Door de miu miu trui ging ik er wel vanuit dat het een populaire wereldwijde influencer is in Azië.quote:Op donderdag 26 december 2024 22:24 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Die ken ik van instagram
@:mortaxx iets voor jou?
Ga je toch gewoon voor Nina Kayy and the big anal surprise, maat.quote:Op vrijdag 27 december 2024 15:09 schreef RamboDirk het volgende:
Ik ben een beetje klaar met al die kerst thema porno.
Wij gaan uiteten in Rdam.quote:Op vrijdag 27 december 2024 17:27 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe agv.
@GurneyIsBestOke @Caland @Wereldgozerquote:Op vrijdag 27 december 2024 17:50 schreef alpeko het volgende:
[..]
Wij gaan uiteten in Rdam.
Geen witte kerst maar wel een Witte de With 3e kerstdag. Net terug van een drankje en hapje bij de Bierboutique.
Ik verwacht hem morgen gewoon weer voor 10u!quote:Op vrijdag 27 december 2024 20:39 schreef GGMM het volgende:
Sorry ik was m'n Woordle vergeten vanmorgen.
Woordle 1287 5/6
⬛⬛🟨⬛⬛
🟨⬛⬛⬛⬛
⬛⬛🟨🟨🟨
⬛🟩🟩⬛⬛
🟩🟩🟩🟩🟩
Woordle6 1083 4/6
⬛⬛⬛⬛🟨⬛
🟨⬛🟨🟨⬛⬛
🟩🟩⬛⬛🟩🟨
🟩🟩🟩🟩🟩🟩
@:scrummie @:rambodirk @:alpeko
Je moet gewoon doorzetten, dan sta je binnen de kortste keren zelf ook te blowen en ben je er aan gewend.quote:Op vrijdag 27 december 2024 23:16 schreef alpeko het volgende:
Ik ben echt geen man voor de stad. Op iedere hoek van de straat de lucht van wiet. En Engels praten in horeca en winkels.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |