quote:Mr. Visser reist af naar een recreatiepark in Voorthuizen waar de bloeddruk van Louis en Hetty tot kritische waarden is gestegen. Ze winden zich namelijk enorm op over de schutting van hun buren John en Marianne die niet goed op de bodem zou aansluiten. Gevolg is dat er na regenval een modderpoel ontstaat en daar zijn de pensionado's niet van gediend. En dat geldt ook voor de coniferenhaag die het zonlicht in hun tuin wegneemt. John en Marianne menen op hun beurt dat de buren pestkoppen zijn en beschuldigen Louis ervan dat hij hen heimelijk met een verrekijker bespiedt. Hoogste tijd dus dat mr. Visser het park bezoekt en een einde maakt aan deze muggenzifterij.
Ja want het begint 6 maart pas het nieuwe seizoen en dat is op een donderdagavond.quote:Op dinsdag 25 februari 2025 20:01 schreef MadMaster het volgende:
Een oude aflevering vanavond om 20.30u?
[..]
Had al zo'n vermoeden, dank voor de bevestiging…quote:Op dinsdag 25 februari 2025 20:23 schreef Ama het volgende:
[..]
Ja want het begint 6 maart pas het nieuwe seizoen en dat is op een donderdagavond.
Maar oude afleveringen zijn ook nog steeds leuk om te kijken.quote:Op dinsdag 25 februari 2025 20:24 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Had al zo'n vermoeden, dank voor de bevestiging…
Dat is goed nieuwsquote:Op dinsdag 25 februari 2025 20:23 schreef Ama het volgende:
[..]
Ja want het begint 6 maart pas het nieuwe seizoen en dat is op een donderdagavond.
Toetertjesquote:Op dinsdag 25 februari 2025 20:24 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Had al zo'n vermoeden, dank voor de bevestiging…
Seniorenstrijdquote:Op donderdag 6 maart 2025 10:19 schreef Ama het volgende:
Vanavond nieuw seizoen.Kan helaas in de TV gids niet vinden waar het over gaat.
quote:In Limburgse Spaubeek is er een heuse seniorenstrijd gaande om het beheer van de algemene ruimte in een seniorencomplex. Alfons ergert zich eraan dat Lucia en Nico de baas spelen over de algemene ruimte en wil dat zij de sleutel daarvan teruggeven. Lucia en Nico vinden op hun beurt dat Alfons altijd wat de zeuren heeft en eens moet ophouden met zijn eeuwige geklaag. Want, zo zeggen ze, alles wat zij in de algemene ruimte organiseren is uit liefde voor de bewoners van het complex.
Misschien nog wel mooier zijn de afleveringen waar de eiser gigantisch op zijn bek gaatquote:
Dank, meteen serie-opname ingepland.quote:Op donderdag 6 maart 2025 10:19 schreef Ama het volgende:
Vanavond nieuw seizoen.Kan helaas in de TV gids niet vinden waar het over gaat.
Ja dit soort ruimtes zijn vaak toch gewoon open?quote:Op donderdag 6 maart 2025 20:37 schreef Van_Poppel het volgende:
Beetje gek dat de groepsruimte niet altijd is geopend.
Yep tussen 8h00 en 22h00 hoort dat gewoon open te zijn.quote:Op donderdag 6 maart 2025 20:38 schreef Ama het volgende:
[..]
Ja dit soort ruimtes zijn vaak toch gewoon open?
Ik dacht ook altijd dat dit soort ruimtes er waren zodat je daar met bezoek kan gaan zitten enz.quote:Op donderdag 6 maart 2025 20:58 schreef DrDentz het volgende:
Ja wie is die vrouw dat zij denkt de sleutel van die ruimte te moeten bezitten? Ik wil daar gewoon kunnen chillen zonder dat aan haar te moeten vragen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |