Je zegt het eigenlijk zelf al, tot op zekere hoogte. Kleine culturele verschillen heb je natuurijk altijd, ook in Nederland. Maar dat maakt mensen uit Rotterdam, Utrecht en Nijmegen niet inherent anders, het zijn allen Nederlanders.quote:Op zaterdag 9 november 2024 14:00 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
op het moment dat het gebied verdeeld werd (Palestijnen, Israel en Jordanië) toen had de huidige 'Palestijn' ook in Jordanië terecht gekund. En twee jaar later als er 700.000 vluchten toen waren er ineens wel verschillen en ligt het aan de Palestijn dat de Jordaniërs weerstand bieden? Dat klinkt een beetje gek. (Disclaimer: ik probeer niet te suggeren of impliceren dat de Palestijn zich toen of in de jaren daarna redelijk heeft opgesteld)
Wij hebben veel overeenkomsten met onze Belgische buren. Als ze hierheen vluchten dan nemen wij ze ook op, zoals de gewdhiesenis ons meerdere keren geleerd heeft, maar ook tot op zekere hoogte of termijn.
Dat is er niet gezongen.quote:Op zaterdag 9 november 2024 15:06 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dood aan de arabieren zingen klinkt mij anders aardig terroristisch.
Er hebben zelfs best veel moslims en mensen van allerlei andere culturen ook op gestemd, is dat ook discriminatie?quote:Op zaterdag 9 november 2024 14:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Nee dat valt niet reuze mee anders stemde een groot deel niet op Wilders met zijn veroordeling wegens haatzaaien en Minder Marokkanen uitspraken.
Sterker nog, die wordt alleen maar aantrekkelijker gemaakt door dit soort situaties.quote:Op zaterdag 9 november 2024 15:16 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Er hebben zelfs best veel moslims en mensen van allerlei andere culturen ook op gestemd, is dat ook discriminatie?
Of zou mee hebben gespeeld dat NL ook gewoon erg vol is aan het raken, en de hoge huizenprijzen enz dat mensen op de PVV hebben gestemd?
Ik zou zelf nooit op de PVV stemmen, is mij te populistisch. Maar kan me voorstellen dat er mensen zijn die het wel een aantrekkelijke partij vinden.
quote:Bill Ackman plans to pull his companies out of Amsterdam after antisemitic attacks
CNN
—
Billionaire hedge fund manager Bill Ackman wants Pershing Square Holdings and Universal Music Group out of Euronext Amsterdam following attacks this week on Israeli soccer fans in the Dutch capital.
“Concentrating the listing on one exchange, the (London Stock Exchange), and leaving a jurisdiction that fails to protect its tourists and minority populations combine both good business and moral principles,” Ackman wrote on X, formerly known as Twitter, where he has 1.5 million followers. He wrote that he would seek approval from the Pershing Square board for the move.
Israeli soccer fans were beaten and injured in violent clashes in Amsterdam following the Europa League soccer game Thursday night between Israel’s Maccabi Tel Aviv and Dutch side Ajax. Amsterdam authorities said Friday morning that five injured Israeli soccer fans have since been released from the hospital, and 20 to 30 other people were lightly injured. In total, 63 individuals were arrested and 10 remain in custody, police said.
Ackman, CEO of Pershing Square Capital Management, said the move had been in consideration before the attacks as its trading is almost entirely represented in the London Stock Exchange. He wrote that Pershing Square will trade entirely on the LSE.
In the post, he said that moving Pershing Square would save money and improve liquidity for its shareholders.
The move for Universal Music Group, where Ackman is a board member, was also influenced by the attacks in Amsterdam. He wrote that Pershing Square has contractual rights to help move Universal Music Group from its Amsterdam headquarters and stock exchange.
Ackman said Universal Music trades at a large discount because its primary listing isn’t on the New York Stock Exchange or Nasdaq, and it’s ineligible for the S&P 500 and other indexes.
“We will exercise this right and achieve a US listing for UMG no later than some time next year,” Ackman posted on X.
Universal Music and Pershing Square Holdings did not immediately respond to CNN’s requests for comment.
Euronext told CNN in an email that it “doesn’t comment on specific listed companies.”
Nee hoor, inmiddels lijkt het me volkomen duidelijk dat er groepen rellende Joden en Moslims rellend en vernielend door de stad hebben getrokken om die woestijnvete hier uit te vechten.quote:Op zaterdag 9 november 2024 15:03 schreef IntensiveGary het volgende:
[..]
Dat is idd wat je al diverse topics doet.
En in het slechtste geval is dit de reden van de jodenjacht een paar nachten geleden en niets anders. Je kunt alleen maar hopen dat het niet zo is maar ik merk dat ik steeds meer ga denken dat dit de echte reden is. Dan hebben we een megaprobleem.quote:Op zaterdag 9 november 2024 15:07 schreef HowardRoark het volgende:
Nu blijft er de droom dat er ooit een dag gaat komen waar men wraak kan nemen, alle Joden kan verdrijven of uitmoorden en dit gebied zelf weer in handen kan nemen want immers ziet men het als Arabisch en Islamitisch grondgebied.
Het is te hopen dat Israël inderdaad doorgaat met het schoonvegen van de Gazastrook, alle terroristische infrastructuur moet worden verwijderd, de laatste terroristen geëlimineerd en de gijzelaars die nog in leven zijn moeten vrijkomen.quote:Op zaterdag 9 november 2024 15:20 schreef Cruzinats het volgende:
De realiteit is dat Israël heel gaza gaat schoonvegen, met een beetje pech Libanon er ook bij en wie weet zal de dictatuur in Iran in de nabije toekomst ook ten val gebracht worden.
Israël heeft de onvoorwaardelijke steun van de VS, eveneens van Rusland. De wereld staat unaniem achter Israël muv de usuals suspects; haatbaarden, neo-nazis en extreemlinks.
Wat Nederland moet doen is de daders identificeren, oppakken en vervolgens uitleveren aan Israël zodat ze levenslange gevangenisstraffen mogen uitzitten.
Nee, Israël is geen apartheidsstaat en pleegt ook geen genocide. En hou de complottheorieën over Joden alsjeblieft voor je.quote:Op zaterdag 9 november 2024 15:25 schreef Werkperd het volgende:
Het is bijna half vier en nog geen een tak van het gezag die even namens de staat zich uitspreekt over de bemoeienis van Israel met betrekking tot de interne aangelegenheden van Nederland. Ook zie ik nergens vanuit het kabinet de opdracht geven om de inmenging van Israëlische inlichtingendienst te onderzoeken.
Het is zorgwekkend dat gezaghebbers niet durven op te komen voor de veiligheid van onze eigen burgers! Israël is een moordlustige apartheidsstaat die een genocide pleegt. In hun ogen zijn wij, Nederlanders, ook een stuk minder dan Joden. Wie gaat daar wat aan doen?
Waarvoorquote:Op zaterdag 9 november 2024 15:33 schreef ootjekatootje het volgende:
Heeft Nederland een uitleveringsverdrag met Israël?
Oh en dat moeten we maar aannemen omdat een of andere Howard dat zegt. Ga knikkeren ga.quote:Op zaterdag 9 november 2024 15:27 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, Israël is geen apartheidsstaat en pleegt ook geen genocide. En hou de complottheorieën over Joden alsjeblieft voor je.
Overdrijf niet zo. Als je niet bij het reltuig hebt gestaan heb je niks te vrezen.quote:Op zaterdag 9 november 2024 15:25 schreef Werkperd het volgende:
Het is bijna half vier en nog geen een tak van het gezag die even namens de staat zich uitspreekt over de bemoeienis van Israel met betrekking tot de interne aangelegenheden van Nederland. Ook zie ik nergens vanuit het kabinet de opdracht geven om de inmenging van Israëlische inlichtingendienst te onderzoeken.
Het is zorgwekkend dat gezaghebbers niet durven op te komen voor de veiligheid van onze eigen burgers! Israël is een moordlustige apartheidsstaat die een genocide pleegt. In hun ogen zijn wij, Nederlanders, ook een stuk minder dan Joden. Wie gaat daar wat aan doen?
Als dat goed vertaald is, natuurlijk ook diep triest om te gaan juichen om dode kinderen in Gaza.quote:Op zaterdag 9 november 2024 15:36 schreef Ali_boo het volgende:
Getraumatiseerde voetbalfans arriveren veilig in Tel Aviv![]()
[ x ]
Triest dat ze in ons mooie land niet veilig waren.quote:Op zaterdag 9 november 2024 15:36 schreef Ali_boo het volgende:
Getraumatiseerde voetbalfans arriveren veilig in Tel Aviv![]()
[ x ]
Nee Takke-Taqqiya-ist; Zie de Community Notes:quote:Op zaterdag 9 november 2024 15:36 schreef CommissarisMissionaris het volgende:
[..]
Jawel. Kap eens met liegen.
Maar dat er mensen zijn die de acties van Hamas op zaterdag 7 oktober 2023 toejuichen, waarbij jonge meisjes werden verminkt, hun keel werd doorgesneden en babies werden doorzeefd met kogels mag wel?quote:Op zaterdag 9 november 2024 15:38 schreef Momo het volgende:
[..]
Als dat goed vertaald is, natuurlijk ook diep triest om te gaan juichen om dode kinderen in Gaza.
liefst ook nietquote:Op zaterdag 9 november 2024 15:40 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Maar dat er mensen zijn die de acties van Hamas op zaterdag 7 oktober 2023 toejuichen, waarbij jonge meisjes werden verminkt, hun keel werd doorgesneden en babies werden doorzeefd met kogels mag wel?
Het is toch gek dat ik nationalistischer ben en meer opkom voor de soevereiniteit van Nederland dan oorspronkelijke Nederlanders die roepen dat Nederland weer van Nederlanders moet zijn. Je ziet hier duidelijk dat PVV volk niets heeft met Nederland.quote:Op zaterdag 9 november 2024 15:36 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Overdrijf niet zo. Als je niet bij het reltuig hebt gestaan heb je niks te vrezen.
100% mee eens, maar waarom wordt er van de pro-Palestijnen zoveel meer getolereerd, met name in Amsterdam?quote:Op zaterdag 9 november 2024 15:41 schreef popje het volgende:
Wat met zingt is allebei despicable, beiden hebben schuld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |