Ik heb een wajong hequote:Op donderdag 14 november 2024 08:19 schreef Dr_Flash het volgende:
Schilderclub? Gewoon aan het werk denk![]()
Ik ga rennen, moet de hamstermolen van 8:30 halen
Oh okee. Nou schilder ze danquote:Op donderdag 14 november 2024 08:21 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ik heb een wajong heals het kon had ik gewerkt, maar dit houd ik een uurtje vol en dan ben ik de rest van de dag uitgeschakeld
Ik heb echt een goede reden waarom ik niet werk. Schizofrenie, bipolair, PTSS... In mijn studententijd echt geprobeerd en geknokt, maar het ging niet. Op den duur moet je opgeven en het doet nog steeds pijn aan mijn hart, maar ja...quote:
Hai CotSiequote:
Nee hoor... je hebt niet opgegeven.quote:Op donderdag 14 november 2024 08:26 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ik heb echt een goede reden waarom ik niet werk. Schizofrenie, bipolair, PTSS... In mijn studententijd echt geprobeerd en geknokt, maar het ging niet. Op den duur moet je opgeven en het doet nog steeds pijn aan mijn hart, maar ja...
Ditquote:Op donderdag 14 november 2024 12:04 schreef Sally het volgende:
[..]
Nee hoor... je hebt niet opgegeven.
Je hebt gekeken naar wat JIJ aan kon!
En besloten dat het het beste is wat je kon doen.
Je hebt gelijkquote:Op donderdag 14 november 2024 12:04 schreef Sally het volgende:
[..]
Nee hoor... je hebt niet opgegeven.
Je hebt gekeken naar wat JIJ aan kon!
En besloten dat het het beste is wat je kon doen.
Slimme Sally heeft gelijkquote:Op donderdag 14 november 2024 12:04 schreef Sally het volgende:
[..]
Nee hoor... je hebt niet opgegeven.
Je hebt gekeken naar wat JIJ aan kon!
En besloten dat het het beste is wat je kon doen.
Weet je meid, ik herken(de) dit zo erg. In mijn studententijd geknokt om mijn vakken/tentamens te halen.quote:
Nee idd... een burn-out is heftig, zeker meerderequote:Op donderdag 14 november 2024 12:49 schreef Sally het volgende:
[..]
Weet je meid, ik herken(de) dit zo erg. In mijn studententijd geknokt om mijn vakken/tentamens te halen.
Achteraf erachter komen waarom ik zoveel moeite had...
En dan tijdens mijn stages in de laatste anderhalf jaar van de studie erachter komen dat ik een studie heb gedaan waar ik zelf niet eens happy mee ben, of mee verder kan (behalve er nóg eens 2 jaar aan plakken om 'docent universitaire graad' te kunnen halen). Nee, alleen maar tot onderzoeker opgeleid.
Ik kon niet eens fatsoenlijk bedenken hoe ik een proefopstelling of onderzoek kon opstellen om *iets* te onderzoeken. Ik ben meer van de uitvoerende kant.
Maar goed, met hangen en wurgen toch mijn studiepunten gehaald.
Maar me wel om moeten (nee, mogen) scholen op MBO+ niveau om werk te doen op lager niveau. En dan inmiddels niet eens meer in het reguliere bedrijfsleven.
Ik heb het maar geaccepteerd. Want het zijn écht de 3 burn-outs en 2 bijna-burn-outs NIET waard.
Ja, dat zeg je inderdaad mooi en goed! Een praktisch iets. Doen.quote:Op donderdag 14 november 2024 13:05 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Nee idd... een burn-out is heftig, zeker meerdere
En wat maakt "niveau" (alleen dat woord al) uit, MBO draagt de maatschappij. Natuurlijk universitair geschoolde mensen zijn ook nodig, maar toch...
Zeg nooit lager niveau, het is niet lager. Lager klinkt in mijn oren als minder. Je hebt je omgeschoold op praktische beroep. En dat is heel erg veel waard en heel erg goed! Ik ben trots op jouw keuze
En ik zeg niet dat wetenschap belangrijk is btw, maar beroepsonderwijs (MBO en HBO) wordt onderschat.
Denken kan je denk ik ook erg goed, alleen het is niet je beroepquote:Op donderdag 14 november 2024 13:24 schreef Sally het volgende:
[..]
Ja, dat zeg je inderdaad mooi en goed! Een praktisch iets. Doen.
Daar was ik beter in dan 'denken'
Ik heb al vaker gedacht: had ik maar HBO gedaan, dan had ik de praktische uitvoering van de onderzoeken kunnen doen.
Zullen we jou uit de bovenkamer halen?quote:Op donderdag 14 november 2024 13:42 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Denken kan je denk ik ook erg goed, alleen het is niet je beroep![]()
Geen optie om een HBO-studie naast je werk te doen? Je kan denk ik wel punten weggescholden krijgen ivm je CV? Als je wil, want waar je nu staat is ook gewoon goed! Als je tevreden bent, gelukkig bent, dan zit het wel goed toch![]()
Hier ging het andersom, ben zo jaloers op doeners, zelf ben ik een overdenker. Zelfs met een abstracte studie taalwetenschappen kreeg ik dat soms te horen (deed een HBO en uni-studie naast elkaar). Stages en praktische lessen, ik vond het vreselijk! En tijdens de stages raakte ik in de war van de stress. Ik heb geen enkele stage gedaan waarbij ik niet in de kliniek belandde.
Ik heb zoveel respect voor praktische mensenIets waar ik veel van kan leren
![]()
(moet echt leren uit die bovenkamer te komen)
Fokkers zitten op hun zolderkamertjesquote:Op donderdag 14 november 2024 14:03 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Zullen we jou uit de bovenkamer halen?
Tuurlijk wel, we zeggen het tegen niemandquote:Op donderdag 14 november 2024 14:08 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Fokkers zitten op hun zolderkamertjes
Zolderkamertjes zijn boven
Dan mag ik niet meer op Fok dus
Ah, jij hebt het Sintdraakje weer van zolder gehaald.quote:Op donderdag 14 november 2024 14:23 schreef IJsdraakje het volgende:
Als het in je hart maar een zolderkamertje is
Oh, in dat geval..quote:Op donderdag 14 november 2024 14:23 schreef IJsdraakje het volgende:
Als het in je hart maar een zolderkamertje is
Doet me een beetje denken aan dit liedje van vroegerquote:Op donderdag 14 november 2024 14:23 schreef IJsdraakje het volgende:
Als het in je hart maar een zolderkamertje is
quote:Op donderdag 14 november 2024 15:07 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Doet me een beetje denken aan dit liedje van vroeger
Bekijk deze YouTube-video
Dit zongen we uit volle borst in de kerk joh!quote:Op donderdag 14 november 2024 15:09 schreef Recce het volgende:
[..]Moesten jullie dat luisteren vroeger?
Zo vanuit de zolder?quote:Op donderdag 14 november 2024 14:29 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Oh, in dat geval..
* TheGirlNextDoor stapt naar buiten
Ik weet het niet. Betrap mezelf regenmatig op bidden... gewoon uit angst, eenzaamheid en stress. Ik moet gewoon regelmatig om vergeving vragen en om steun voor mijn moeder en mezelfquote:
Snapte je daar als kind dan ook iets van? Of deed iedereen leuk mee omdat het leuk was om te zingen en met die borden te zwaaien?quote:Op donderdag 14 november 2024 15:12 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Dit zongen we uit volle borst in de kerk joh!
En daardoor ook dit in mijn hoofd nu (zo'n vrolijk gebracht, depressief lied). Deze zongen we op speciale kinderdiensten van alle gereformeerde kerken in de regio. En allemaal een stopbord gemaakt die met hard "HO STOP" de lucht ingingen
Bekijk deze YouTube-video
quote:Op donderdag 14 november 2024 15:12 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Zo vanuit de zolder?
* TheStigsDutchCousin hoor heel ver weg een "AAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaahhhh..."
Dat kan toch ook helpen dan? Dat is een soort ritueel om je zorgen een beetje kwijt te kunnen. Tenminste, zo zie ik dat. Ik bid zelf niet, maar ik kan me voorstellen dat het kan helpen.quote:Op donderdag 14 november 2024 15:19 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ik weet het niet. Betrap mezelf regenmatig op bidden... gewoon uit angst, eenzaamheid en stress. Ik moet gewoon regelmatig om vergeving vragen en om steun voor mijn moeder en mezelf
Oh zeker weten wel. Christelijke basisschool (en middelbare school) die elke ochtend begon met gebed en godsdienst, plus bidden voor de pauzes en aan het einde van de schooldag (wel light hoor, gewoon met de Zoutkorrel).quote:Op donderdag 14 november 2024 15:19 schreef Recce het volgende:
[..]
Snapte je daar als kind dan ook iets van? Of deed iedereen leuk mee omdat het leuk was om te zingen en moet die borden te zwaaien?
Oeh nee, zelf nadenken nee dat mag niet hoorquote:Op donderdag 14 november 2024 15:27 schreef ChildoftheStars het volgende:
Op mijn to-do-list staat ook weer eens de Bijbel kritisch lezen
Catechisatie is te lang geleden en dat mocht ik niet in een groep doen, omdat mensen door mijn kritische vragen aan hun geloof gingen twijfelen
Dat is wel een behoorlijk gelovige start van je leven! Ik ging naar een openbare basisschool en daarna naar een katholieke middelbare school, maar daar had ik alleen het eerste jaar catechese. We zijn toen één keer naar de kerk geweest.quote:Op donderdag 14 november 2024 15:24 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Oh zeker weten wel. Christelijke basisschool (en middelbare school) die elke ochtend begon met gebed en godsdienst, plus bidden voor de pauzes en aan het einde van de schooldag (wel light hoor, gewoon met de Zoutkorrel).
En na het eten bijbel lezen en bespreken (thuis). Zondagsschool... maar dat je leven niks waard is zonder Jezus, ja zeker weten
Denk dat ik daardoor nog altijd zwakte heb voor godsdienst. En mijn psychotische klachten hangen er ook mee samen. En nu in onzekere tijden val ik er ook op terug. Of iig op bidden
Ja... toen ben ik gestopt met kerken en dergelijke. Thuis bidden is prima. Ik geloof dat er een hogere macht is. Alleen ik pas niet in een kerk...quote:Op donderdag 14 november 2024 15:29 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Oeh nee, zelf nadenken nee dat mag niet hoor
Mijn vader mocht ook niet meer naar Bijbelstudie als kind om die reden.quote:Op donderdag 14 november 2024 15:27 schreef ChildoftheStars het volgende:
Op mijn to-do-list staat ook weer eens de Bijbel kritisch lezen
Catechisatie is te lang geleden en dat mocht ik niet in een groep doen, omdat mensen door mijn kritische vragen aan hun geloof gingen twijfelen
Is dat niet een hele overstap? Van OBS naar een Katholieke school? Lijkt me behoorlijk wennenquote:Op donderdag 14 november 2024 15:29 schreef Recce het volgende:
[..]
Dat is wel een behoorlijk gelovige start van je leven! Ik ging naar een openbare basisschool en daarna naar een katholieke middelbare school, maar daar had ik alleen het eerste jaar catechese. We zijn toen één keer naar de kerk geweest.
Ik kan me voorstellen dat je teruggrijpt op dingen uit je jeugd als je je leven niet helemaal onder controle hebt.
Dat zijn demonstranten die achteruit lopen.quote:Op donderdag 14 november 2024 15:32 schreef Elvi het volgende:
De enige kerk die ik zou overwegen is de Remonstrantse kerk.
Voor mij was het meer een hele overstap omdat de basisschool een dorpsschooltje was met hele kleine klasjes en de middelbare school opeens zo'n leerfabriek met duizend leerlingen was. Ik ben daar ook vaak in elkaar geslagen het eerste jaar omdat ik niet had geleerd voor mezelf op te komen. Ik was gewoon mezelf en dat was niet de bedoeling.quote:Op donderdag 14 november 2024 15:32 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Is dat niet een hele overstap? Van OBS naar een Katholieke school? Lijkt me behoorlijk wennen
Ja, dat is het!
Wat naarquote:Op donderdag 14 november 2024 15:35 schreef Recce het volgende:
[..]
Voor mij was het meer een hele overstap omdat de basisschool een dorpsschooltje was met hele kleine klasjes en de middelbare school opeens zo'n leerfabriek met duizend leerlingen was. Ik ben daar ook vaak in elkaar geslagen het eerste jaar omdat ik niet had geleerd voor mezelf op te komen. Ik was gewoon mezelf en dat was niet de bedoeling.
Zeg ik wilde deze schijtlollige posts juist vermijdenquote:Op donderdag 14 november 2024 15:32 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Dat zijn demonstranten die achteruit lopen.
Thanks. Van dat jaar heb ik altijd wel last gehouden helaas. Misschien was de basisschool ook wel iets te lieflijk en werd je daar niet genoeg klaargemaakt voor de echte wereld. Een vriend van mij van de basisschool is ook heel veel gepest op een andere middelbare school.quote:Op donderdag 14 november 2024 15:37 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Wat naar
Een hele dikke knuffel
Jezelf zijn is meestal goed (en ik zeg meestal om een tegendraadse "ja maar" te voorkomen), probleem ligt bij de bekrompen geest van anderen
Zeg het 'm!quote:Op donderdag 14 november 2024 15:38 schreef Elvi het volgende:
[..]
Zeg ik wilde deze schijtlollige posts juist vermijden
Zegt de dame met miemkwien onder haar naamquote:Op donderdag 14 november 2024 15:38 schreef Elvi het volgende:
[..]
Zeg ik wilde deze schijtlollige posts juist vermijden
Kom danquote:
quote:Op donderdag 14 november 2024 16:02 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Zegt de dame met miemkwien onder haar naam
[..]
Kom dan
Ja doe maar weer zoquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |