quote:Op vrijdag 1 november 2024 13:43 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Ik ga de enige VT missen helaas
Ik weet hetquote:
Je bent niet de enige.quote:Op vrijdag 1 november 2024 13:43 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Ik ga de enige VT missen helaas
Die maakt stiekem toch veel kilometers zo.quote:
Ja, wat ik zeg klopt ook met de regels. Dat wil jij maar niet inzien. Voor beide overtredingen, zowel in Austin als in Mexico staat 10 seconden straf. En voor beide situaties zouden verzachtende omstandigheden kunnen gelden. In Austin hebben ze willen zien (prima), in Mexico niet (hetgeen niet prima is, aangezien ze er gewoon zijn).quote:Op vrijdag 1 november 2024 13:11 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Prima, maar je blijft zelf steeds je standpunt herhalen en dan doe ik dat ook.
Zeker omdat wat ik zeg feitelijk klopt met de regelementen.
En laat ik je ook vast waarschuwen voor morgen en overmorgen:
Verstappen ligt onder een vergrootglas en als hij nog één keer een streek probeert uit te halen wordt hij een race geschorst. Ze zijn 'm zo moe als koude pap.
hoeveel sec is causing a collision?quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:05 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Ja, wat ik zeg klopt ook met de regels. Dat wil jij maar niet inzien. Voor beide overtredingen, zowel in Austin als in Mexico staat 10 seconden straf. En voor beide situaties zouden verzachtende omstandigheden kunnen gelden. In Austin hebben ze willen zien (prima), in Mexico niet (hetgeen niet prima is, aangezien ze er gewoon zijn).
Het laatste deel van je post negeer ik, aangezien het pure nonsens is en het laat vooral jouw ware gezicht zien.
Uiteraard zegt ie dat.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 12:44 schreef potjecreme het volgende:
[..]
[..]
https://www.f1maximaal.nl(...)-fabelen-belachelijk
* greysbones zet de koffie en cake vast klaarquote:Op vrijdag 1 november 2024 13:44 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Wat moeten we nu doen @:greysbones
Dit laat eens temeer zien dat je toe moet naar onpartijdige, fulltime stewards die verder niet bij tv stations of op goksites te pas en te onpas interviews geven. Ik vind het hoogst opmerkelijk en hoogst ongebruikelijk dat iemand complete analyses geeft over wat iemands intenties volgens hem zijn. Dat kun je als analist doen (daar word je voor betaald), maar niet als steward of scheidsrechter. Dat kan gewoon niet. Een volgende situatie ga je dus beoordelen met in je achterhoofd dat je denkt dat iemand vast iets doet met de intentie om Norris iets te beletten. Echt te gek voor woorden, de vooringenomenheid.quote:
Mag thee ook?quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:11 schreef greysbones het volgende:
[..]
* greysbones zet de koffie en cake vast klaar
Je bent vanavond en morgenmiddag er toch niet bijquote:
Eens.quote:Op vrijdag 1 november 2024 15:14 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Dit laat eens temeer zien dat je toe moet naar onpartijdige, fulltime stewards die verder niet bij tv stations of op goksites te pas en te onpas interviews geven. Ik vind het hoogst opmerkelijk en hoogst ongebruikelijk dat iemand complete analyses geeft over wat iemands intenties volgens hem zijn. Dat kun je als analist doen (daar word je voor betaald), maar niet als steward of scheidsrechter. Dat kan gewoon niet. Een volgende situatie ga je dus beoordelen met in je achterhoofd dat je denkt dat iemand vast iets doet met de intentie om Norris iets te beletten. Echt te gek voor woorden, de vooringenomenheid.
En dan het totaal belachelijk vinden dat je nationaliteit in rol speelt. Natuurlijk speelt dat wel een rol, hoe harder je roept dat het belachelijk is hoe ongeloofwaardiger.
ze moeten wat te zeuren hebbenquote:Op vrijdag 1 november 2024 15:17 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
26 graden en die Britten zeuren over zeer hoge temperaturen.
ziekquote:Op vrijdag 1 november 2024 15:19 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Alonso wel slim. Gewoon later aankomen, zodat je de mediadag kan overslaan.
Ja, dat weet ik, maar kwam hem vast niet slecht uit, om die te missen.quote:
Magnussen slaat een hele dag overquote:Op vrijdag 1 november 2024 15:20 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ja, dat weet ik, maar kwam hem vast niet slecht uit, om die te missen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |