Bontebal is on CDA achtig goed en prettig om naar te luisteren. Van origine vind ik het cda een vreselijke partij, maar hij is wel ok. Bij nsc zie je al die vreselijke trekjes nog welquote:Op woensdag 13 november 2024 18:38 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Eigenlijk zonde van je tijd is mijn conclusie. Schoof heeft het nu bijvoorbeeld weer over met elkaar. Het is overduidelijk dat het niet met elkaar is.
Ze willen niet eens een oplossing voor dit probleem, gewoon weer goedkoop scoren met identiteitspolitiek. Ik zie dat vooral aan hoe constant ook de kalmerende geluiden uit de oppositie worden weggezet. Timmermans en Bontebal zijn toch juist de mensen die je nodig hebt als je daadwerklijk werk wilt maken van integratie in Nederland. Eenzijdig hun guur-rechtse oplossingetjes als paspoorten afnemen gaan dan pijnloos zijn voor vrijwel iedereen. Het doet ook werkelijk niets voor de integratie, nouja ik verwacht een negatief effect.
Dat uitgerekend jij dat zegt.quote:Op woensdag 13 november 2024 16:54 schreef VoMy het volgende:
[..]
De vraag stellen is hem beantwoorden.
Meende dat hij in eerste termijn wel een motie hierover aankondigde.quote:Op woensdag 13 november 2024 18:48 schreef Janneke141 het volgende:
Zou Wilders nog een motie gaan indienen om Halsema te ontslaan?
Volgens mij wel.quote:Op woensdag 13 november 2024 18:48 schreef Janneke141 het volgende:
Zou Wilders nog een motie gaan indienen om Halsema te ontslaan?
Kansloos.quote:Op woensdag 13 november 2024 19:01 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Meende dat hij in eerste termijn wel een motie hierover aankondigde.
Zonder twijfelquote:Op woensdag 13 november 2024 18:48 schreef Janneke141 het volgende:
Zou Wilders nog een motie gaan indienen om Halsema te ontslaan?
Dat is niet alleen bij de SGP hoor.quote:Op woensdag 13 november 2024 14:27 schreef VoMy het volgende:
[..]
Als Henk-Jan van Schothorst klaar is met het opjagen van homo's in Afrika tot ze de doodstraf krijgen is Nederland aan de beurt.
Ga je mij nu als Berber vertellen hoe het zit ja? Marokko kent het klassiek Arabisch, Darija en de verschillende Amazigh talen. Het Darija is onverstaanbaar voor een deel van de Arabisch sprekende wereld, het is nanelijk een Arabisch dialect met leenwoorden uit het Tamazight, Frans en Spaans. Marokkanen krijgen echter ook les in het klassiek Arabisch. Verder bestaat cultuur uit een mengeling van taal, geschrift, muziek, gedeelde tradities noem maar op.quote:Op woensdag 13 november 2024 17:37 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
De fout die je hier maakt is dat je taal en geschrift gelijk stelt aan cultuur en die loskoppelt van religie. De oorspronkelijke taal en cultuur in Marokko is Berbers, net als de omliggende landen. Het feit dat ze daar Arabisch spreken is omdat het de heilige taal van de islam is die samen met de verspreiding daarvan is meegekomen. De religie en de bij behorende taal vormen daarmee de enige overeenkomsten, verdere verwantschappen zijn er niet, vandaar mijn vraag of je nog andere kon bedenken.
Waarom zou dat een bijzaak moeten zijn? Disciriminatoir gedrag is altijd een probleem, aan wie het ook gericht is.quote:Op woensdag 13 november 2024 19:13 schreef Dutch_view het volgende:
Van Baarle wil wel erg graag hele discussies voeren over wat in dit debat een bijzaak zou moeten zijn
Omdat Van Baarle graag de aandacht wil afleiden van het probleem waar alle ellende mee begon, Marokkaans straattuig die ongekende haat verspreiden.quote:Op woensdag 13 november 2024 19:16 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Waarom zou dat een bijzaak moeten zijn? Disciriminatoir gedrag is altijd een probleem, aan wie het ook gericht is.
Ja precies, snap ik dat heb ik ook. Maar ik heb dit debat wel al een paar uur aangehoord. Ben echt super sceptisch dat er nog wat nieuws uit komt. Dit gaat in rondjes. Daarbij we hebben Wilders al gehoord dus waarom is Schoof nu hier en niet in Baku.quote:Op woensdag 13 november 2024 18:40 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik snap wat je bedoelt. Maar wil gewoon horen wat er gezegd wordt door wie in dit debat. Dus vooralsnog luister ik.
Alleen geen demonstratierecht voor Marokkanen onder de 16?quote:Op woensdag 13 november 2024 19:49 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Mijn god, lientje wil ad hoc op basis van een nieuwsbericht je even wat vergaande wetgeving over demonstratierecht doorvoeren. Iets meer zorgvuldigheid mag wel.
Verbieden van demonstraties op basis van compleet arbitraire en niet objectieve indicatorenquote:Op woensdag 13 november 2024 19:51 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Alleen geen demonstratierecht voor Marokkanen onder de 16?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |