En DAT is waar het om gaat.quote:Op donderdag 5 december 2024 21:00 schreef Starflyer het volgende:
Buxton heeft tijdens de weekend warm up gezegd dat Russell zich wel vaker zich anders voordoet bij de stewards dan daarbuiten. Max was niet de eerste coureur die dat gezegd heeft.
Russell is het type parkeerwachter die zich verdekt opstelt achter een boom om jou een bekeuring te geven als je de blauwe parkeerschijf vergeet.quote:Op donderdag 5 december 2024 21:48 schreef Rnie het volgende:
[..]
En DAT is waar het om gaat.![]()
Klaarblijkelijk heerst er een etiquette onder de coureurs als ze bij de stewards moeten komen. Ik ga ervanuit dat ze hun zegje doen, enkel aangeven hoe ze erin staan en daarna is het aan de stewards om een beslissing te maken.
Russell is het type dat 10 minuten voor tijd bij de stewards staat te wachten, compleet voorbereid aankomt met het regelementenboek en als eerst het woord wilt hebben. Bij tegenspraak slaat hij het grote boek open en begint te zaniken.
Of het type dat snel een bordje plaatst en een paar blauwe strepen zet, zodat het ineens blauwe zone is.quote:Op donderdag 5 december 2024 21:51 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Russell is het type parkeerwachter die zich verdekt opstelt achter een boom om jou een bekeuring te geven als je de blauwe parkeerschijf vergeet.
quote:Op donderdag 5 december 2024 22:01 schreef pmponer het volgende:
3 wins vs 4 kampioenschappen, waar hebben we het over. Russell is niet relevant en probeert relevant te worden.
Slechte poging.
quote:De vete tussen Max Verstappen en George Russell bereikt ook het niveau van de teambazen. In navolging van de Mercedes-coureur haalde Toto Wolff donderdag hard uit naar zijn Red Bull-evenknie Christian Horner.
De ruzie heeft haar oorsprong in de kwalificatie in Qatar van vorige week zaterdag, waarna de wedstrijdleiding Verstappen een straf oplegde voor "onnodig langzaam in de weg rijden" bij Russell. De Nederlander was zo boos over de manier waarop Russell zich bij de stewards zou hebben opgesteld, dat hij zei al zijn respect voor de Brit te hebben verloren.
Ook Red Bull-teambaas Horner deed later nog een duit in het zakje. Hij stelde dat Russell "hysterisch" was over de situatie op de baan. Dat schoot Wolff in het verkeerde keelgat. De Oostenrijker schoof donderdag in Abu Dhabi aan bij een mediasessie van Russell, die daar ongekend hard uithaalde naar Verstappen.
Wolff richtte zijn pijlen op Horner: "Waarom denkt Horner dat hij in de positie is om iets over de gemoedstoestand van mijn coureur te zeggen? 'Hysterisch' is nogal een woord. Dat gaat voor mij te ver."
"Als je erover nadenkt, hij is een kletsende, kleine terriėr. Hij heeft altijd wat te zeggen", oordeelde Wolff. "Laat ik duidelijk zijn, dit is iets tussen Max en George. Daar wilde ik helemaal niet bij betrokken raken. Maar als hij zoiets over mijn coureur zegt, moet ik wel."
De Mercedes-teambaas noemde Horner ook zwak, omdat die blijkbaar niet in staat is geweest om Verstappen genuanceerder naar de zaak te laten kijken. "Als teambaas moet je ook een sparringpartner voor je coureur zijn. Dus uitleggen dat niet alles zwart-wit is, dat je niet kunt denken dat je 100 procent gelijk of ongelijk hebt."
"Denk eens genuanceerd. Je moet ook toestaan dat iets soms 51 tegen 49 procent is of 30 tegen 70 procent. Als je het zo bekijkt en dat aan je coureurs uitlegt, kun je ook concluderen dat beide kanten een beetje gelijk hebben", vond Wolff. "En als je dat niet kan, schiet je tekort in je rol. Dat is zwak."
En dan heeft Max in het verleden gezegd dat Russell best WK kan worden. Kan alleen even de bron niet vinden.quote:Op donderdag 5 december 2024 22:01 schreef pmponer het volgende:
3 wins vs 4 kampioenschappen, waar hebben we het over. Russell is niet relevant en probeert relevant te worden.
Slechte poging.
Iemand hysterisch noemen gaat te ver, je twijfelt dan namelijk aan de gemoedstoestand van desbetreffende coureur.quote:Op donderdag 5 december 2024 22:04 schreef SiGNe het volgende:
Toto doet er nog een schepje bovenop en noemt Horner een kletsende, kleine terriėr.
Wat dus ook duidelijk aangeeft dat Russell vanuit het team opdracht heeft gekregen om moeilijk te doen.
https://www.nu.nl/formule(...)-kleine-terrier.html
[..]
Dat zal dan na 2028 wordenquote:Op donderdag 5 december 2024 22:07 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
En dan heeft Max in het verleden gezegd dat Russell best WK kan worden. Kan alleen even de bron niet vinden.
Kijk naar het interview met Russell. Die schetst het tegenovergestelde beeld. Namelijk Russell heeft de eerst 5 minuten niks gezegd en is daarna louter met de feiten gekomen.quote:Op donderdag 5 december 2024 21:48 schreef Rnie het volgende:
[..]
En DAT is waar het om gaat.![]()
Klaarblijkelijk heerst er een etiquette onder de coureurs als ze bij de stewards moeten komen. Ik ga ervanuit dat ze hun zegje doen, enkel aangeven hoe ze erin staan en daarna is het aan de stewards om een beslissing te maken.
Russell is het type dat 10 minuten voor tijd bij de stewards staat te wachten, compleet voorbereid aankomt met het regelementenboek en als eerst het woord wilt hebben. Bij tegenspraak slaat hij het grote boek open en begint te zaniken.
Waarom geloof je Russell wel en M4X niet?quote:Op donderdag 5 december 2024 22:17 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Kijk naar het interview met Russell. Die schetst het tegenovergestelde beeld. Namelijk Russell heeft de eerst 5 minuten niks gezegd en is daarna louter met de feiten gekomen.
Dat weet ik niet eens zeker. Goed mogelijk dat Mercedes hier niet echt in gekend was maar deze week een strategie heeft bedacht om er toch beter uit te komen. Het is sowieso weer een hele hoop stof opwerpen waardoor het allemaal weer zo confuus wordt dat mensen gaan denken: ach, waar er twee vechten hebben er twee schuld. Alles om de aandacht van de achterbaksheid van Russell af te wenden en dan is het focussen op ‘mad Max’ makkelijk. Daarbij hebben ze alle LH44 en LN4-fans al op hun hand.quote:Op donderdag 5 december 2024 22:04 schreef SiGNe het volgende:
Toto doet er nog een schepje bovenop en noemt Horner een kletsende, kleine terriėr.
Wat dus ook duidelijk aangeeft dat Russell vanuit het team opdracht heeft gekregen om moeilijk te doen.
https://www.nu.nl/formule(...)-kleine-terrier.html
[..]
Omdat hij het altijd per definitie van de voor Max ongunstige kant bekijkt.quote:Op donderdag 5 december 2024 22:19 schreef pmponer het volgende:
[..]
Waarom geloof je Russell wel en M4X niet?
Ook wanneer je Buxtons commentaar meeneemt?
Lucas 23:34.quote:Op donderdag 5 december 2024 22:19 schreef pmponer het volgende:
[..]
Waarom geloof je Russell wel en M4X niet?
Ook wanneer je Buxtons commentaar meeneemt?
Volgens Russell zou Max zelfs de stewards uitgescholden hebben, alleen krijg je daar ook meteen een straf voor, uitgedeeld door diezelfde stewards.quote:Op donderdag 5 december 2024 22:17 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Kijk naar het interview met Russell. Die schetst het tegenovergestelde beeld. Namelijk Russell heeft de eerst 5 minuten niks gezegd en is daarna louter met de feiten gekomen.
Voor schelden in de stewardroom staan volgens mij geen straffen, wel in de persconferentiequote:Op donderdag 5 december 2024 22:22 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Volgens Russell zou Max zelfs de stewards uitgescholden hebben, alleen krijg je daar ook meteen een straf voor, uitgedeeld door diezelfde stewards.
Russell doet een Siewertje, doet alsof het hem allemaal overkomt en hij zelf geen enkele blaam treft.
Rode vlag?quote:Op donderdag 5 december 2024 22:20 schreef pmponer het volgende:
Ik hoop dat LH44 dit weekend een mooi afscheid krijgt.
naah, ondanks alles het blijft een icoon in de sport en de man die Mercedes groot heeft gemaakt. Daar past wel een eerbetoon bij toch?quote:
Rode vlag -> Rood -> Ferrari...quote:Op donderdag 5 december 2024 22:27 schreef pmponer het volgende:
[..]
naah, ondanks alles het blijft een icoon in de sport en de man die Mercedes groot heeft gemaakt. Daar past wel een eerbetoon bij toch?
Begrijpend lezen is ook een vakquote:Op donderdag 5 december 2024 22:24 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Voor schelden in de stewardroom staan volgens mij geen straffen, wel in de persconferentie
Max heeft de stewards niet uitgescholden, dat maakt Signe ervan.quote:Op donderdag 5 december 2024 22:30 schreef greysbones het volgende:
[..]
Begrijpend lezen is ook een vak
De stewards uitschelden
Is wat anders dan schelden in de steward room
Gelukkig neemt Max de eerstvolgende keer een tissue mee, mocht hij weer met George naar een meeting moeten
@SiGNequote:Op donderdag 5 december 2024 22:31 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Max heeft de stewards niet uitgescholden, dat maakt Signe ervan.
Volgens Russell zou hij ze bedreigd hebben.quote:Op donderdag 5 december 2024 22:24 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Voor schelden in de stewardroom staan volgens mij geen straffen, wel in de persconferentie
Dat is wat Russell zelf zegt in z'n interview, hij zou ze bedreigd hebben "maar max komt zelfs weg mar moord"quote:Op donderdag 5 december 2024 22:31 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Max heeft de stewards niet uitgescholden, dat maakt Signe ervan.
Russell laat zien dat Hamilton maar gewoon een vrij snelle coureur is die alles te danken heeft aan de meest langdurige superieure auto in de F1 geschiedenis en met afstand. De Britten vinden dat ze recht hebben op de grootste coureur ooit. Eerst was het Jim Clark met zijn 2 titeltjes want dat was auto-afhankelijk, en daarna was het Hamilton want statistieken waren opeens niet meer auto en aantal wedstrijden afhankelijk.quote:Op donderdag 5 december 2024 20:33 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ik heb wel het idee dat Lewis in de UK een stuk geliefder is. Norris ook nog wel. Die heeft even z'n dieptepunt gehad met een onhandige uitspraak maar die kan verder wel normaal doen en relativeren.
Russel beweert dat Max de stewards heeft bedreigd?quote:Op donderdag 5 december 2024 22:33 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Volgens Russell zou hij ze bedreigd hebben.
Al ben je 10voudig WK, daar kom je echt niet mee weg.
U heeft mijn vorige vraag gemist? How convinientquote:Op donderdag 5 december 2024 22:36 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Russel beweert dat Max de stewards heeft bedreigd?
Het wordt steeds wilder je verhalen.
Ja, owee als je aan zijn heilige George komt..quote:Op donderdag 5 december 2024 22:37 schreef pmponer het volgende:
[..]
U heeft mijn vorige vraag gemist? How convinient
Chevy leeft al jaren in zijn eigen wereldje..quote:Op donderdag 5 december 2024 22:33 schreef greysbones het volgende:
[..]
@:Signe
Je verzint maar wat aldus heer hierboven
Niet echt een handige opmerking als je beweert dat Russell zou hebben gesteld dat Max de stewards heeft bedreigd terwijl dat niet waar is.quote:Op donderdag 5 december 2024 22:41 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Chevy leeft al jaren in zijn eigen wereldje..
'De feiten'quote:Op donderdag 5 december 2024 22:17 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Kijk naar het interview met Russell. Die schetst het tegenovergestelde beeld. Namelijk Russell heeft de eerst 5 minuten niks gezegd en is daarna louter met de feiten gekomen.
De feiten dan Max veel langzamer reed dan Sjors en dat ook nog op de racelijn.quote:
hardop gelachen.quote:Op donderdag 5 december 2024 15:15 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Mag je vinden, maar ik zit altijd op de inhoud. Als je mijn posts leest althans.
Toto wil nog steeds niks negatiefs zeggen over Maxquote:Op donderdag 5 december 2024 22:04 schreef SiGNe het volgende:
Toto doet er nog een schepje bovenop en noemt Horner een kletsende, kleine terriėr.
Wat dus ook duidelijk aangeeft dat Russell vanuit het team opdracht heeft gekregen om moeilijk te doen.
https://www.nu.nl/formule(...)-kleine-terrier.html
[..]
Blijkbaar klopten die feiten want de stewards gingen erin mee.quote:
De stewards keken naar de deltatijd en hadden bij de waarschuwing aan Tsunoda al gezegd hierop te gaan handhaven.quote:Op donderdag 5 december 2024 23:09 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Blijkbaar klopten die feiten want de stewards gingen erin mee.
Nadat hij Max ingehaald had ging Russell ook heel langzaam rijden, leek zelfs bijna stil te staan.quote:Op donderdag 5 december 2024 23:05 schreef Zorro het volgende:
[..]
De feiten dan Max veel langzamer reed dan Sjors en dat ook nog op de racelijn.
Dat dat komt omdat Russell ineens vol gas ging terwijl hij kon zien dat er voor hem auto's (meervoud ja) reden die langzaam gingen zegt ie er niet bij.
Hopelijk heeft Max lekker gegeten en gaat Lewis ook niet klagen over dat vlees moord is enzoquote:Op donderdag 5 december 2024 23:14 schreef Rnie het volgende:
2024 dinner! and yes, the two your thinking about were sat as far away from each other as possible 🤣😁
https://www.instagram.com/p/DDNXzRtuTwG/
Max zijn reactie in de comments: Beef
![]()
Nee want waarom zou je tijdens een persconferentie gaan roepen dat iemand een straf moet krijgen? Dat komt raar over. Ik snap dat hij wat gematigder was in zijn mening in een persconferentie dan in een stewards room.quote:Op donderdag 5 december 2024 23:13 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
De stewards keken naar de deltatijd en hadden bij de waarschuwing aan Tsunoda al gezegd hierop te gaan handhaven.
Alleen moet je dan als coureur niet 2 compleet verschillende verhalen op gaan hangen, een tegenover de buitenwereld: the good guy en bij de stewards: the bad guy.
Was handiger geweest om Tjekko naast Zhou aan de rand te zetten.quote:Op donderdag 5 december 2024 23:14 schreef Rnie het volgende:
2024 dinner! and yes, the two your thinking about were sat as far away from each other as possible 🤣😁
[ afbeelding ]
https://www.instagram.com/p/DDNXzRtuTwG/
Max zijn reactie in de comments: Beef
![]()
En waarom zou dat verschil er moeten zijn?quote:Op donderdag 5 december 2024 23:16 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Nee want waarom zou je tijdens een persconferentie gaan roepen dat iemand een straf moet krijgen? Dat komt raar over. Ik snap dat hij wat gematigder was in zijn mening in een persconferentie dan in een stewards room.
Het doel van een steward meeting is heel anders dan een persconferentie. Alleen dat verschil is al vrij essentieel. Want waarom zou George voor de gehele media Max willen “veroordelen”? Daar zit niet zijn belang.quote:Op donderdag 5 december 2024 23:21 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
En waarom zou dat verschil er moeten zijn?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |