SPOILER: Top 50Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monitor post op vaste tijden de totaIe scoreIijst in het lopende topic. Dit rond 02:30 - 07:30 - 14:30 en 21:30 uur.
DTS statistieken voor aIIe maanden van DTS kunnen hier teruggevonden worden: STATS
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen voltooid is worden de scores weer op nuI gezet.SPOILER: In Memoriam:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaars van afgelopen seizoenen:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DTS GEBODENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaar DecemberOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Two swans or not two swansquote:
To sjans or not to sjans
.....
Gelukkig had ik geen TT
Cause there is always a wrong to your right 🎶![]()
Ik heb geen moeite met Paul.quote:Op woensdag 8 januari 2025 19:52 schreef Harrie het volgende:
[..]
Dan had je geen nieuw nummer moeten nemen toen @:paul je begon te stalken![]()
Faal voor iedereen hier dusquote:Op woensdag 8 januari 2025 19:53 schreef Lovely het volgende:
Ik vind dat een TT maar twee keer hetzelfde mag zijn![]()
![]()
![]()
Ik zie heel vaak dezelfde TTs!quote:Op woensdag 8 januari 2025 19:53 schreef Lovely het volgende:
Ik vind dat een TT maar twee keer hetzelfde mag zijn
Cause there is always a wrong to your right 🎶![]()
Ik ben tegen het verbieden van dingen omdat een deel van de mensen er misbruik van maaktquote:Op woensdag 8 januari 2025 19:53 schreef Lovely het volgende:
Ik vind dat een TT maar twee keer hetzelfde mag zijn![]()
![]()
Beter de daders keihard aanpakken![]()
Stuk betere TTs! Alleen was ik te lui om te kapenquote:Op woensdag 8 januari 2025 19:53 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Two swans or not two swans
To sjans or not to sjans
.....
Gelukkig had ik geen TTsinterklaaskapoentje
![]()
Wie komt er alle jaren...![]()
Één keerquote:Op woensdag 8 januari 2025 19:53 schreef Lovely het volgende:
Ik vind dat een TT maar twee keer hetzelfde mag zijn
:')![]()
Ja maae als ik de tt eerst moet veranderen ben ik al te laat met openenmquote:Op woensdag 8 januari 2025 19:53 schreef Lovely het volgende:
Ik vind dat een TT maar twee keer hetzelfde mag zijn![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: