En terecht.quote:Op zondag 19 januari 2025 11:51 schreef Hznootje het volgende:
[..]
Maakt Jeffrey niks uit.. de regels gelden niet voor hem
Een hoop drama om helemaal niets..quote:Op zondag 19 januari 2025 11:51 schreef Dotteke het volgende:
[..]
En dat is ook zoooooo erg. Jong jonge ik heb een andere naam en een andere baan en ik heb wel of geen vriend
Wauww das erg
Is dat nieuw dan? Elk jaar hetzelfde.quote:Op zondag 19 januari 2025 11:53 schreef Koos1958 het volgende:
Geef die Jeffrey een sanctie aub
Wat een gezeik elke keer dat smoezen.
Vindt in deze dat Jolien er slecht uitkomt. Om zo over je vriend te praten tegen andere....hij mag ook zijn twijfels hebben over haar maar bespreekt dat niet in een groep.....quote:Op zondag 19 januari 2025 11:48 schreef Koos1958 het volgende:
Jeffrey vraagt vertrouw je me niet. Jeff draait het om. Jezus wat een basis hebben die 2.
Vind het bijna jammer dat Jeff geen fake bewoner isquote:Op zondag 19 januari 2025 11:53 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Nu die papegaai even: Jeffrey, Jeffrey, je liegt .....
Na 7/8 dagenquote:Op zondag 19 januari 2025 11:55 schreef KinKiJan het volgende:
Milena heeft het nu door dat Sharice haar naam 2x genoemd heeft
Het kwartje valt!
Ze had zich wel afgevraagd waarom ze zichzelf wel eens Sharice noemde, 'Nele' had gezegd dat een vriendin haar die bijnaam had gegeven.quote:
Ja ik zag die streep niet, mijn foutquote:Op zondag 19 januari 2025 11:26 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ze staat in het zwart, en een streep door haar naam, dat betekend dat ze er uit is
Al dat missen gedoe is toch echt voor de mannen......en daar moet je misschien sluw voor zijn maar beslist niet slim.quote:Op zondag 19 januari 2025 11:57 schreef ben34567 het volgende:
Die jolien is ook echt wel dom en ze wou net het tegendeel bewijzen met haar deelname😄
Geeft niet hoorquote:Op zondag 19 januari 2025 11:59 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ja ik zag die streep niet, mijn fout
Relatie?quote:Op zondag 19 januari 2025 11:55 schreef Koos1958 het volgende:
Wat een relatie is dat zeg, achterdocht naar elkaar, hij die heel controlerend is en zij zo inzetten dom en overal.over twijfelend.
Ze wist als Belg niet eens of de Ardennen in België lagen. Dan is uw leefwereld toch erg beperkt.quote:Op zondag 19 januari 2025 11:59 schreef zodeju het volgende:
[..]
Al dat missen gedoe is toch echt voor de mannen......en daar moet je misschien sluw voor zijn maar beslist niet slim.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |