Nu aan het luisteren.quote:Op dinsdag 17 december 2024 21:35 schreef NatteLont het volgende:
Ryan Graves bij Joe Rogan
Bekijk deze YouTube-video
quote:Samenvatting van de belangrijkste punten:
UAP's zijn echt
Ongeïdentificeerde luchtfenomenen (UAP's) zijn daadwerkelijk bestaand. Sommige hebben een aardse oorsprong, maar er is bewijs dat bepaalde UAP's alleen verklaard kunnen worden door een niet-menselijke intelligentie (NHI). Dit bewijs is verifieerbaar.
Geclassificeerd beeldmateriaal
De Amerikaanse overheid heeft beeldmateriaal in hoge definitie van NHI-vaartuigen die operaties uitvoeren die de bekende natuurwetten tarten. Voorbeelden hiervan zijn onder meer vliegende orbs die in daglicht gefilmd zijn en complexe manoeuvres uitvoeren zonder geluid, vleugels of menselijke aandrijvingssystemen.
Leugens en bedreigingen
Sommige leden van het Congres en zelfs presidenten zijn bewust voorgelogen over dit onderwerp. Klokkenluiders die de waarheid willen delen, zijn bedreigd, waardoor velen bang zijn naar voren te treden.
Actie van het Congres vereist
Het Congres moet hoorzittingen houden en betrokkenen, inclusief bedrijven in de luchtvaartsector, ter verantwoording roepen. Transparantie zal de nationale veiligheid versterken, niet verzwakken.
Onafhankelijke commissie
Er moet een speciale commissie worden opgericht met bevoegdheden om documenten te declassificeren en getuigenissen te verzamelen.
Kan er weinig mee natuurlijk, maar we gaan het zien komende jaren.quote:Op dinsdag 17 december 2024 22:01 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
De nieuwste documentaire van James Fox, The Program is uit.
In de docu komt een nieuwe klokkenluider naar voren, die vooralsnog anoniem wil blijven. Samen de de release van de docu komt hij met een statement:
[..]
[ x ]
Een anonieme bron zal niet veel reuring brengen, maar het past volledig bij het ontstane beeld van de afgelopen jaren.
Ik hoop gewoon het meeste op nieuwe leaks van formaat zoals die drie Pentagon video's. En het congres moet ook gewoon lekker hun ding doen. Maar met een anonieme whistle-blower kan ik gewoon niks.quote:Op dinsdag 17 december 2024 22:01 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
De nieuwste documentaire van James Fox, The Program is uit.
In de docu komt een nieuwe klokkenluider naar voren, die vooralsnog anoniem wil blijven. Samen de de release van de docu komt hij met een statement:
[..]
[ x ]
Een anonieme bron zal niet veel reuring brengen, maar het past volledig bij het ontstane beeld van de afgelopen jaren.
Dat zou ik ook het liefst zien maar Elizondo en Grusch hebben vaker later weten dat er intimidatie plaats vindt.quote:Op dinsdag 17 december 2024 23:14 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ik hoop gewoon het meeste op nieuwe leaks van formaat zoals die drie Pentagon video's. En het congres moet ook gewoon lekker hun ding doen. Maar met een anonieme whistle-blower kan ik gewoon niks.
Dat zegt genoeg in dit dossier, die intimidatie.quote:Op woensdag 18 december 2024 00:56 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Dat zou ik ook het liefst zien maar Elizondo en Grusch hebben vaker later weten dat er intimidatie plaats vindt.
Ik heb gister (mede naar aanleiding van that UFO Podcast met James Fox) gezocht op the program bij Apple, maar ik kreeg de melding dat de docu niet meer beschikbaar is: Materiaal niet beschikbaar - Deze content is niet meer beschikbaar.quote:Op dinsdag 17 december 2024 22:01 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
De nieuwste documentaire van James Fox, The Program is uit.
In de docu komt een nieuwe klokkenluider naar voren, die vooralsnog anoniem wil blijven. Samen de de release van de docu komt hij met een statement:
[..]
[ x ]
Een anonieme bron zal niet veel reuring brengen, maar het past volledig bij het ontstane beeld van de afgelopen jaren.
Ja, alleen nog in U.S. en U.K.quote:Op woensdag 18 december 2024 08:46 schreef NoFoksGiven het volgende:
[..]
Ik heb gister (mede naar aanleiding van that UFO Podcast met James Fox) gezocht op the program bij Apple, maar ik kreeg de melding dat de docu niet meer beschikbaar is: Materiaal niet beschikbaar - Deze content is niet meer beschikbaar.
Zit er een regiorestrictie aan de film?
Malliotakes, ex-kandidaat voor het Burgemeesterschap van New York (Republikeins) sleept nu ook SALT erbij:quote:Op woensdag 18 december 2024 13:07 schreef Dutchguy het volgende:
[ x ]
*Tweet over uitspraken Malliotakes*
Dat is geen voormalig insider.quote:Op woensdag 18 december 2024 19:14 schreef Discombobulate het volgende:
[ x ]
Voormalig Pentagon insider Mellon heeft nog geen bevestiging dat die crash retrieval programs bestaan.
"...Deputy Assistant Secretary of Defense for Intelligence in the Clinton and George W. Bush administrations..."quote:Op woensdag 18 december 2024 19:16 schreef yessie234 het volgende:
[..]
Dat is geen voormalig insider.
Intelligence is ook het domein van de CIA.quote:Op woensdag 18 december 2024 19:18 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
"...Deputy Assistant Secretary of Defense for Intelligence in the Clinton and George W. Bush administrations..."
Die werken toch in het Pentagon of niet?
Hoe dan ook, Mellon was een insider en heeft veel contacten. Hij is m.i. de meest integere man die voor transparantie strijdt.quote:Op woensdag 18 december 2024 20:55 schreef yessie234 het volgende:
[..]
Intelligence is ook het domein van de CIA.
Iets vernomen over intimidatie van Mellon? Over Grush was het op een gegeven moment in de publiciteit, en het lijkt erop dat Elisondo ook "een eigen winkeltje" is begonnen. Idee voor de reden?quote:Op woensdag 18 december 2024 21:06 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Hoe dan ook, Mellon was een insider en heeft veel contacten. Hij is m.i. de meest integere man die voor transparantie strijdt.
Hoe bedoel je? En wat heeft dat met die tweet te maken? Als Mellon zegt dat hij nog geen bevestiging heeft gezien dan geloof ik hem. Wat ie daarbij ook zegt is dat hij het wel via via kent bij mensen en dus dat hij die ook vertrouwd. Ik vind Mellon echt heel erg integer.quote:Op woensdag 18 december 2024 21:20 schreef yessie234 het volgende:
[..]
Iets vernomen over intimidatie van Mellon? Over Grush was het op een gegeven moment in de publiciteit, en het lijkt erop dat Elisondo ook "een eigen winkeltje" is begonnen. Idee voor de reden?
Sorry was @Dutchguy in een reactie op jou, die repte over intimidatie:quote:Op woensdag 18 december 2024 22:41 schreef Discombobulate het volgende:
[quote}
[..]
Hoe bedoel je? En wat heeft dat met die tweet te maken? Als Mellon zegt dat hij nog geen bevestiging heeft gezien dan geloof ik hem. Wat ie daarbij ook zegt is dat hij het wel via via kent bij mensen en dus dat hij die ook vertrouwd. Ik vind Mellon echt heel erg integer.
Mijn reactie borduurde daarop voort. De grote drie tot nu toe in de hearings: Grush, Elizondo, Mellon. Intimidatie.quote:Op woensdag 18 december 2024 00:56 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Dat zou ik ook het liefst zien maar Elizondo en Grusch hebben vaker later weten dat er intimidatie plaats vindt.
Zo! Democratische partij uit NY en omstreken laat van zich horen!quote:
Wordt zo moe van dit.quote:Op donderdag 19 december 2024 08:38 schreef Simmertje het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)eorieen-nemen-vlucht
De NOS is ook wakker hoor na een maand
Thanks. Vanavond even rustig kijken.quote:Op donderdag 19 december 2024 06:35 schreef NatteLont het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Goed gesprek tussen Ross en Lue.
Het journaal voor en door zwakzinnigen had iets te melden?quote:Op donderdag 19 december 2024 21:32 schreef byah het volgende:
Als zelfs het NOS journaal van 20.00u erover bericht..
Je vergeet "bekostigd door de roverheid".quote:Op vrijdag 20 december 2024 06:37 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Het journaal voor en door zwakzinnigen had iets te melden?
Ja wordt er zelf ook moe van op Reddit, scroll eigenlijk gelijk altijd al door.quote:Op donderdag 19 december 2024 09:08 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Wordt zo moe van dit.
Maar wordt ook moe van de mensen die ineens van alles zien, bijvoorbeeld vliegtuigen of de planeet Venus. Op reddit.com/r/UFOs stoort men zich daar ook ontzettend aan. Dit verpest het voor de mensen die wel serieus zijn.
Intelligente opmerking welquote:Op vrijdag 20 december 2024 06:37 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Het journaal voor en door zwakzinnigen had iets te melden?
Dit was fase één van project blue beam.quote:Op vrijdag 20 december 2024 20:40 schreef Discombobulate het volgende:
De UAP/Drone wave verdwijnt langzaam een beetje uit onze aandacht merk ik aan de media.
Precies zoals Ryan Graves ook voorspeld heeft.
Draagveld creëren bij over de budgetten stemmende Senatoren en Congresleden? BNP 5% Nato norm?quote:Op zaterdag 21 december 2024 12:49 schreef Stokkie_ het volgende:
Is dit hele drone gedoe niet gewoon gestaged door de overheid zelf zodat er meer draagvlak en funding komt om counter-measures te ontwikkelen tegen deze nieuwe dreiging? In alle oorlogen nu wordt er zeer veel gebruik gemaakt van drones maar er is nog geen effectieve verdediging tegen. Ik zie in alle waarnemingen niet veel meer dan geavanceerde drones die prima door ons zelf gemaakt kunnen zijn.
Ik zie hier echt geen UAPs of een coup in maar enkel een stimulans om counter-measures te ontwikkelen. En om die ontwikkeling te versnellen is er soms een gevoel van dreiging in onze eigen achtertuin nodig.
Een van de leukste streamers die nog helemaal zichzelf is gebleven.quote:Op zaterdag 21 december 2024 20:24 schreef NatteLont het volgende:
Check deze gast z'n Youtube kanaal met z'n compilaties van Jersey Orbs.
Bekijk deze YouTube-video
Hij is ook zo lekker enthousiast.![]()
Maarre ...weirde shit hoor
Wapenontwikkeling staat niet stil. Er zijn heel nare in de maak.quote:Op zaterdag 21 december 2024 22:20 schreef jogy het volgende:
Het lijkt iig op een drone die gewoon uit zijn kluiten gegroeid is. Sowieso niet iets wat we niet zouden kunnen maken als mensen.
Weet ik niet hoor, ik zie nog wel steeds nieuwe berichten erover.quote:Op vrijdag 20 december 2024 20:40 schreef Discombobulate het volgende:
De UAP/Drone wave verdwijnt langzaam een beetje uit onze aandacht merk ik aan de media.
Precies zoals Ryan Graves ook voorspeld heeft.
quote:Two Cobra meetings have been held in secret after unidentified drones were flown over military bases, involving technology so sophisticated the authorities have been unable to track them or identify those responsible.
quote:The authorities have ruled out the work of hobbyists because of the sophistication of the technology involved and also because the flights were co-ordinated over a series of days.
However, despite the advanced technology available at the military bases, they were unable to track the drones’ signals or pinpoint launch locations. No drones have been captured, which would have allowed their examination, and they were not affected by electronic countermeasures such as jamming.
A Whitehall source said: “They’re very sophisticated, very fast. This is not the work of hobbyists but no one is confident of attribution at the moment.”
En zelfs met deze high-tech anti drone spullen hebben ze dus geen idee..quote:The Orcus anti-drone system can electronically take command of an enemy drone and turn it back on itself to try to find those flying them. [..]
The ["Ninja"] is able to identify targets up to four miles away. Using a very high resolution thermal-imaging camera, the system can identify if something is a drone and what type it is.
Ninja works with another piece of kit called the Guardian which is known as an “electronic sniper rifle” because it can jam hostile drones from a distance of six miles.
Zeker weten. Maar wat zou dan de nare specialiteit van deze verschillende 'drones' als wapen kunnen zijn?quote:Op zondag 22 december 2024 03:46 schreef yessie234 het volgende:
[..]
Wapenontwikkeling staat niet stil. Er zijn heel nare in de maak.
En A.I. heeft de gave om dit uit het transcript dan weer mooi samen te vatten:quote:Nell: We actually looked into this area and are probably privy to a lot of information that's not publicly available. So how can the rest of the folks out there maybe have some confidence that there's some reality to this subject.
quote:1. Eerste Principes
De natuurwetten (zoals de fysica) gelden overal en suggereren dat leven en mogelijk interstellaire reizen niet uitzonderlijk zijn.
• Leven is waarschijnlijk:
Fossielen van blauwgroene algen tonen dat leven snel na het ontstaan van de aarde verscheen.
Microben kunnen in extreme omstandigheden overleven, zelfs in de ruimte of na miljarden jaren in stasis.
• Statistische kans:
Er zijn miljarden sterren zoals de zon die miljarden jaren ouder zijn, wat tijd biedt voor de ontwikkeling van buitenaards leven.
• Faster-than-light reizen:
Einstein's theorieën bieden theoretische oplossingen voor sneller-dan-licht reizen (bijv. het Alcubierre warp drive concept).
• Negatieve energie, een essentieel element, is bewezen door quantummechanische effecten zoals donkere energie.
quote:2. Getuigenissen
• Hooggeplaatste individuen:
Bekende figuren zoals Barack Obama, Donald Trump, en internationale defensieleiders (bijv. Lord Hill-Norton, Haim Eshed) hebben publiekelijk erkend dat UFO's/UAP's echt zijn.
• Whistleblowers en experts:
Mensen zoals David Grusch en Christopher Mellon hebben verklaard dat de Amerikaanse overheid UFO's onderzoekt en meer weet dan publiekelijk wordt gedeeld.
• Wetgeving:
Amerikaanse senatoren, waaronder Chuck Schumer en Marco Rubio, hebben wetten voorgesteld om transparantie over UAP's te vergroten.
quote:3. Data en Historische Voorvallen
• Visueel bewijs:
Video's zoals "FLIR," "Gimbal," en "Go Fast" tonen objecten die niet door bekende technologieën verklaard kunnen worden.
• Nucleaire incidenten:
UAP's hebben herhaaldelijk interacties vertoond met nucleaire faciliteiten, zoals storing van raketsystemen in Malmstrom (VS) en soortgelijke incidenten in de Sovjet-Unie.
Internationale afspraken verplichten landen om UAP-waarnemingen te delen vanwege risico's voor nucleaire veiligheid.
• Directe interacties:
Voorbeelden zoals de massawaarneming boven Washington D.C. in 1952 en de landing bij een school in Zimbabwe in 1994 tonen interactie met mensen.
• Breed geografisch en historisch bereik:
Incidenten in de VS, Australië, Zimbabwe en zelfs bij Fukushima bevestigen een wereldwijde aanwezigheid.
Niemand een idee?quote:Op zaterdag 21 december 2024 17:09 schreef NatteLont het volgende:
Iemand een verklaring over waar we hier naar kijken?
Er is m.i. weinig 'gewoons' aan deze gewone verklaring.quote:Op zaterdag 21 december 2024 12:49 schreef Stokkie_ het volgende:
Is dit hele drone gedoe niet gewoon gestaged door de overheid zelf zodat er meer draagvlak en funding komt om counter-measures te ontwikkelen tegen deze nieuwe dreiging?
Zou dat juist niet bizar zijn? Als overheid zegt, we weten niet wat het is....dat het dan toch een tak van diezelfde overheid blijkt te zijn. Zonder afstemming met militaire instanties, zonder afstemming met vluchtleidingsinstanties, zonder afstemming met lokale overheden, politiedientsten, sherrif departments etc...zelfs nadat er een tijdelijk verbod op drones in regio's is afgestemd?quote:Op zaterdag 21 december 2024 12:49 schreef Stokkie_ het volgende:
Is dit hele drone gedoe niet gewoon gestaged door de overheid zelf zodat er meer draagvlak en funding komt om counter-measures te ontwikkelen tegen deze nieuwe dreiging? In alle oorlogen nu wordt er zeer veel gebruik gemaakt van drones maar er is nog geen effectieve verdediging tegen. Ik zie in alle waarnemingen niet veel meer dan geavanceerde drones die prima door ons zelf gemaakt kunnen zijn.
Ik zie hier echt geen UAPs of een coup in maar enkel een stimulans om counter-measures te ontwikkelen. En om die ontwikkeling te versnellen is er soms een gevoel van dreiging in onze eigen achtertuin nodig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |