijnlijk dat André nu al een ander heeft? “Dat weet ik niet. Kijk, ik denk niet dat zij had gedacht dat ik jaren vrijgezel zou blijven. Ik had wel — heel eerlijk — verwacht dat ik even twee jaar zou h*eren zeg maar. Gewoon h*ereren. Een keer echt, zeg maar. En dan kom je iemand tegen…”
“Ik wilde over Noa eerst ook niet spreken, want ik wilde echt even kijken: is dit het of is dit gewoon een paar dates? Ik bleef gewoon bij haar hangen, omdat ik het met haar heel leuk had. Ik zou niet anders meer willen, zeg maar. (…) Het is een heel normale relatie. Ze heeft een heel goede opvoeding gehad van d’r ouders en het is heel fijn om met d’r te zijn.”
‘Het was op’
Is daar een verschil in met Monique dan? “Nee, zo kijk ik er ook oprecht niet naar hoor. Kijk, Monique en ik waren gewoon op. Ik hou van haar met heel m’n hart. Als zij mij nu belt, dan geef ik m’n lever, snap je? Ik zal de rest van m’n leven voor haar zorgen, het is de moeder van m’n kind en daar ben ik elke dag dankbaar voor.”
“Alleen op een gegeven moment was díe liefde om 100 met elkaar te worden gewoon op. Dat zagen we wel gewoon allebei. Liever dan dat we gewoon stoppen en gewoon zo met elkaar om kunnen blijven gaan.”
Stemproblemen
Op dit moment zegt André optredens af wegens stemproblemen. Waar komt dat door? “Ik zit wel in een scheiding en gelukkig gaat die goed, maar het brengt natuurlijk wel stress met zich mee. In mijn ogen pakt stress altijd je zwakste punt en bij mij is dat dan even mijn strot. Ik ben god dankbaar voor hoe het gaat, maar toch brengt het spanning.”
“Je hebt toch in een keer andere tijden Dré, je moet om zes uur opstaan om hem naar school te brengen, snap je? Hij heeft toch ook vraagjes en daar moet je toch antwoord op geven. Ik beschouw mezelf nu wel als een volwassene, dus ik kom niet meer met bepaalde dingen weg, ook niet richting m’n kind. Ik wil het gewoon allemaal heel graag goed doen.”
quote:André Hazes lijkt haar geen kwaaie pier. Maar er zit iemand in zijn team die per se wil dat
quote:Op vrijdag 27 juni 2025 14:04 schreef Piperidine het volgende:
[..]
Ben ik de enige die zich stoort aan zijn manier van praten en al die extra woordjes en dingetjes?
Dit is ook weer bijzonderquote:“Ik wilde over Noa eerst ook niet spreken, want ik wilde echt even kijken: is dit het of is dit gewoon een paar dates? Ik bleef gewoon bij haar hangen, omdat ik het met haar heel leuk had. Ik zou niet anders meer willen, zeg maar. (…) Het is een heel normale relatie. Ze heeft een heel goede opvoeding gehad van d’r ouders en het is heel fijn om met d’r te zijn.”
Rox doet toch ook niks anders dan met een zeer matige stem teren op haar achternaam. Nepobaby ten top. Kan ze een belabberde basis hebben gehad, dat hebben er velen, ze leeft daar nu wel van. Meeste mensen met een kutthuis hebben die luxe niet.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 16:17 schreef funkyfabulous het volgende:
De juiste gozer. Maar hij mag wél om de zoveel tijd zijn babymama dumpen voor de eerste beste gewillige meid waarbij het totaal niet om het innerlijk gaat want het zijn allemaal kopietjes van elkaar. Wat een topvent is het toch.
Ben blij dat Rox de tegenwoordigheid van geest heeft gehad om wat te doen aan de belabberde basis die ze heeft meegekregen.
Kan me er deels in vinden wat je zegt, maar ik denk dat Rox toch echt een bepaald inzicht heeft (gekregen) wat die andere twee niet hebben.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 17:05 schreef roos94 het volgende:
[..]
Rox doet toch ook niks anders dan met een zeer matige stem teren op haar achternaam. Nepobaby ten top. Kan ze een belabberde basis hebben gehad, dat hebben er velen, ze leeft daar nu wel van. Meeste mensen met een kutthuis hebben die luxe niet.
In geschreven tekst is dat irritant, maar gesproken doen heel veel mensen dat, je hebt alleen weinig gesproken tekst die letterlijk geciteerd wordt.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 14:04 schreef Piperidine het volgende:
[..]
Ben ik de enige die zich stoort aan zijn manier van praten en al die extra woordjes en dingetjes?
Zou me niks verbazen als Monique helemaal geen man meer gaat vinden hoor, of in ieder geval niet mee in de openbaarheid gaat treden.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 14:04 schreef Piperidine het volgende:
[..]
Ben ik de enige die zich stoort aan zijn manier van praten en al die extra woordjes en dingetjes?
ik wacht op het interview met de schoonvader.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 16:53 schreef Kim-Holland het volgende:
André is naar eigen zeggen dolgelukkig met Noa. “Het is echt een schatje, moet ik eerlijk zeggen. Ze is echt top. Weet je waarom ze vooral zo mooi is? Omdat ze zelf niet weet dat ze zo mooi is en dat is gewoon een verademing.”
Uhu...![]()
Huis te klein
Blijft André eigenlijk in zijn rijtjeshuis wonen? “Kijk, als ik weer ooit een keer vader word, en ik word nog een keer vader daar heb je het al.. , dan wordt dat huis te klein, maar met pijn in mijn hart zou ik daar weggaan, want ik heb de allerleukste straat van Nederland. We letten op elkaar en zorgen voor elkaar.”
Uhu..hij wel, hij kan niet eens voor zichzelf zorgen.![]()
Tot slot: waarom is hij altijd gelijk zo dikke mik met zijn wisselende schoonvaders? “Weet je hoe dat komt? Dat klinkt misschien heel raar. Omdat ik echt heel goed ben voor je dochter, snap je? Uhu...![]()
Totdat het fout gaat natuurlijk.”
https://www.mediacourant.(...)aparazzo-moordgozer/
Uit respect voor André Sr Monique houdt hij zich er nog even buiten.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 16:55 schreef maily het volgende:
[..]
ik wacht op het interview met de schoonvader.
Nee hoor ik ook.. Vooral dat overdreven hyperactieve gedoe.... Zal wel weer aan de snuif zitten.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 14:04 schreef Piperidine het volgende:
[..]
Ben ik de enige die zich stoort aan zijn manier van praten en al die extra woordjes en dingetjes?
Precies en hun moeder door de stront trekken (ookal is het een heks) maar kroket wel ervoor heeft gezorgd dat ze een carierre kregen op jonge leeftijd.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 17:05 schreef roos94 het volgende:
[..]
Rox doet toch ook niks anders dan met een zeer matige stem teren op haar achternaam. Nepobaby ten top. Kan ze een belabberde basis hebben gehad, dat hebben er velen, ze leeft daar nu wel van. Meeste mensen met een kutthuis hebben die luxe niet.
Ik kan er niets mee maar ik heb het idee dat hij weer gebruikt. Al tijdens de opnames. Ik herken zoveel gedragingen die je bij een drugsverslaving ziet. En ik heb daar behoorlijk dicht opgezeten om dat gedrag te herkennen.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 01:24 schreef sherezade het volgende:
[..]
Precies en hun moeder door de stront trekken (ookal is het een heks) maar kroket wel ervoor heeft gezorgd dat ze een carierre kregen op jonge leeftijd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |