Jett Rebel vooral, dus bepaal het zelf. Oh en Mex door het lint omdat hij die ene plaat die er toe doet gemist heeft. En Moby in duet met een schaap. Dat is het zo ongeveer.quote:
Die is bijgewerkt, Tessa Mol was ook al een tijdje wegquote:Op woensdag 30 oktober 2024 16:42 schreef maily het volgende:
De OP mag wel bijgewerkt worden Tim op 't Broek
Is Breezeblocks al geweest?quote:Op woensdag 30 oktober 2024 17:04 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
Jett Rebel vooral, dus bepaal het zelf. Oh en Mex door het lint omdat hij die ene plaat die er toe doet gemist heeft. En Moby in duet met een schaap. Dat is het zo ongeveer.
Het mod, wil je een nieuwe top 2000 reeks maken?quote:Op woensdag 30 oktober 2024 17:05 schreef noodgang het volgende:
[..]
Die is bijgewerkt, Tessa Mol was ook al een tijdje weg
Ik zou zeggen maak een #1 topic voor de 2024 reeks. Zorgen dat het ook daadwerkelijk een reeks is, is zo gebeurd, dat kan ik zo doen (of welke andere mod dan ook)quote:Op woensdag 30 oktober 2024 17:06 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Het mod, wil je een nieuwe top 2000 reeks maken?
@:madmaster zou dat in juni al hebben gedaan
@Mexicanobakker ga eens een tekst schrijven voor de tt jijquote:Op woensdag 30 oktober 2024 17:10 schreef noodgang het volgende:
[..]
Ik zou zeggen maak een #1 topic voor de 2024 reeks. Zorgen dat het ook daadwerkelijk een reeks is, is zo gebeurd, dat kan ik zo doen (of welke andere mod dan ook)
Integraal Antics dan toch i.h.k.v. 20 jaar jubileum. Nicequote:Op woensdag 30 oktober 2024 17:18 schreef PippenScottie het volgende:
Ik zou vanavond een werkborrel + karaoke hebben maar die is gecanceld omdat de organisator vergeten was dat hij op vakantie zou gaan. True story.
Ik heb mezelf een plan b gegeven en last minute een kaartje gekocht voor Interpol in Paradiso. Ook niet vervelend.
Spinvis zal er toch wel een paar keer instaan, plus de grotere hits van the Scenequote:Op woensdag 30 oktober 2024 17:37 schreef DecoAoreste het volgende:
Dit zal een van de weinige Nederlandstalige nummers zijn in de lijst?
Yup en paar keer Kecks en Heideroosjesquote:Op woensdag 30 oktober 2024 17:41 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Spinvis zal er toch wel een paar keer instaan, plus de grotere hits van the Scene
Dat laatste is dan weer jammerquote:Op woensdag 30 oktober 2024 17:44 schreef Gale_Boetticher het volgende:
[..]
Yup en paar keer Kecks en Heideroosjes
Achja, als je in de 2e helft van de jaren 90 in de punkscene zal, waren Heideroosjes en Offspring wel de pispalen/lachertjes.quote:
Zag ze zondag in De Roma in Antwerpen! Magistraal. Ze lijken in de vorm van hun leven te zijnquote:Op woensdag 30 oktober 2024 17:18 schreef PippenScottie het volgende:
Ik heb mezelf een plan b gegeven en last minute een kaartje gekocht voor Interpol in Paradiso. Ook niet vervelend.
Mag hopen dat Eefje het dit jaar wel gered heeftquote:Op woensdag 30 oktober 2024 17:37 schreef DecoAoreste het volgende:
Dit zal een van de weinige Nederlandstalige nummers zijn in de lijst?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |