FOK!forum / Darts / 2025 PDC World Darts Championship #111 Sloopwerken
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:26
BXbsM6k.jpeg


Welkom in ons midden. Welkom in dit huis. Nu je eindelijk weer hier bent. Welkom, jongen. Welkom thuis.

Op zondag 15 december is het weer tijd. Tijd voor de hoogmis. Tijd voor het wereldkampioenschap darts. Na 95 wedstrijden puur genot weten we op vrijdag 3 januari wie Luke Humphries gaat opvolgen. De kans is niet klein dat het een Luke gaat zijn. Maar er zijn genoeg andere kanshebbers die een gooi (snapt u hem) kunnen doen naar de Sid Waddell-trofee.

Voorbeschouwing:
SPOILER
pZR5yvE.jpeg

Zoals gezegd zijn de twee grootste favorieten de finalisten van het afgelopen WK. Luke Humphries en Luke Littler zijn niet alleen de twee meest constante darters van het afgelopen jaar, zij zijn ook in staat op elk moment de buitenboordmotor aan te zetten op standje onbespeelbaar.

Daarachter komen we terecht bij twee oudgedienden: Gary Anderson en Michael van Gerwen. Bij Gary Anderson heeft zich het afgelopen jaar iets vreemds voorgedaan. De Schot is veranderd van iemand die zijn beste spel bewaarde voor de grote podiums naar een vloergod. Op de afgelopen Grand Slam of Darts was hij echter dicht bij de titel en Anderson valt dan ook nooit uit te vlakken voor een WK. Datzelfde geldt voor onze eigen Michael van Gerwen. Het is allemaal heel wisselvallig bij de groene sloopkogel, maar dat het een paar wedstrijden achter elkaar draait valt natuurlijk niet uit te sluiten.

Rob Cross, Michael Smith en Gerwyn Price, hoe moeten we die inschatten? Het is allemaal vlees noch vis dit jaar en in het geval van Price kun je zelfs spreken over een dramatisch jaar. Rop Cross is dan weer heel solide dit jaar, maar de grote klapper ontbreekt. Godstalent Michael Smith heeft dan weer moeite met het halen van zijn topniveau sinds hij, na zijn wereldtitel in 2023, een ander setje pijltjes aangemeten kreeg.

Dan komen we bij een zuiderbuur. Niet Dimitri van den Bergh. Want die zit in een behoorlijke dip, vooral mentaal gezien. Hij weet het voor een draaiende camera nog redelijk te verbloemen, maar ook daar is inmiddels een duidelijk verval waar te nemen. Ook niet Kim Huybrechts. Kim is wel weer een beetje opgekrabbeld na een lastig begin van het seizoen, maar zijn niveau is normaalgesproken onvoldoende om ver te komen. Nee, voor een diepe run moet België het waarschijnlijk hebben van Mike De Decker. Had je dit een paar maanden terug gezegd dan had er een kwartier later een busje voor de deur gestaan om je in een dwangbuis af te voeren. Maar in oktober won hij de World Grand Prix en op de Grand Slam was hij een fluitist verwijderd van het uitschakelen van de latere winnaar, Luke Littler.

Kunnen WIJ daar dan niets tegenover zetten? Ja en nee. Ja, want Gian van Veen, Wessel Nijman, Dirk van Duijvenbode en Jermaine Wattimena hebben allemaal op een bepaalde manier indruk gemaakt dit jaar. Van Veen en Nijman leggen vrij consistent een hoog niveau op de mat, Aubergenius haalt na een moeilijke periode met blessureleed weer een goed niveau en een halve finale op de Players Championship Finals en Wattimena heeft zich gedurende het jaar ontwikkeld tot een vaste waarde in de subtop. Maar tegenover deze ja staat ook een nee. Want alle vier (en zeker Van Veen, Nijman en Wattimena) weten vaak niet door te drukken als de druk en de camera's er vol op gericht staan. Maar voor alles is een eerste keer en als alles een keer samenkomt kan er zeker wat moois gebeuren. En Danny Noppert, die heb je ook nog. Noppie.

De andere Nederlanders vallen meer in de categorie outsiders. Wesley Plaisier en Richard Veenstra zijn leuke gasten die je de wereld gunt. Niels Zonneveld, Kevin Doets en Chris 'countryman' Landman, die hebben we ook nog. Onder het kopje International Qualifiers vinden we Christian Kist, Alexander Merkx en Noa-Lynn van Leuven terug.

Wie hebben we dan nog in de aanbieding? Bunting, Dobey, Aspinall, Dobey, Ross Smith, Rock, Chisnall, Clayton. Het kan. Maar het kan ook niet. Om wat specifieker te zijn: Bunting weet in de eerste rondes van een toernooi vaak indruk te maken, maar kan hij het weer een keer doorzetten? Chris 'Hollywood' Dobey vindt van zichzelf dat hij weinig geluk heeft gehad op het podium. Maar denk jij dat het pech is? Hupjesworp Aspinall heeft dit jaar een gedwongen pauze gehad, en sinds zijn terugkeer is het allemaal nog net niet. Ross Smith kan een hoog niveau aantikken, maar wanneer hij daarmee op de proppen komt valt niet te voorspellen. En hij kan heel goed boos doen en boos kijken. Josh Rock maakte een stormachtige entree op het circuit en hij werd bij zijn debuut zo'n beetje het pad toegedicht dat Luke Littler nu aan het bewandelen is. Dat komt er voorlopig niet uit. Chisnall en Clayton zijn op het moment een beetje met zichzelf in gevecht, laten we kijken met welk niveau zij op de proppen komen.

James Wade, dat is nou typisch James Wade. Alleen is dat tegen het huidige scorende geweld waarschijnlijk niet voldoende om voor de prijzen mee te doen.

Peter Wrght verdient ook wel een eigen alinea. Zijn de vele pijlenwissels hem toch teveel geworden? Zijn het de gezondheidsproblemen die er toch teveel aan geworden zijn? Is het de leeftijd die toch zijn tol gaat eisen? Is hij kapot gespeeld door de Premier League? Of heeft hij ergens in een kluis een magisch setje liggen en weet hij zich toch weer op te richten?

Dan komt er nu iets waar ik heel erg tegenop zie. Een paar zinnen wijden aan Richie Edhouse. Wat moet je daar nou toch over zeggen. Het is een vervelend soort onkruid. Een onkruid dat niet alleen niet vergaat, maar ook ineens op alle mogelijke plekken opduikt. En je weet nu al dat madhouse je persoonlijke favoriet gaat uitschakelen met een onmogelijk niveau om daarna als een patatje af te druipen tegen een Joe Cullen. Een Joe Cullen trouwens, die is niet bezig aan zijn beste jaar. Maar daarvan weet je dat die zich een paar rondes door gaat glibberen tegen niet opdagende tegenstanders, om daarna zelf niet op te komen dagen. Helaas ook dit jaar weer ingrediënt van het WK. Om de zelfkastijding te vervolledigen benoem ik hier ook maar meteen Mickey Mansell, die opeens besloten heeft niemand een plezier te doen met een opleving.

Moet we nog meer benoemen? Nou ja, laat ik Ryan Searle noemen. Welke Ryan Searle er op komt dagen weet je nooit, maar je weet wel dat hij een hoog niveau aan kan tikken, ook voor een draaiende camera. Dat laatste is nog wel eens moeilijk voor Damon Heta, maar toch moet je hem altijd weer een vermelding geven. Meneer Sherrock, oftewel Cameron Menzies, heeft dit jaar een aardige sprong gemaakt in niveau. Echter wil er nog wel eens kortsluiting ontstaan in zijn hoofd. Gabriel Clemens, Ricardo Pietreczko, Martin Schindler (en Florian Hempel, Kai Gotthardt en Niko Springer, een ware Duitse invasie!). Je zou het niet meteen verwachten, maar Clemens heeft laten zien wat er mogelijk is voor een outsider. Scott Williams, Connor Scutt, Ryan Joyce, Daryl Gurney, Andrew Gilding en Martin Lukeman zijn nog wat heren die het op een begenadigde dat iedereen moeilijk kunnen maken.

Afsluiten doen we met Ray. Ray, oh Ray. Kun je jezelf weer een keer helemaal oppompen voor een ouderwetse WK-belevenis? Doe het. Voor jezelf. Voor Mason. Voor ons.

Is uw favoriet niet aan bod gekomen of heeft u een andere mening, laat het vooral weten. Enfin, alle ingrediënten zijn weer aanwezig een drie weken durende topshow. Komt dat zien.
Bracket:
pqnhtuD.jpeg
Spelletjes:
Voorspelspel: DRT / PDC WK 2025 - Het voorspelspel #1:
Nostradamus: DRT / DRT Nostradamus, editie 2025 #1
Pick'em: DRT / Pick'em WK 2025 Een toegankelijk spelletje voor allen #1

Bingo:
IMG-4718.jpg?dl=1

TV:
Voor de dartsliefhebber is Viaplay een must. Viaplay tv zal weliswaar het een en ander uit gaan zenden, maar voor HET WK is dat natuurlijk niet voldoende. Bovendien wil je de hoogstaande analyses van analist Jerry en co. natuurlijk niet missen. Is schraalhans keukenmeester? Dan is VTM wellicht een optie.

fXZBECC.jpeg

NEGENTJES:
SPOILER
Gifjes:
SPOILER
sxWEBv2.gif
scienedeef33.gif
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:26
MVG begon beter.
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:27
111144444440000000 @Haags
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:27
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:25 schreef de_boswachter het volgende: [..] Who cares, vul wat in. Geef de Ron dat bord.
ron-meulenkamp.jpg
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:27
Niet dat ook maar iemand hem genoemd had trouwens maar okee. Ik wil het godverdomme gewoon weten. Nu.
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:27
Hopelijk kan Bunting iéts van tegenstand bieden, maar ik denk het niet.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:27
Matige TT
xzazdonderdag 2 januari 2025 @ 22:27
Deed whitlock niet mee dit jaar?
Frozen-assassindonderdag 2 januari 2025 @ 22:27
quote:
10s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:27 schreef Dr_Flash het volgende:
Niet dat ook maar iemand hem genoemd had trouwens maar okee. Ik wil het godverdomme gewoon weten. Nu.
Charlie Corstorphine
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:27
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:27 schreef xzaz het volgende:
Deed whitlock niet mee dit jaar?
Whitlock is nota bene zn tourkaart kwijt
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:27
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:27 schreef xzaz het volgende:
Deed whitlock niet mee dit jaar?
ja die staat in de derde semifinal
Griftedonderdag 2 januari 2025 @ 22:27
Hoe laat begint morgen de finale? Uitzending start 21u?
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:27
Dit is gespeeld
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:27
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:25 schreef Dr_Flash het volgende:
Hoe heet deze caller? :? Charlie nogwat toch?
Charlie Corstorphine
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:27
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:27 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Charlie Corstorphine
I Thank Thee _O_
Wienerschnitzelsdonderdag 2 januari 2025 @ 22:28
quote:
1s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:27 schreef Grifte het volgende:
Hoe laat begint morgen de finale? Uitzending start 21u?
21:15
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:28
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:27 schreef fetX het volgende:
Hopelijk kan Bunting iéts van tegenstand bieden, maar ik denk het niet.
Morgen gaat echt genieten worden.

Maar ik ga kijken bij mijn vrienden :{
RotatoRdonderdag 2 januari 2025 @ 22:28
twitter
xzazdonderdag 2 januari 2025 @ 22:28
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:27 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Whitlock is nota bene zn tourkaart kwijt
Dmn einde tijdperk
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:28
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:28 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
21:30
Diep in de nacht.
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:28
quote:
1s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:27 schreef Grifte het volgende:
Hoe laat begint morgen de finale? Uitzending start 21u?
Ja 21:15 zoiets.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:28
quote:
1s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:27 schreef Grifte het volgende:
Hoe laat begint morgen de finale? Uitzending start 21u?
Dan zal de wedstrijd 21.15 wel starten
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:28
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Morgen gaat echt genieten worden.

Maar ik ga kijken bij mijn vrienden :{
Ik allicht ook.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:28
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:28 schreef xzaz het volgende:

[..]
Dmn einde tijdperk
Drinkt zn verdriet wel weg
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:28
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Morgen gaat echt genieten worden.

Maar ik ga kijken bij mijn vrienden :{
Niet meer dan twee personen in een cel.
Rniedonderdag 2 januari 2025 @ 22:28
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:27 schreef xzaz het volgende:
Deed whitlock niet mee dit jaar?
Vroeg ik me ook af. Ted Hankey deed ook mee toch?
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:28
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:28 schreef fetX het volgende:

[..]
Ik allicht ook.
Wij zijn je vrienden.
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:28
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:27 schreef fetX het volgende:
Hopelijk kan Bunting iéts van tegenstand bieden, maar ik denk het niet.
Jawel joh. Bunting in vorm kan gewoon mee hoor
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:28
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:28 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Camperfan is iets op het spoor!!!
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:29
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:28 schreef Rnie het volgende:

[..]
Vroeg ik me ook af. Ted Hankey deed ook mee toch?
EN WAAR IS BOBBY GEORGE
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:29
1400000000000000000000000000000000000000 @Haags
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:29
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:28 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
_O- godverdomme met een jasje van ¤4,95 daar gaan zitten…. dan heb je lef.
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:29
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:28 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Jawel joh. Bunting in vorm kan gewoon mee hoor
Ik denk het niet maar we gaan het zien.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:29
18000000000000000
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:29
1800000000000000000
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:29
1800000000000! @Haags
TweedeKlumdonderdag 2 januari 2025 @ 22:29
Klaar dit.
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:29
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:28 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Temu goden. Veel dildos al besteld daar
Anneloosdonderdag 2 januari 2025 @ 22:29
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:29 schreef fetX het volgende:

[..]
Ik denk het niet maar we gaan het zien.
Hoop het zo
Dr_Flashdonderdag 2 januari 2025 @ 22:29
Goed, dat was het. Braaf zijn allen, bad beetje warm houden, en tot morgen :W

MvG - Littler 7-4
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:30
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:29 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
_O- godverdomme met een jasje van ¤4,95 daar gaan zitten…. dan heb je lef.
Heeft hij vast geen belasting over betaald
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:30
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:29 schreef Anneloos het volgende:

[..]
Hoop het zo
Ja same
Werthadonderdag 2 januari 2025 @ 22:30
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:29 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Temu goden. Veel dildos al besteld daar
Weekmakers galore
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:30
quote:
14s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:29 schreef Dr_Flash het volgende:
Goed, dat was het. Braaf zijn allen, bad beetje warm houden, en tot morgen :W

MvG - Littler 7-4
Slaap lekker maat.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:30
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:30 schreef Wertha het volgende:

[..]
Weekmakers galore
Het enige waar Poepie zn vrouw nog een beetje week van wordt!
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:30
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:30 schreef Wertha het volgende:

[..]
Weekmakers galore
Neeee wel de specs lezen maat
onlogischdonderdag 2 januari 2025 @ 22:30
Waar is Jacques gebleven?
Werthadonderdag 2 januari 2025 @ 22:30
quote:
14s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:29 schreef Dr_Flash het volgende:
Goed, dat was het. Braaf zijn allen, bad beetje warm houden, en tot morgen :W

MvG - Littler 7-4
Tot morgen.
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:30
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:29 schreef fetX het volgende:

[..]
Ik denk het niet maar we gaan het zien.
Ik zei ook dat Dobey mee kon met vGerwen
En dat Feyenoord mee kon met PSV
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:30
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:29 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
_O- godverdomme met een jasje van ¤4,95 daar gaan zitten…. dan heb je lef.
Co stijgt in mijn achting _O_
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:30
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:29 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Temu goden. Veel dildos al besteld daar
Lekker veel pfas in dat kutje van die big van je
Bezsendonderdag 2 januari 2025 @ 22:30
quote:
1s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:30 schreef onlogisch het volgende:
Waar is Jacques gebleven?
Hartaanval?
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:31
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:30 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Het enige waar Poepie zn vrouw nog een beetje week van wordt!
Bij jou sla ik ook nog een x het licht uit je ogen. Gek van die gozer
Werthadonderdag 2 januari 2025 @ 22:31
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:30 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Het enige waar Poepie zn vrouw nog een beetje week van wordt!
Touché!
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:31
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:31 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Bij jou sla ik ook nog een x het licht uit je ogen. Gek van die gozer
Donders wat geil
SlechteWoordgrappendonderdag 2 januari 2025 @ 22:31
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:31 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Bij jou sla ik ook nog een x het licht uit je ogen. Gek van die gozer
Koekoek
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:31
Tweede zet cruciale zet voor d’n Bunz
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:31
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:28 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Temu _O-

Dan moet je jezelf echt weggooien
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:31
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:29 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Temu goden. Veel dildos al besteld daar
Daar gaan de Google ads van mij en @Anneloos weer
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:31
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:31 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Bij jou sla ik ook nog een x het licht uit je ogen. Gek van die gozer
Soooow
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:31
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:31 schreef Szura het volgende:
Tweede zet cruciale zet voor d’n Bunz
Tis tot de zes. Rustig maat
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:32
Ik mis Zjak -O-
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:32
quote:
5s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:32 schreef Kopiko het volgende:
Ik mis Zjak -O-
Uhm ok
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:32
Ijskoud bad
TweedeKlumdonderdag 2 januari 2025 @ 22:32
Bunting wordt geslacht, uitgebeend, gefileerd en door de gehaktmolen gedraaid.
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:32
quote:
5s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:32 schreef Kopiko het volgende:
Ik mis Zjak -O-
Hij jou ook.
Werthadonderdag 2 januari 2025 @ 22:32
quote:
5s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:32 schreef Kopiko het volgende:
Ik mis Zjak -O-
Geen microanalyses. DRT is nu helemaal verloren. Zoekende.
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:33
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:29 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Temu goden. Veel dildos al besteld daar
Vandaag besteld morgen in je hol allen.
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:33
Hup De Bunt!
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:33
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:33 schreef Zipportal het volgende:

[..]
Vandaag besteld morgen in je hol allen.
Stukje poep.
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:33
Bunting *O*
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:33
0-0 2-2
Werthadonderdag 2 januari 2025 @ 22:33
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:33 schreef Zipportal het volgende:

[..]
Vandaag besteld morgen in je hol allen.
Poepz0r het permanente ontsluiting allen.
SlechteWoordgrappendonderdag 2 januari 2025 @ 22:34
Lekker setje
pmponerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:34
Yesch Family guy man
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:34
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:33 schreef de_boswachter het volgende:
0-0 2-2
1800000000000000000000000000000000000000000
Frozen-assassindonderdag 2 januari 2025 @ 22:34
Wat een niveau

Lachwekkend
leolinedancedonderdag 2 januari 2025 @ 22:34
Ik kijk ook weer :)
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:35
Gvd
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:35
_O-
Frozen-assassindonderdag 2 januari 2025 @ 22:35
Jezus
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:35
Altijd de dubbel 10 :')
leolinedancedonderdag 2 januari 2025 @ 22:35
JAAAAAAAAAAA
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:35
Owiejowiejo
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:35
Neem maar geen slokje meer voor het gooien Bunting.
pmponerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:35
MvG zou nu met 2-0 voor staan
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:35
D10 natuurlijk.
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:35
Bunting gaat zijn YouTube stats bekijken.
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:36
Ze zijn hier op de hand van Bunting allen
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:36
Donder op met je boksje Bunting, slopen die kebabboer
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:36
Rare houding van Littler toen hij dronk.
SlechteWoordgrappendonderdag 2 januari 2025 @ 22:36
hu4O2VT.png

Koekoek
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:36
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:35 schreef pmponer het volgende:
MvG zou nu met 2-0 voor staan
Veel groter talent dan Littler.
TweedeKlumdonderdag 2 januari 2025 @ 22:36
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:36 schreef de_boswachter het volgende:
Rare houding van Littler toen hij dronk.
Beginnende Parkinson.
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:36
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:36 schreef de_boswachter het volgende:
Rare houding van Littler toen hij dronk.
Stukje arrogante act
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:37
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:36 schreef de_boswachter het volgende:
Rare houding van Littler toen hij dronk.
Mist z'n antilekbeker
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:37
Mijn bier is op

Ik had nog een Tripel Karmeliet, maar ja, DIE IS STUK
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:37
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:36 schreef Szura het volgende:
Donder op met je boksje Bunting, slopen die kebabboer
Zo is dat maat
Werthadonderdag 2 januari 2025 @ 22:37
Toch wel behoorlijk gemiste kans voor de Bunt.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:37
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:37 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Mijn bier is op

Ik had nog een Tripel Karmeliet, maar ja, DIE IS STUK
Stuk?
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:37
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:36 schreef de_boswachter het volgende:
Rare houding van Littler toen hij dronk.
images?q=tbn:ANd9GcReFMMQxlm3CF5oxceAB1HQysZyApGlE0VI8g&s
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:37
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:36 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Stukje arrogante act
Had er nog zo’n Temuplug in.
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:37
Announce Cybertrucks in Vlijmen. @Nober @de_boswachter
Tjackadonderdag 2 januari 2025 @ 22:37
Dat was een kans voor ONZE Bunting
Anneloosdonderdag 2 januari 2025 @ 22:37
quote:
9s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:31 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Daar gaan de Google ads van mij en @:anneloos weer
Dit
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:37
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:36 schreef de_boswachter het volgende:
Rare houding van Littler toen hij dronk.
Is gewend aan Fanta-blikje.
WheeledWarriordonderdag 2 januari 2025 @ 22:37
Ik pak nog wat chips.
WAvanBurendonderdag 2 januari 2025 @ 22:37
Ja jammer, had het Bunting wel gegund,
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:38
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:37 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Stuk?
Dat was het Karmelietje die uit de koelkast viel
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:38
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:37 schreef Szura het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Ik snap dit niet
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:38
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:37 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Mijn bier is op

Ik had nog een Tripel Karmeliet, maar ja, DIE IS STUK
:'(
pmponerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:38
Waarom ook die boksjes enzo tussendoor, steek dan minimaal een dart in die klauw
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:38
ik heb nog een Othmar Rauch, maar dat is wel echt een acquired taste. Nu geen trek in. Verder alleen pils in huis ;(
Anneloosdonderdag 2 januari 2025 @ 22:38
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:37 schreef Tjacka het volgende:
Dat was een kans voor ONZE Bunting
Nou nee. Nog lang niet gespeeld
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:38
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:38 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Dat was het Karmelietje die uit de koelkast viel
Ja. Jammer.
WAvanBurendonderdag 2 januari 2025 @ 22:38
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:37 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik pak nog wat chips.
Ik heb net een schaaltje paprika chips gepakt :D . Croky.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:38
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:38 schreef pmponer het volgende:
Waarom ook die boksjes enzo tussendoor, steek dan minimaal een dart in die klauw
Ja maar dat MAG niet
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:38
weather-map.gif?d4b539e164bfe95d5bc46ef25cac2b0f

WKN @Coco
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:38
Bunting is dankzij Co EEN STUKJE NEDERLANDS
#vlaggetje
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:39
Als het 1-1 wordt haal ik nog bij de avondwinkel een Vitusje
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:39
BuntGOD
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:39
Toch nog Spandau Ballet @Tjacka
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:39
Lekker hoor
AgnesGrudonderdag 2 januari 2025 @ 22:39
Bunting GOD _O_
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:39
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:38 schreef WAvanBuren het volgende:

[..]
Ik heb net een schaaltje paprika chips gepakt :D . Croky.
Geniepig zwijntje.
Pino112donderdag 2 januari 2025 @ 22:39
_O- Prachtig
PSVCLdonderdag 2 januari 2025 @ 22:39
dorpsgek
pmponerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:39
Ik hoorde in een interview dat Co eigenlijk gewoon een LUL is.
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:39
Het is een @Wereldgozer
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:39
Niet best
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:39
Dit is helemaal niet zo slecht gezongen
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:39
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:38 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]

WKN @:coco
In Rotterdam regent het. Perfect weer om ongezien te snipen.
Tjackadonderdag 2 januari 2025 @ 22:40
GOLD
TweedeKlumdonderdag 2 januari 2025 @ 22:40
quote:
5s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:38 schreef Kopiko het volgende:
Bunting is dankzij Co EEN STUKJE NEDERLANDS
#vlaggetje
Heeft Co ook zijn belasting gedaan? :o
leolinedancedonderdag 2 januari 2025 @ 22:40
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:37 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Mijn bier is op

Ik had nog een Tripel Karmeliet, maar ja, DIE IS STUK
Over op de wijn?
Van_Poppeldonderdag 2 januari 2025 @ 22:40
Dit klinkt best wel goed :@
WheeledWarriordonderdag 2 januari 2025 @ 22:40
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:40 schreef TweedeKlum het volgende:

[..]
Heeft Co ook zijn belasting gedaan? :o
Ja, kreeg geld terug.
Zorrodonderdag 2 januari 2025 @ 22:40
Man die kale op de Belg heeft niet eens een kwartje nodig en het lult al aan een stuk door.
Tjackadonderdag 2 januari 2025 @ 22:40
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:40 schreef Van_Poppel het volgende:
Dit klinkt best wel goed :@
Hij is echt slecht
polderturkdonderdag 2 januari 2025 @ 22:40
Wat is leuker

POLL
Werthadonderdag 2 januari 2025 @ 22:40
Bunzgod
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:40
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:40 schreef leolinedance het volgende:

[..]
Over op de wijn?
Mijn huis is letterlijk leeg, de flessen wijn en sterk zijn al overgeheveld naar mijn vriendin
Tjackadonderdag 2 januari 2025 @ 22:41
https://youtube.com/shorts/1RIPM-bAv1g?si=nfBX2VNnmBEtbg4z
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:41
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:40 schreef Zorro het volgende:
Man die kale op de Belg heeft niet eens een kwartje nodig en het lult al aan een stuk door.
Kies jezulf voor.
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:41
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:36 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Veel groter talent dan Littler.
Oke poepie
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:41
Schopje --> VBL
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:41
Manchester United :')
Zorrodonderdag 2 januari 2025 @ 22:41
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:41 schreef Zipportal het volgende:

[..]
Kies jezulf voor.
Iedereen met een beetje gezond verstand kiest voor geen VIAPLAY
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:41
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:40 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Mijn huis is letterlijk leeg, de flessen wijn en sterk zijn al overgeheveld naar mijn vriendin
Sindsdien nog iets van haar gehoord :?
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:41
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:40 schreef polderturk het volgende:
Wat is leuker

[poll=8244]
Hier schrik ik van
Anneloosdonderdag 2 januari 2025 @ 22:42
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:40 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Mijn huis is letterlijk leeg, de flessen wijn en sterk zijn al overgeheveld naar mijn vriendin
Jij op fok, zij een zwaar drankprobleem?
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:42
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:42 schreef Anneloos het volgende:

[..]
Jij op fok, zij een zwaar drankprobleem?
Allebei een mooie avond! *O*
WheeledWarriordonderdag 2 januari 2025 @ 22:42
United is degradatiemateriaal.
Tjackadonderdag 2 januari 2025 @ 22:42
F1 is voor debieltjes met down.
WheeledWarriordonderdag 2 januari 2025 @ 22:42
Niemand wil van Littler winnen, he.
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:42
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:42 schreef Tjacka het volgende:
F1 is voor debieltjes met down.
Hier schrik ik van.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:42
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:42 schreef Tjacka het volgende:
F1 is voor debieltjes met down.
Sow
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:43
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:42 schreef Tjacka het volgende:
F1 is voor debieltjes met down.
@Nattekat
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:43
quote:
5s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:41 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Sindsdien nog iets van haar gehoord :?
Ja, ze heeft nog wat appjes gestuurd om te vragen wat mijn creditcard cijfers zijn en hoe mijn lievelingsjuf op de basisschool heette

Ze is zo geïnteresseerd in mij :)
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:43
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:43 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
@:nattekat
Waarvan akte
Werthadonderdag 2 januari 2025 @ 22:43
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:40 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Mijn huis is letterlijk leeg, de flessen wijn en sterk zijn al overgeheveld naar mijn vriendin
Zij heeft haar zaken goed op orde. FEMDOM.
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:44
Om zelf te doen vind ik dartsen vooralsnog wel leuker dan F1.
TweedeKlumdonderdag 2 januari 2025 @ 22:44
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:43 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Ja, ze heeft nog wat appjes gestuurd om te vragen wat mijn creditcard cijfers zijn en hoe mijn lievelingsjuf op de basisschool heette

Ze is zo geïnteresseerd in mij :)
@ThijsZeeman
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:44
Te land ter zee en in de lucht op RTL4 op nepsneeuw.

Sterf.
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:44
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:43 schreef Wertha het volgende:

[..]
Zij heeft haar zaken goed op orde. FEMDOM.
@Poepz0r mist hier van alles
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:44
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:42 schreef Anneloos het volgende:

[..]
Jij op fok, zij een zwaar drankprobleem?
Nee hoor, dat zware drankprobleem heb ik ook
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:44
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:40 schreef polderturk het volgende:
Wat is leuker

[poll=8244]
Dit is geen vraag.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:44
OEEE
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:44
OOEEEH
Van_Poppeldonderdag 2 januari 2025 @ 22:44
quote:
1s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:44 schreef de_boswachter het volgende:
Te land ter zee en in de lucht op RTL4 op nepsneeuw.

Sterf.
SjekGid
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:45
Ja stop er maar mee
Godverdomme
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:45
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:44 schreef Dagoduck het volgende:
Om zelf te doen vind ik dartsen vooralsnog wel leuker dan F1.
Ik ga liever karten dan dartsen.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:45
BUNZING WAT DOE JE
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:45
No score-genot.
leolinedancedonderdag 2 januari 2025 @ 22:45
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:40 schreef polderturk het volgende:
Wat is leuker

[poll=8244]
nee
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:45
BDO darts
TweedeKlumdonderdag 2 januari 2025 @ 22:45
Littler maakt foutjes.
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:45
quote:
2s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:45 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Ik ga liever karten dan dartsen.
Ach, ik heb beide al jaaaren niet gedaan.
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:45
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:42 schreef Tjacka het volgende:
F1 is voor debieltjes met down.
quote:
0s.gif Op zondag 5 november 2023 23:08 schreef Tjacka het volgende:
MaxGOD _O_
Plus nog 800+ posts.
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:45
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:45 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Ach, ik heb beide al jaaaren niet gedaan.
Ik ook niet :{
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:45
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:45 schreef Zipportal het volgende:

[..]
[..]

:D
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:46
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:45 schreef TweedeKlum het volgende:
Littler maakt foutjes.
In het darten of in de oorlog?
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:46
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:45 schreef Zipportal het volgende:

[..]
[..]

Oei, iemand gaat nat
pmponerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:46
grote mannenfinish hoor
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:46
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:45 schreef Zipportal het volgende:

[..]
[..]

Oei, hier gaat user @Tjacka nat.
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:46
Avond moet nog steeds op gang komen.
Cocodonderdag 2 januari 2025 @ 22:46
quote:
2s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:46 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Oei, hier gaat user @:tjacka nat.
Goh
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:46
quote:
Like Alert
02-01-2025 @ 22:46:16

IkGeefEnkelLikes heeft een van jouw posts geliket in "Darts / 2025 PDC World Darts Championship #111 Sloopwerken"
*O* *O* *O* *O*
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:46
quote:
2s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:46 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Oei, hier gaat user @:tjacka nat.
Tweede keer al dat hij met schaamrood mag opdonderen, na z’n eerdere debiele post
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:47
PSV haalt Bajraktarevic
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:47
@Tjacka graag DUIDING
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:47
180000000000000000000000000000000000000000000000000000000
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:47
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:46 schreef Szura het volgende:

[..]
Tweede keer al dat hij met schaamrood mag opdonderen, na z’n eerdere debiele post
Koekoek
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:47
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:47 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
PSV haalt Bajraktarevic
Bayraktars zijn erg trefzeker
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:47
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:46 schreef Szura het volgende:

[..]
Tweede keer al dat hij met schaamrood mag opdonderen, na z’n eerdere debiele post
Soooooooow.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:47
@Zipportal was fout in de oorlog en dat vinden we massaal fantastisch
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:47
Ik eet dit omdat het aangebroken in de kast lag maar ik zou dit zelf niet kopen. Matig.

media_799_733740_w420_crop.png
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:48
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:45 schreef Zipportal het volgende:

[..]
[..]
Plus nog 800+ posts.
Na Dobbie gaat ook @Tjacka snoeihard eraf.
WheeledWarriordonderdag 2 januari 2025 @ 22:48
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:47 schreef Dagoduck het volgende:
Ik eet dit omdat het aangebroken in de kast lag maar ik zou dit zelf niet kopen. Matig.

[ afbeelding ]
Aangebroken door de muizen?
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:48
@Tjacka wordt gedemoniseerd.
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:48
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:47 schreef Dagoduck het volgende:
Ik eet dit omdat het aangebroken in de kast lag maar ik zou dit zelf niet kopen. Matig.

[ afbeelding ]
Chips vind ik zo kansloos om te eten, doe mij dan maar een kaasje of een worstje.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:48
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:47 schreef Dagoduck het volgende:
Ik eet dit omdat het aangebroken in de kast lag maar ik zou dit zelf niet kopen. Matig.

[ afbeelding ]
Vroeger was het lekkerder, nu is het minder zout ;(
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:48
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:48 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Aangebroken door de muizen?
Door familie gisteren tijdens de nieuwjaarsborrel.
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:48
Bunting had de zet al 3x kunnen winnen
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:48
quote:
2s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:48 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Chips vind ik zo kansloos om te eten, doe mij dan maar een kaasje of een worstje.
Ik heb ook niet zoveel met chips. Overrated voedsel.

ChipZ! daarentegen
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:49
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:48 schreef fetX het volgende:

[..]


ChipZ! daarentegen
Die heb ik vorig jaar nog gezien!
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:49
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:48 schreef fetX het volgende:

[..]
Ik heb ook niet zoveel met chips. Overrated voedsel.

ChipZ! daarentegen
Zijn die terug?
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:49
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:48 schreef fetX het volgende:

[..]
Ik heb ook niet zoveel met chips. Overrated voedsel.

ChipZ! daarentegen
Bohhhhhhhhhhhhhhhhhh daar heb ik nog single cd's van :9~ :9~ :9~
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:49
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:49 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Zijn die terug?
Terug in het zwart.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:49
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:49 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Zijn die terug?
In het zwart zelfs
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:49
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:49 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Zijn die terug?
In zwart, geen mods allen
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:49
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:46 schreef Szura het volgende:

[..]
Tweede keer al dat hij met schaamrood mag opdonderen, na z’n eerdere debiele post
b7pOX75.jpeg
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:49
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:49 schreef fetX het volgende:

[..]
Terug in het zwart.
Wel godverdomme
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:50
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:49 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
In het zwart zelfs
Al besproken.
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:50
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:49 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Wel godverdomme
:(
PSVCLdonderdag 2 januari 2025 @ 22:50
boring boring bunting
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:50
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:49 schreef fetX het volgende:

[..]
Terug in het zwart.
Ook een suggestie voor sommige users hier.

@onlogisch @Nattekat
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:50
Dit is niet leuk :r
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:50
quote:
2s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:48 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Chips vind ik zo kansloos om te eten, doe mij dan maar een kaasje of een worstje.
Ik eet misschien een paar keer per jaar chips, op verjaardagen en partijen. Ben niet zo'n snacker.
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:50
Weer genaaid doordat ik geen geld meer geef
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:50
Bdo set
RotatoRdonderdag 2 januari 2025 @ 22:50
Boooeeee
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:50
Er worden hier rake klappen uitgedeeld.
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:50
HOU OP MET JE BOKS, VREET M OP
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:51
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:50 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Ook een suggestie voor sommige users hier.

@:onlogisch @:nattekat
Zo dan.
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:51
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:49 schreef fetX het volgende:

[..]
Terug in het zwart.
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:49 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
In het zwart zelfs
quote:
2s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:49 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
In zwart, geen mods allen
Genoten heren.
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:51
‘Het staat 1–1’

Oké Bartje
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:51
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:50 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Ook een suggestie voor sommige users hier.

@:onlogisch @:nattekat
Dit zijn teksten
Werthadonderdag 2 januari 2025 @ 22:51
Jammer Bunzing.
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:51
ff pissen

:T
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:52
Weten we al waar Zjak gebleven is?
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:52
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:47 schreef Dagoduck het volgende:
Ik eet dit omdat het aangebroken in de kast lag maar ik zou dit zelf niet kopen. Matig.

[ afbeelding ]
Best te pruimen!
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:52
Wel leuk die Vlaamse reclames. Leer je nog eens nieuwe merken of dingen.
Tjackadonderdag 2 januari 2025 @ 22:52
Oei.

Ik heb wat uit te leggen.
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:52
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:52 schreef Doevelaer het volgende:
Weten we al waar Zjak gebleven is?
Neergeschoten in Rotterdam
Anneloosdonderdag 2 januari 2025 @ 22:52
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:44 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Nee hoor, dat zware drankprobleem heb ik ook
Standaarddrinker?
RotatoRdonderdag 2 januari 2025 @ 22:52
twitter


Excuse me.
pmponerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:52
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:52 schreef Doevelaer het volgende:
Weten we al waar Zjak gebleven is?
MvG een verhaaltje voor het slapen gaan vertellen?
The_Undertonedonderdag 2 januari 2025 @ 22:52
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:52 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Excuse me.
Terechte klacht
Noberdonderdag 2 januari 2025 @ 22:53
Wat gaan we nu kijken?
SlechteWoordgrappendonderdag 2 januari 2025 @ 22:53
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:52 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Excuse me.
Elke keer dat kind in beeld :') is Jelle K regisseur dit WK?
leolinedancedonderdag 2 januari 2025 @ 22:53
Littler is wel viesdik zeg, zeker voor een 17 jarige :{
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:53
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:52 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Excuse me.
Tobygod
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 22:53
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:53 schreef leolinedance het volgende:
Littler is wel viesdik zeg, zeker voor een 17 jarige :{
Bourgondisch leven genot
leolinedancedonderdag 2 januari 2025 @ 22:54
quote:
7s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:53 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:

[..]
Elke keer dat kind in beeld :') is Jelle K regisseur dit WK?
sow
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:54
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:52 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
Best te pruimen!
Doe mij maar hamka's als ik iets moest kiezen wat erop lijkt. Maar goed, dat is ook gewoon gewenning of nostalgie van vroeger.
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:54
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:53 schreef leolinedance het volgende:
Littler is wel viesdik zeg, zeker voor een 17 jarige :{
Kindermishandeling
RotatoRdonderdag 2 januari 2025 @ 22:54
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:53 schreef leolinedance het volgende:
Littler is wel viesdik zeg, zeker voor een 17 jarige :{
Engels ontbijt genot.
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:54
Bakje wel leeg hoor inmiddels, maak jullie geen zorgen.
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:54
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:53 schreef leolinedance het volgende:
Littler is wel viesdik zeg, zeker voor een 17 jarige :{
''topsport''
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:54
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:53 schreef leolinedance het volgende:
Littler is wel viesdik zeg, zeker voor een 17 jarige :{
Dartsfit
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:54
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:54 schreef Dagoduck het volgende:
Bakje wel leeg hoor inmiddels, maak jullie geen zorgen.
Lekker gewerkt maatje
leolinedancedonderdag 2 januari 2025 @ 22:55
Bakje kwark met blauwe bessen en frambozen ook leeg. Nog honger :{
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:55
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:54 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Doe mij maar hamka's als ik iets moest kiezen wat erop lijkt. Maar goed, dat is ook gewoon gewenning of nostalgie van vroeger.
Was vroeger ook lekkerder
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:55
quote:
7s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:53 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:

[..]
Elke keer dat kind in beeld :') is Jelle K regisseur dit WK?
Bunting family man genot
Tjackadonderdag 2 januari 2025 @ 22:55
Ik vind F1 soms wel leuk om te kijken. Sorry @Zipportal
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:55
ik heb nog een vier jaar oude Zuid Koreaanse IPA gevonden

Drinken?
TweedeKlumdonderdag 2 januari 2025 @ 22:55
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:50 schreef Szura het volgende:
HOU OP MET JE BOKS, VREET M OP
Maar hij wil afvallen. :{
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:56
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:55 schreef Tjacka het volgende:
Ik vind F1 soms wel leuk om te kijken. Sorry @:zipportal
Dat mag. Het subforum is wel eng eng
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:56
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
ik heb nog een vier jaar oude Zuid Koreaanse IPA gevonden

Drinken?
Kijken, ruiken, proeven.
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:56
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:55 schreef leolinedance het volgende:
Bakje kwark met blauwe bessen en frambozen ook leeg. Nog honger :{
Duhhh!
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:56
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:54 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Doe mij maar hamka's als ik iets moest kiezen wat erop lijkt. Maar goed, dat is ook gewoon gewenning of nostalgie van vroeger.
Topshotgenot
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:56
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:55 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Was vroeger ook lekkerder
In mijn jeugd dronk ik nog wel eens een fristi'tje, tot het water met een smaakje werd (50% minder suiker!). Nooit meer zoals vroeger.
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:56
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:55 schreef leolinedance het volgende:
Bakje kwark met blauwe bessen en frambozen ook leeg. Nog honger :{
Ben je zemmel ofzo
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:56
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:53 schreef leolinedance het volgende:
Littler is wel viesdik zeg, zeker voor een 17 jarige :{
Terwijl hij nog zo gezond eet.
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:56
Tja
Kopikodonderdag 2 januari 2025 @ 22:56
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
ik heb nog een vier jaar oude Zuid Koreaanse IPA gevonden

Drinken?
Drinken!
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:56
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:53 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Bourgondisch leven genot
ZneMsHc.png

Eerdappelgolfjes voor je.
PSVCLdonderdag 2 januari 2025 @ 22:56
_O_
RotatoRdonderdag 2 januari 2025 @ 22:56
Gespeeld.
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:56
quote:
1s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:56 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Dat mag. Het subforum is wel eng eng
Dat koude bad heb ik snel verlaten.
leolinedancedonderdag 2 januari 2025 @ 22:57
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
ik heb nog een vier jaar oude Zuid Koreaanse IPA gevonden

Drinken?
Je kunt het altijd proberen toch?
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:57
quote:
1s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:56 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Dat mag. Het subforum is wel eng eng
Als ge in F1 post, bende voor Max!!!
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:57
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
ik heb nog een vier jaar oude Zuid Koreaanse IPA gevonden

Drinken?
Ja!
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:57
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:56 schreef Zipportal het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

Eerdappelgolfjes voor je.
Zou jij haar doen?
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:57
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:56 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
Ben je zemmel ofzo
We praten hier Nederlands.

Niet die achterlijke straattaal. Pauper.
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:57
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:55 schreef Tjacka het volgende:
Ik vind F1 soms wel leuk om te kijken. Sorry @:zipportal
Wij zijn tegen het F1 modteam.
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:57
Toch besloten een Vitusje te halen
Doevelaerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:57
quote:
1s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:56 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Dat mag. Het subforum is wel eng eng
Dat heeft maar 1 reden
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:57
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:56 schreef Zipportal het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

Eerdappelgolfjes voor je.
Slaovink
Szuradonderdag 2 januari 2025 @ 22:57
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:57 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Dat heeft maar 1 reden
#nattekranted
WheeledWarriordonderdag 2 januari 2025 @ 22:57
Halve finales leveren niet zoals verwacht.

Op naar morgen.
Wereldgozerdonderdag 2 januari 2025 @ 22:58
Dit is gespeeld
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:58
quote:
1s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:56 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Dat mag. Het subforum is wel eng eng
Incest viert daar hoogtij.
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:58
Oei.
R-woud93donderdag 2 januari 2025 @ 22:58
Bunting moet nu echt een set gaan pakken
RotatoRdonderdag 2 januari 2025 @ 22:58
GgUb8yTWkAAFLsU?format=jpg&name=small
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:58
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:57 schreef fetX het volgende:

[..]
We praten hier Nederlands.

Niet die achterlijke straattaal. Pauper.
Kom vechten dan.

Groetjes JoeAK
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:58
quote:
2s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:57 schreef R-woud93 het volgende:

[..]
Zou jij haar doen?
Nee, Temu. @Poepz0r 🤣
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:58
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:57 schreef fetX het volgende:

[..]
We praten hier Nederlands.

Niet die achterlijke straattaal. Pauper.
Whollah kil doe even tranqi anders krijg je bobonko op je scheve skibidi ohio rizz
leolinedancedonderdag 2 januari 2025 @ 22:58
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:57 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Toch besloten een Vitusje te halen
Waar haal je die nu nog?
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:58
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:57 schreef WheeledWarrior het volgende:
Halve finales leveren niet zoals verwacht.

Op naar morgen.
Zelfde verhaal, minimaal 1 darter met een off-day.
fetXdonderdag 2 januari 2025 @ 22:59
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:58 schreef leolinedance het volgende:

[..]
Waar haal je die nu nog?
Avondwinkel.
Dagoduckdonderdag 2 januari 2025 @ 22:59
Wanneer is de wedstrijd om de derde plaats?
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:59
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:58 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
Kom vechten dan.

Groetjes JoeAK
*JoeyAK
Zipportaldonderdag 2 januari 2025 @ 22:59
quote:
6s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:59 schreef Dagoduck het volgende:
Wanneer is de wedstrijd om de derde plaats?
In de laatste metro.
Stoorzendertdonderdag 2 januari 2025 @ 22:59
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:58 schreef leolinedance het volgende:

[..]
Waar haal je die nu nog?
Biertaxi
GurneyIsBestOkedonderdag 2 januari 2025 @ 22:59
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:58 schreef leolinedance het volgende:

[..]
Waar haal je die nu nog?
Bij de Poolse turk
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 22:59
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:57 schreef Zipportal het volgende:

[..]
Wij zijn tegen het F1 modteam.
Kliekje hoor. Bizar dat het hier vier weken lang zonder ingrijpen kan, maar dat F1 zo’n poel des verderf is met dank aan ze zelf _O-
Poepz0rdonderdag 2 januari 2025 @ 23:00
Als Littler morgen mvg boksje wil geven. Dat wordt leuke tv
de_boswachterdonderdag 2 januari 2025 @ 23:00
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 22:59 schreef Zipportal het volgende:

[..]
*JoeyAK
Je weet wat ik bedoel halve tamme.