Matige grapquote:Op zondag 10 november 2024 16:49 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Stortte harder in dan een Boeing
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Voor een toptijd kun je beter binnen starten.quote:Op zondag 10 november 2024 16:50 schreef wimderon het volgende:
De Boo verloor een hoop snelheid bij het uitkomen van de derde bocht.
Moet hij ze er wel van overtuigen dat hij de beste van de wereld is in Nederland.quote:Op zondag 10 november 2024 16:51 schreef Felagund het volgende:
Zouden ze niet Nuis selecteren i.p.v. Otterspeer?
Maar wel op een relatief laag niveau. Groothuis reed 15 jaar geleden ook deze tijden.quote:Op zondag 10 november 2024 16:51 schreef heywoodu het volgende:
8e op 0,62 seconden, het was wel mooi competitief
Stukje Collalboquote:Op zondag 10 november 2024 16:52 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Moet hij ze er wel van overtuigen dat hij de beste van de wereld is in Nederland.
Ik denk dat hij dat niet zo erg vindt qua opening, omdat hij zijn snelheid maakt in de bochten. Alleen dan moet hij wel een kruising in de rug van de tegenstander hebben.quote:Op zondag 10 november 2024 16:52 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Voor een toptijd kun je beter binnen starten.
Dat was vreemd ja, normaal gesproken is Bert scherper.quote:Op zondag 10 november 2024 17:02 schreef wimderon het volgende:
Waarom breng je het eventuele aanwijzen van Kjeld niet even ter sprake, Bert?
https://nos.nl/artikel/22(...)-met-diskwalificatiequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |