PC load letter? What the fuck does that mean?quote:Op woensdag 8 januari 2025 15:15 schreef Gale_Boetticher het volgende:
[..]
Haha, hij is niet dol op z'n naamgenoot. Office Space
Ik verbaas me er al jaren over hoe Anyplace, Anywhere, Anytime top 1000 blijft staan. Flink Zijn blijft ook hoog.quote:Op woensdag 8 januari 2025 15:05 schreef ok01 het volgende:
Zit even mijn Youtube playlist te bekijken met nummers die niet op Spotify staan en vraag me af in hoeverre Spotify invloed heeft op of een nummer de lijst binnenkomt
Mis Nina Hagen wel in de lijstquote:Op woensdag 8 januari 2025 15:31 schreef Cassa95 het volgende:
[..]
Ik verbaas me er al jaren over hoe Anyplace, Anywhere, Anytime top 1000 blijft staan. Flink Zijn blijft ook hoog.
Voor Nina Hagen was het, al jaren missend op Spotify, in 2024 klaar. Dat waren ze volgens mij uit de afgelopen paar jaar?
SPOILER: 4697-5676Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het blijft wel lekker vissen uit dezelfde vijver steeds. Een hoop artiesten die ik al zeker niet voor het eerst heb benoemd.
Voor de Spotify-meeschrijvers: 4697 en 4679 zijn afwezig. En 4700 is dus niet de goede versie, maar goed genoeg.
[ Bericht 0% gewijzigd door Mexicanobakker op 08-01-2025 15:55:24 ][i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
quote:Op woensdag 8 januari 2025 15:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
De volgende ronde begint met de grondtoon.
4700 Do - Heaven
De candlelightversie van Heaven, speciaal gemaakt voor de SkyRadio-liefhebber, was het startschot voor een aardige carrière van Do. Nouja, de candlelightversie is eigenlijk gewoon de trage versie met DJ Sammy nog als artiest, maar dit was een akoestische versie van Do. Staat niet op Spotify, maar de candlelightversie is bijna hetzelfde dus zou het wat uitmaken? In ieder geval, ze mocht met Marco zingen en daarna kreeg ze nog wat hitjes, maar we blijven haar het meest herinneren om deze cover. Het origineel (en dan bedoel ik niet de eerste remix waarop Do ook meezingt) is al niet geweldig, maar dit is helemaal saai. Van 2006 tot 2012 stond dit in de lijst.
4699 The Script & will.i.am - Hall of Fame
Will.I.Am is een sell-out en The Script klinkt altijd hetzelfde. Niet heel verrassend dus dat dit onderin eindigt, al valt het op zich nog mee, muzikaal lijkt het nog wel ergens op. Gewoon een SkyRadio-klassieker. In 2012 kwam dit binnen, daarna 2 jaar wat hoger maar sinds 2016 altijd tussen plaats 1200 en 1500 te vinden.
4698 Dillinger - Cokane in My Brain
Proto-hiphop met een reggaesausje. Ik denk dat de algemene consensus is dat dit best goed is. Helaas voor Dillinger is dat niet mijn mening, toch weer een dingetje. Het voelt maar als dronkenmanspraat over een nummertje wat we hoger nog tegen gaan komen. Haalde de lijst in 1999, 2001 en 2002 met als hoogste positie plaats 1530 in 2001.Ik denk niet dat ik een slechter Top 2000-nummer zou kunnen noemen dan Iedereen Doet Het, dus goed dat die nu eens langskomt. Ook de oninteressante commerciële act van Beyoncé hoeft van mij niet. Goed dat dat nog voor Blaosmuziek komt.SPOILER: 4697-5676Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het blijft wel lekker vissen uit dezelfde vijver steeds. Een hoop artiesten die ik al zeker niet voor het eerst heb benoemd.
Voor de Spotify-meeschrijvers: 4697 en 4679 zijn afwezig. En 4700 is dus niet de goede versie, maar goed genoeg.
Zoiets als Alane zou bij mezelf overigens gewoon in het linkerrijtje staan. Daar zie ik het slechte eigenlijk totaal niet van. En De Soldaat vind ik ook nog wel een lollig deuntje. Maar de rest is inderdaad bagger.De Sahara is zonder meer erg droog.
Het origineel is van Frank Paardekoper natuurlijk, maar die is best leuk jaquote:
quote:Op woensdag 8 januari 2025 18:18 schreef alopio het volgende:
Iets zegt mij dat @:mexicanobakker geen fan is van skyradio meuk.
Ik kan mij eerlijk gezegd wel weer vinden in deze lijst.
En het origineel van Dolly is natuurlijk ten alle tijde 1003x beter dan die cover van Whitney
No man, you've made a mistake man!quote:Op woensdag 8 januari 2025 20:29 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
N e w y o r k, that’s the way to spell New York!
Ja, maar helaas zijn er ook veel mensen zonder smaakquote:
Nog even terugkomend op deze lijst, bij dat nummer van Manhattan Transfer zingen ze met zoveel vibrato, het lijkt wel alsof ze het tijdens een aardbeving opgenomen hebbenquote:Op maandag 6 januari 2025 15:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
Vandaag eindelijk een keer een echte hofleverancier: De nummer 4 qua totaal aantal liedjes mag van start. Wel met een samenwerking. Verder 40% geen Nederlands product.. dat lijkt me een record.
[..]
Het origineel is mooier. Nier per se beter.quote:Op woensdag 8 januari 2025 18:18 schreef alopio het volgende:
Iets zegt mij dat @:mexicanobakker geen fan is van skyradio meuk.
Ik kan mij eerlijk gezegd wel weer vinden in deze lijst.
En het origineel van Dolly is natuurlijk ten alle tijde 1003x beter dan die cover van Whitney
100% techniek, 0 gevoelquote:Op donderdag 9 januari 2025 14:22 schreef Zorro het volgende:
[..]
Het origineel is mooier. Nier per se beter.
Ik vind dat Whitney gewoon in de Top2000 thuishoort, al is het maar omdat het wat mij betreft een van de beste zangprestaties is die er op plaat gezet zijn in de popmuziek.
Die begint wel meteen met een Dowde Artiesten Bonus....quote:Op donderdag 9 januari 2025 14:28 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Nieuwe zanger Kengsinton dus ene Jason Dowd.
Artist · 23 monthly listeners.
23 maandelijkse luisteraars. Dat is zoiets als in de winterstop een nieuwe spits halen die in de afgelopen 4 seizoenen 3 goals heeft gemaakt. Hier gaan wij vast veel lol aan beleven.quote:Op donderdag 9 januari 2025 14:28 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Nieuwe zanger Kengsinton dus ene Jason Dowd.
Artist · 23 monthly listeners.
Nieuwe manager Kensington schijnt ene Mislintat te zijn.quote:Op donderdag 9 januari 2025 14:43 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
23 maandelijkse luisteraars. Dat is zoiets als in de winterstop een nieuwe spits halen die in de afgelopen 4 seizoenen 3 goals heeft gemaakt. Hier gaan wij vast veel lol aan beleven.
SPOILER: 4672-4651Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Komende dagen zullen jullie wellicht af en toe wat meer geduld moeten hebben voor een nieuw blokje van 25, dus dan maar extra genieten van wat je nu al voorgeschoteld krijgt![i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
quote:Op donderdag 9 januari 2025 17:40 schreef Mexicanobakker het volgende:
De Noord-Hollandse fruitschaal en groentela wordt eindelijk gevuld. En een van de hofleveranciers van de laatste 10 jaar gaat ook van start, met meteen twee deelnames!
4675 Bob Carlisle - Butterfly Kisses
Deze Amerikaanse zoetsappigheid werd door sommigen onder ons wel eens aangeduid als het slechtste nummer in de Top 2000 ooit. Niet door mij, simpelweg omdat het muzikaal nog iets te goed is. Wel doodsaai en slaapverwekkend en nietszeggend. Maar goed, ieder zo zijn smaak he? Dit lied stond er in de eerste 10 jaar nog best hoog in, maar vanaf 2009 tot 2015 bij het laatste kwart. Daarna was het klaar voor enige vorm van B. Carlisle.
4674 Nick & Simon - Ze lijkt net niet op jou
Van het derde album van het palingduo kwam ze lijkt net niet op jou. Lang niet altijd ruiken hun platen naar paling, maar dit is me wel iets té zoetsappig. Het is de nieuwste plaat van de heren in de Top 2000, want daarna was het tijdperk Volendam wel zo'n beetje over en kwam alleen oudje De Soldaat nog ooit binnen. In 2013 hadden de heren 8 noteringen, de TROS regeerde met harde hand. Na een jaartje op 1608 was het klaar voor dit nummer, gelukkig maar.
4673 André van Duin - Doorgaan
We gaan door met de volgende. André vond ook dat Ramses maar doorratelde en kwam met een parodie. Deze parodie vind ik eigenlijk best lollig, maar in een muzieklijst kan ik toch niet verder komen dan dit, en dan ga ik al tot aan het gaatje. Een fenomenaal taalvirtuoos is ie wel, die André. In 2004 stond dit er eenmalig in op 1586.Je overtreft jezelf hier. Maar dit moet het allerslechtste blok tot nu toe zijn. Vind eigenlijk alleen Nicole & Robbie wel leuk. Maar ook vooral omdat dat nummer niet kapot kan. En bevat met Paul de Leeuw, Disturbed, John Denver en Benny Neyman ook een paar persoonlijke bottom 10 kandidatenSPOILER: 4672-4651Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Komende dagen zullen jullie wellicht af en toe wat meer geduld moeten hebben voor een nieuw blokje van 25, dus dan maar extra genieten van wat je nu al voorgeschoteld krijgt!Remember the jester that showed you tears
The script for tears
Ik zou oprecht niet weten wat de muzikale omlijsting is van het geheel terwijl ik die plaat een miljoen keer heb gehoord. Ik hoor alleen maar die irritante stem pratenquote:Op donderdag 9 januari 2025 18:19 schreef Tussle266 het volgende:
The Business is volgens mij letterlijk het meest nietszeggende nummer van alle 4852. Het begint ergens, dan is het 2.42 dat en dan is het weer klaar.
Het lijkt wel volautomatisch uit de pc gegooid, maar dit was nog voor de opkomst van AI.quote:Op donderdag 9 januari 2025 18:19 schreef Tussle266 het volgende:
The Business is volgens mij letterlijk het meest nietszeggende nummer van alle 4852. Het begint ergens, dan is het 2.42 dat en dan is het weer klaar.
Oh god ja, je kan intussen aan dat kind vragen wat hij van dat nummer vindt. Dat ie als jongste 'artiest' in allerlei lijsten stond. Nu ben ik benieuwdquote:Op donderdag 9 januari 2025 18:39 schreef DecoAoreste het volgende:
Eenmaal bingo dit keer. Take Your Time Girl vind ik een heel fijn plaatje, niet gecompliceerd maar wel gewoon... schattig is het juiste woord. Dat de hartslag die je in het begin hoort daadwerkelijk afkomstig is van een echo vind ik wel een interessante gimmick die hier goed werkt. Nog een leuk feitje zodat we ons allemaal weer even stokoud voelen: In het liedje stelt hij zich voor hoe het kindje zou zijn in 2033, dan zou ze namelijk 18 zijn. 2033 is inmiddels dichterbij dan de geboorte van dat kind.
Verder vind ik Wulf wel aardig, niet de allerspannendste plaat maar ik zou bijvoorbeeld wel het halve oeuvre van Bruce en U2 en driekwart van het oeuvre van de Stones eronder zetten, om maar drie artiesten te noemen die we nog helemaal niet gezien hebben. Iets vergelijkbaars geldt voor Thank God I'm A Country Boy, al is die lang niet zo mooi als de nummer 1999 van diezelfde lijst, en Something Stupid, origineel van Daniel Arends uiteraard.
Zeer terecht staat hier wel Justin Bieber - erg zwak maar net niet rock bottom - en Oos Joos, tekstueel totaal debiel maar muzikaal verder nog soort van oké. Nog twee keer die onzin van Andre van Duin vind ik wel stuitend trouwens, zijn we nu nog niet door zijn zooi heen? Denk dat ik ze allemaal bij de onderste 100 had geparkeerd eerlijk gezegd.
Zequote:Op donderdag 9 januari 2025 20:19 schreef Cassa95 het volgende:
[..]
Oh god ja, je kan intussen aan dat kind vragen wat hij van dat nummer vindt. Dat ie als jongste 'artiest' in allerlei lijsten stond. Nu ben ik benieuwd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |