quote:Op donderdag 7 november 2024 19:27 schreef Zomaarevenkijken het volgende:
Mijn laatste project bij KOM afgerond. Een kleintje uit mijn begindagen, ipv de oorspronkelijke 4 jaar was het een zware bevalling van 5 en een half jaar met vele niet nagekomen afspraken. Maar uiteindelijk dus toch, met wat rente, teruggekregen.Dan moet je niet op de Japanse beurs gaan beleggen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Denk dat ik het zelf maar als succesvol afgerond boek. Maakt voor mijn boekhouding getalsmatig niet uit, maar ik zie liever groen dan rood in mijn spreadsheet.![]()
Mij ook een raadsel, eerder deze week bij Collin weer om een update gevraagd maar nog niets gehoord.quote:Op vrijdag 8 november 2024 08:59 schreef Faraday01 het volgende:
Goudsbloemlaan in den Haag is nog steeds 'onder bod' volgens funda. Dit begint aardig kolderiek te worden en het is mij een raadsel waarom Collin blijft afwachten. Iemand hier toevallig via andere kanalen iets gehoord over deze zaak?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik zie geen achterstand van Delivery, de vorige termijn is voldaan en de eerstvolgende betaling is pas de 17e. Desi had gisteren inderdaad betaald moeten zijn en dat is nog niet gebeurd. Maar goed we hebben het over 1 dag dus.quote:Op vrijdag 8 november 2024 11:44 schreef zeeland6 het volgende:
HCN
Nu twee projecten van dezelfde leningnemer niet betaald deze maand.
Desi & D*vi Gouda
Indi*n Delivery bedrijfspand
Indian Delivery had op 1-11-24 betaald moeten zijn.quote:Op vrijdag 8 november 2024 12:07 schreef JP01 het volgende:
[..]
Ik zie geen achterstand van Delivery, de vorige termijn is voldaan en de eerstvolgende betaling is pas de 17e. Desi had gisteren inderdaad betaald moeten zijn en dat is nog niet gebeurd. Maar goed we hebben het over 1 dag dus.
Het is wel zo dat de betalingen van deze leningnemer afgelopen maanden structureel iets te laat zijn, dat is vast geen toeval en ook geen goed teken. Desi in Gouda is uberhaupt nog niet open geweest dus ben benieuwd hoe dat afloopt, want ze hebben daar veel kosten aan (huur, rente) zonder enige opbrengsten. Voor nu gewoon even afwachten, want van achterstanden is er nog geen spake.
Dat is volgns mij project 712, zeeland6 bedoelt volgens mij 697.quote:Op vrijdag 8 november 2024 12:07 schreef JP01 het volgende:
n de eerstvolgende betaling is pas de 17e.
Is het opgeven van recht tot parate executie niet een passage die dusdanig veel invloed op gestelde zekerheden heeft dat investeerders dat in de pitch kenbaar gemaakt had moeten worden ?quote:Op donderdag 7 november 2024 18:09 schreef tnhb het volgende:
[..]
Ik ken het project niet, maar ik weet wel dat er situaties zijn waarin de 1e hypotheekhouder voorwaarden aan het vestigen van het 2e hypotheekrecht stelt, bijvoorbeeld een verbod op parate executie. In zo'n geval kun je zolang de 1e gewoon wordt betaald je alleen maar toekijken.
Deze week weer in Gouda geweest en een kijkje genomen bij Desi. Sinds mijn vorige bezoek lijkt er niet veel meer gebeurd te zijn. Er staat nog steeds een stapel zakken met stuc in de zaak.quote:Op vrijdag 8 november 2024 11:44 schreef zeeland6 het volgende:
HCN
Nu twee projecten van dezelfde leningnemer niet betaald deze maand.
Desi & D*vi Gouda
Indi*n Delivery bedrijfspand
Je zou denken dat als de zekerheden dekkend zijn en het dus niet een gevalletje is van "we gaan toch failliet dus het maakt allemaal niet meer uit", dat je met boeterentes en incassokosten toch wel wat in beweging moet kunnen krijgen.quote:Op donderdag 7 november 2024 18:09 schreef tnhb het volgende:
In zo'n geval kun je zolang de 1e gewoon wordt betaald je alleen maar toekijken.
Wat mij betreft wel. Zoals ik al zei, ik ken het project niet maar dit zou een reden kunnen zijn waar om er niet doorgepakt kan worden, voor 100% zekerheid of dat inderdaad kan spelen moet je het gewoon aan het platform vragen.quote:Op vrijdag 8 november 2024 13:51 schreef Thomas88 het volgende:
[..]
Is het opgeven van recht tot parate executie niet een passage die dusdanig veel invloed op gestelde zekerheden heeft dat investeerders dat in de pitch kenbaar gemaakt had moeten worden ?
Thanks, duidelijk, ik was vergeten dat daar 2 projecten voor waren opgezet (een voor het pand en een voor inrichting). Dan heb ik wel een vermoeden dan de betaling voor project 712 ook niet op de 17e zal worden bijgeschreven.quote:Op vrijdag 8 november 2024 13:06 schreef zeeland6 het volgende:
[..]
Indian Delivery had op 1-11-24 betaald moeten zijn.
project 697.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Goed bezig jij! Ik heb eerlijk gezegd niet meer scherp of HCN een van de platformen is die frequent meeleest.quote:Op vrijdag 8 november 2024 14:05 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Deze week weer in Gouda geweest en een kijkje genomen bij Desi. Sinds mijn vorige bezoek lijkt er niet veel meer gebeurd te zijn. Er staat nog steeds een stapel zakken met stuc in de zaak.
Het handelen van de betreffende makelaar is zo mogelijk nog kolderieker. Benieuwd waarom deze zich zo lang aan het lijntje laat houden en de status niet verandert van "onder bod" naar "beschikbaar". Ik neem aan dat Collin inmiddels ook wel even met de makelaar zal hebben gebeld.quote:Op vrijdag 8 november 2024 08:59 schreef Faraday01 het volgende:
Goudsbloemlaan in den Haag is nog steeds 'onder bod' volgens funda. Dit begint aardig kolderiek te worden en het is mij een raadsel waarom Collin blijft afwachten. Iemand hier toevallig via andere kanalen iets gehoord over deze zaak?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oké, dat is dan klaar denk je. Nog maar weer een paar weken geduld opbrengen dan.
Maar dan volgt 3 dagen later (gisteren) per mail nog weer een verzoek tot stemming over dit project.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik laat het lopen, heb nog nooit gestemd bij deze incompetente club. De uitkomst van veel stemmingen heeft helemaal niet geleid tot het voorgespiegelde resultaat.
quote:Op vrijdag 8 november 2024 20:19 schreef zeeland6 het volgende:
Gve
Wie kent ze nog
2 termijnen van EcoweedkillerGvE/Pat**a Ne**gra heeft ook weer een kleine aflossing bij elkaar weten te grabbelen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is niet vet maar toch wel een positief teken dat ze niet los laten, hoe lang het ook duurt.Pecunia non olet
Reken maar dat HCN wel weet wat er speelt, al kan het natuurlijk nooit kwaad om hen te informeren over ontwikkelingen als je toevallig iets te weten komt. Het is natuurlijk wel zo dat ze niet alle details kunnen of willen delen, dat is vaak ook niet in het belang van het project en de ondernemer ook. Dat er in dit geval wat dingen niet lekker lopen is duidelijk, maar ik ben toch geneigd om het platform en de ondernemer rustig de tijd te geven om naar een oplossing te zoeken. Bij het platform is ook voldoende kennis en ervaring aanwezig om de ondernemer te helpen.quote:Op vrijdag 8 november 2024 20:42 schreef InVestEerder het volgende:
[..]
Goed bezig jij! Ik heb eerlijk gezegd niet meer scherp of HCN een van de platformen is die frequent meeleest.
Zelfs al zou de ondernemer nog maandelijks netjes betalen, dan is dit toch niet de bedoeling van de lening geweest.
Een stevig gesprek met de ondernemer is dus op zijn plaats. Deze man, die zelf eerder ook heel regelmatig hier te vinden was, heeft mij destijds doen besluiten om een account bij HCN aan te maken. Iedereen was zó positief over de ondernemer dat ik toen ook ben ingestapt bij dit project...
Benieuwd waar dit gaat eindigen.
De ondernemer heeft nog wel op dit platform gereageerd de 1e keer dat er termijn van Desi & Devi werd gemist. Daarna niet meer en hij reageert ook niet meer op emails.quote:Op vrijdag 8 november 2024 23:26 schreef escortmk2 het volgende:
[..]
Reken maar dat HCN wel weet wat er speelt, al kan het natuurlijk nooit kwaad om hen te informeren over ontwikkelingen als je toevallig iets te weten komt. Het is natuurlijk wel zo dat ze niet alle details kunnen of willen delen, dat is vaak ook niet in het belang van het project en de ondernemer ook. Dat er in dit geval wat dingen niet lekker lopen is duidelijk, maar ik ben toch geneigd om het platform en de ondernemer rustig de tijd te geven om naar een oplossing te zoeken. Bij het platform is ook voldoende kennis en ervaring aanwezig om de ondernemer te helpen.
(Voor de duidelijkheid: ik heb geen belang bij HCN, maar wel zo’n 10 jaar en 200 projecten ervaring daar)
T**lbox ook een kleine aflossing na jaren stiltequote:Op vrijdag 8 november 2024 22:20 schreef obligataire het volgende:
[..]
GvE/Pat**a Ne**gra heeft ook weer een kleine aflossing bij elkaar weten te grabbelen.
Het is niet vet maar toch wel een positief teken dat ze niet los laten, hoe lang het ook duurt.
Uiteindelijk een hele summiere update ontvangenquote:Op zondag 3 november 2024 04:37 schreef KrekelJapie het volgende: Vervroegde aflossing Aankoop bedrijfspand Bravo Verhuizingen Geen bericht van GvE gehad, enkel mail over tussentijdse verzamelbetaling.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |