SPOILER: Wie zat er in welk pak?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wie is al geweest in eerdere seizoenen?
Lijst met 250 BN-ers die mee zouden kunnen dit seizoen (en dus nog niet zijn geweest). Met dank aan @PiperidineSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heeft ook meegedaan aan Let’s dancequote:Op vrijdag 6 december 2024 20:47 schreef SiGNe het volgende:
KLinkt ook wel een beetje als Irene Moors
quote:Op vrijdag 6 december 2024 20:51 schreef Momo het volgende:
[..]
Hopelijk zitten er geen 2000 baby zeepaardjes in
Die was in mei van het toneel verdwenen ivm blaaskanker..quote:Op vrijdag 6 december 2024 21:26 schreef Momo het volgende:
[..]
Die was vorig jaar nog ziedend dat ze Joost Klein boven hem hadden verkozen
Doornbos is net naar Abu Dhabi verhuisd, daar past opzich wel een kameel bij.quote:Op vrijdag 6 december 2024 21:30 schreef Poepz0r het volgende:
Kameel Doornbos en Bles i guess. Bartels is Pegasus niet, stem klopt niet
Dit is al eerder opgenomen uiteraard. Pakken zouden niet een hint moeten zijn naar mijn idee. Dat is te makkelijkquote:Op vrijdag 6 december 2024 21:34 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Doornbos is net naar Abu Dhabi verhuisd, daar past opzich wel een kameel bij.
Maar ik kan me ook voorstellen dat die helemaal geen tijd voor The Masked Singer hebben gehad
Haha ja ook nooit geweten maar herinner me de reclame nog goedquote:Op vrijdag 6 december 2024 21:46 schreef SiGNe het volgende:
HUh, was dat froukje bij die beschuit reclame?
Ja schijnbaarquote:Op vrijdag 6 december 2024 21:46 schreef SiGNe het volgende:
HUh, was dat froukje bij die beschuit reclame?
In dat pak is het minstens 10 graden warmer. Probeer dan maar eens zuiver te zingenquote:Op vrijdag 6 december 2024 21:44 schreef Dazalbest1 het volgende:
Froukje versprak zich bijna....
Zenuwachtig toen ze het moest inzingen.... dus niet live gezongen
Goh. Het hele programma is zo nep als wat. Ze roepen de meest random namen. Je maakt mij niet wijs dat Gerard buddy bijvoorbeeld niet horen wie het zouden zijn, maar dan doen ze net alsof ze het niet weten.quote:Op vrijdag 6 december 2024 21:44 schreef Dazalbest1 het volgende:
Froukje versprak zich bijna....
Zenuwachtig toen ze het moest inzingen.... dus niet live gezongen
En zo'n pak dempt het geluid ook.quote:Op vrijdag 6 december 2024 21:48 schreef NailQueen het volgende:
[..]
In dat pak is het minstens 10 graden warmer. Probeer dan maar eens zuiver te zingen
Oh maar dat snap ik hoor.... heb nooit gedacht dat het live gezongen is want dat hoor ik wel. Maar ze doen wel soort van hun best ons te laten denken dat het live gezongen is. Behalve dan dat ze dit stukje met de bijna verspreking van Froukje er niet uit hebben geknipt.quote:Op vrijdag 6 december 2024 21:48 schreef NailQueen het volgende:
[..]
In dat pak is het minstens 10 graden warmer. Probeer dan maar eens zuiver te zingen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |