Meh. Maan te fel, halo te donker, en overall gewoon niet blij mee. Maar het was IRL wel tofquote:Op vrijdag 13 december 2024 01:01 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Net een 22 (of 46? Best groot)-graden halo rond de maan, super tof. Best lastig te fotograferen, morgen eens kijken of Photoshop nog wat met de belichting kan.
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/22%C2%B0-halo
Van zeker 10 jaar geleden, daar heb je waarschijnlijk niets aan.quote:Op vrijdag 13 december 2024 12:11 schreef fietsie het volgende:
Ik overweeg de kerstmarkt in Dusseldorf.
Iemand ervaringen?
Nee, maar schijnt leuk te zijn. Düsseldorf an sich ook.quote:Op vrijdag 13 december 2024 12:11 schreef fietsie het volgende:
Ik overweeg de kerstmarkt in Düsseldorf.
Iemand ervaringen?
Ik probeer het te combineren met een Globus.de hypermarkt; het is moeilijk een beeld te krijgen welke echt groot is en welke kleiner.quote:
@Dr_Flash komt dadelijk vast wel met het linkje van onze bijbehorende snack.quote:Op vrijdag 13 december 2024 12:49 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ik probeer het te combineren met een Globus.de hypermarkt; het is moeilijk een beeld te krijgen welke echt groot is en welke kleiner.
Ik zoek echt naar een "wtf wat groot" ervaring.
Adviezen voor andere "wtf wat groot" supermarkten zijn welkom.
Travelsnack #102quote:Op vrijdag 13 december 2024 13:40 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
@:dr_Flash komt dadelijk vast wel met het linkje van onze bijbehorende snack.
Ik vond hem leuk. In delen verspreid over de stad, fijne wandeling, veel variatie. En DD zelf is ook best mooi.
Nee, die vraag kwam daarna. Wij hebben vooral info over kerstmarkten.quote:Op vrijdag 13 december 2024 13:46 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Travelsnack #102
Had met een hypermarché niets te maken trouwens.
Klopt, Dresden is ook mooi, ook een enorme kerstmarkt.quote:Op vrijdag 13 december 2024 13:40 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
@:dr_Flash komt dadelijk vast wel met het linkje van onze bijbehorende snack.
Ik vond hem leuk. In delen verspreid over de stad, fijne wandeling, veel variatie. En DD zelf is ook best mooi.
Ja dat klopt jaquote:Op vrijdag 13 december 2024 14:11 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Nee, die vraag kwam daarna. Wij hebben vooral info over kerstmarkten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.#paard #bek
Of iemand die instabiel loopt bijna dansend ondersteunenquote:Op vrijdag 13 december 2024 13:42 schreef Cat-astrophe het volgende:
Tevens vandaag bevestiging waarom het goed was dat ik ruim ziekteverlof nam.
Nu kon ik een cliënt die naar de grond ging iets zachter laten landen (want tegenhouden lukt je nooit en dan wordt je rug erg boos) zonder bang te zijn dat bij mij iets ging scheuren
quote:
Lekker schommelenquote:Op vrijdag 13 december 2024 18:13 schreef flipsen het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik ook, in het pequeño paraíso van schoonmoeders
quote:Op vrijdag 13 december 2024 17:19 schreef AnneX het volgende:
Goeie redding Cat👍🏼Poeh. Winkelwagentjes doen dat ook wel eens: oversteken en dan zonder rem.![]()
Een eerste kerstdoos is binnen. Loodzwaar sjouwen. Ja, daar zat een object in van beton.
De vvv bon ¤ 40,- moet toch eens worden uitgegeven.Die vind ik wel tof! Maar het is wel weer zoiets waar het grootste deel van de mensen niks mee zal doen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.#paard #bek
Doe mij maar zo'n box eten. Dat gaat grotendeels altijd wel op en is gewoon leuk uitpakken![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |