Beer Mile iets voor jou?quote:Op dinsdag 29 oktober 2024 13:26 schreef ok01 het volgende:
Kreeg zelf een keer een biertje aangeboden toen ik door Albertus rende die ik vervolgens net iets te enthousiast op dronk.
Moest daarna alleen nog vijf kilometer, dus had er instant spijt van
Prachtig dat dit bestaatquote:Op dinsdag 29 oktober 2024 13:42 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Beer Mile iets voor jou?
https://www.beermile.com/(...)r-mile-world-classic`
Misschien moeten we ophouden voor we ook hier een reputatie van alcoholisme opbouwen
Lijkt me verschrikkelijk. Maar liever 3 van deze dan 1 urban trailquote:Op dinsdag 29 oktober 2024 13:42 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Beer Mile iets voor jou?
https://www.beermile.com/(...)r-mile-world-classic`
Misschien moeten we ophouden voor we ook hier een reputatie van alcoholisme opbouwen
Ook tegen verkeer in, overal.quote:Op dinsdag 29 oktober 2024 09:17 schreef GotC het volgende:
Oke, random vraag omdat ik irl iedereen het anders zie doen:
Stel, je moet op een fietspad hardlopen omdat er geen andere opties zijn. Aan welke kant ga je hardlopen?
[poll=7976]
Urban Night Run een optie a.s. zaterdag van zo'n 5km?quote:Op dinsdag 29 oktober 2024 12:17 schreef hilliebillie het volgende:
Die urban run in Eindhoven lijkt me wel echt leuk om te doen.
Maar valt helaas net in ons verhuisweekend, dus afhankelijk hoe het gaat, maar durf dat nu niet in te plannen 😅
Echt? Ik heb zo’n hekel aan lopers die, als er een voetpad is, op het fietspad gaan lopenquote:Op dinsdag 29 oktober 2024 18:13 schreef twist02 het volgende:
En ik loop trouwens standaard op het fietspad, ook als er een stoep naast isfietspad is vaak veel vlakker en comfortabeler lopen
komt nog, je horloge gaat je pittigere trainingen geven na verloop van tijd en ervaring. Lekker de trainingen afwerken en heel blijvenquote:Op dinsdag 29 oktober 2024 19:37 schreef Goodbye het volgende:
Vraagje voor de Garmin gebruikers. Ik las hier laatst iets over de Garmin Coach en het leek mij een goede om eens uit mijn luie hardloopdip te komen. Welke trainer hebben jullie gekozen? Ik heb Greg en na mijn benchmarkrun zijn tot dusver alle trainingen een kwartiertje hardlopen. Ik had gehoopt op iets meer interval qua afwisseling. Gaat dat nog komen of kan ik beter een andere coach kiezen?
Ah, ik ben weer eens te ongeduldigquote:Op dinsdag 29 oktober 2024 20:04 schreef CaLeX het volgende:
[..]
komt nog, je horloge gaat je pittigere trainingen geven na verloop van tijd en ervaring. Lekker de trainingen afwerken en heel blijven
Ik heb drie keer Greg gedaan: twee keer HM en een keer 10k. Mijn ervaring was dat de eerste 3 weken of zo allemaal korte loopjes op rustig tempo waren en daarna werd het langer en kwamen er intervallen en tempoloopjes bij.quote:Op dinsdag 29 oktober 2024 19:37 schreef Goodbye het volgende:
Vraagje voor de Garmin gebruikers. Ik las hier laatst iets over de Garmin Coach en het leek mij een goede om eens uit mijn luie hardloopdip te komen. Welke trainer hebben jullie gekozen? Ik heb Greg en na mijn benchmarkrun zijn tot dusver alle trainingen een kwartiertje hardlopen. Ik had gehoopt op iets meer interval qua afwisseling. Gaat dat nog komen of kan ik beter een andere coach kiezen?
Ligt ook aan de afstand. 5 km heeft geen interval. Langere afstanden wel (volgens mij zijn het 20 seconden strides).quote:Op dinsdag 29 oktober 2024 19:37 schreef Goodbye het volgende:
Vraagje voor de Garmin gebruikers. Ik las hier laatst iets over de Garmin Coach en het leek mij een goede om eens uit mijn luie hardloopdip te komen. Welke trainer hebben jullie gekozen? Ik heb Greg en na mijn benchmarkrun zijn tot dusver alle trainingen een kwartiertje hardlopen. Ik had gehoopt op iets meer interval qua afwisseling. Gaat dat nog komen of kan ik beter een andere coach kiezen?
Huh, misschien heb jij een andere Garmin Coach dan ik. Er zitten echt wel meer soorten intervallen in dan alleen de 20 sec strides.quote:Op dinsdag 29 oktober 2024 21:17 schreef Piperidine het volgende:
[..]
Ligt ook aan de afstand. 5 km heeft geen interval. Langere afstanden wel (volgens mij zijn het 20 seconden strides).
Ik doe geen coach greg of amy ofzo maar gewoon de garmin schema's. Daar was het de eerste twee weken ook rustige loopjes en daarna kwam meer variatie.quote:Op dinsdag 29 oktober 2024 20:19 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ik heb drie keer Greg gedaan: twee keer HM en een keer 10k. Mijn ervaring was dat de eerste 3 weken of zo allemaal korte loopjes op rustig tempo waren en daarna werd het langer en kwamen er intervallen en tempoloopjes bij.
Ik heb ook al zo'n 6 maanden Greg aan voor HM schema's, vooral het begin was even suf, maar nu krijg ik, ook bij een nieuwe ronde, gewoon lange loopjes, en nog best wel op tempo ook.quote:Op dinsdag 29 oktober 2024 19:37 schreef Goodbye het volgende:
Vraagje voor de Garmin gebruikers. Ik las hier laatst iets over de Garmin Coach en het leek mij een goede om eens uit mijn luie hardloopdip te komen. Welke trainer hebben jullie gekozen? Ik heb Greg en na mijn benchmarkrun zijn tot dusver alle trainingen een kwartiertje hardlopen. Ik had gehoopt op iets meer interval qua afwisseling. Gaat dat nog komen of kan ik beter een andere coach kiezen?
Mijn z2 is ongeveer 5:05 (hartslag ongeveer 137 bij max van 182), dat is bij een marathon streef(!)tijd van 3 uur dus ik zou gevoelsmatig zeggen dat je z2 ergens boven de 6:00 zit.quote:Op woensdag 30 oktober 2024 07:38 schreef rawdemin het volgende:
[..]
Ik heb ook al zo'n 6 maanden Greg aan voor HM schema's, vooral het begin was even suf, maar nu krijg ik, ook bij een nieuwe ronde, gewoon lange loopjes, en nog best wel op tempo ook.
Vind het wel altijd bijzonder dat ik een easy run heb met een average van ~5:40, terwijl mijn marathon pace volgens m'n horloge 5:20 is. In mijn beleving hoort een easy run in Z2 te zijn (toch?!), nou, met 5:40 kom ik echt niet in Z2
Maarja, sinds mijn laatste HM 2 weken geleden komt mijn voorspellende tijd nu al 4 minuten lager uit, dus ik ben niet minder eigenwijs, en volg braaf Greg.
Eigenlijk wil ik ook op hartslag lopen, alleen die stomme schema's lopen allemaal te *(^(*%-en met tempo's. Volgens mijn sporttest (als ik hem goed geïnterpreteerd heb) zit mijn z2 tussen 114-145 zit, op zich kom ik dat ook wel met 5:40, alleen niet zo lang, na 15-30 mins ga ik naar z3. In mijn beleving ga je dan helemaal mis met je easy training (tenminste, als je de 80/20 theorie aanhoudt). Maarja ik haal nu natuurlijk verschillende trainingsmethodes door elkaar die niet door elkaar heen te gebruiken zijn.quote:Op woensdag 30 oktober 2024 08:41 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
Mijn z2 is ongeveer 5:05 (hartslag ongeveer 137 bij max van 182), dat is bij een marathon streef(!)tijd van 3 uur dus ik zou gevoelsmatig zeggen dat je z2 ergens boven de 6:00 zit.
Maar je kunt beter uitgaan van je hartslag.
Ik heb het overzicht wat ik destijds had gebruikt teruggevonden op Webarchive.quote:Op dinsdag 29 oktober 2024 21:24 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Huh, misschien heb jij een andere Garmin Coach dan ik. Er zitten echt wel meer soorten intervallen in dan alleen de 20 sec strides.
Wat ik me kan herinneren:
- intervallen van 1 min snel 1 min rust
- 30 sec snel met 1 min rust
- 3 of 4 of 5 min snel, met 3 min rust
- 8x800m met 400m rust
- tempotraining van 15 tot 45 min op HM wedstrijdtempo
- tempotraining met 15 tot 30 min op 10k wedstrijdtempo
Heb ik allemaal langs zien komen in ca 12 weken Coach Greg.
Als je naar https://connect.garmin.com/modern/training-plan gaat, kun je onderin ook 'zelfgestuurde plannen' vinden, o.a. schema's voor HM/M, puur op hartslag. Misschien is dat iets?quote:Op woensdag 30 oktober 2024 09:10 schreef rawdemin het volgende:
[..]
Eigenlijk wil ik ook op hartslag lopen, alleen die stomme schema's lopen allemaal te *(^(*%-en met tempo's. Volgens mijn sporttest (als ik hem goed geïnterpreteerd heb) zit mijn z2 tussen 114-145 zit, op zich kom ik dat ook wel met 5:40, alleen niet zo lang, na 15-30 mins ga ik naar z3. In mijn beleving ga je dan helemaal mis met je easy training (tenminste, als je de 80/20 theorie aanhoudt). Maarja ik haal nu natuurlijk verschillende trainingsmethodes door elkaar die niet door elkaar heen te gebruiken zijn.
Weet iemand anders een goed (uiteraard liefst gratis) hardloopschema voor de HM/M die gewoon lekker wél op hartslag gaat?Ik hou van een simpel/strak schema zodat ik braaf als een lemming 's avonds m'n training opstart en hij zelf zegt "Hup, rennen xx mins". (en gewoon simpel in Garmin te importeren is, zodat ik niet zodirect eerst een avond bezig ben een hele calender vol te prakken met workouts)
Meh, die plans waren het nét niet had ik het gevoel. Maar is ook alweer een tijdje terug.quote:Op woensdag 30 oktober 2024 10:21 schreef GotC het volgende:
[..]
Als je naar https://connect.garmin.com/modern/training-plan gaat, kun je onderin ook 'zelfgestuurde plannen' vinden, o.a. schema's voor HM/M, puur op hartslag. Misschien is dat iets?
Hoe krijg je een website onoverzichtelijk! Pfff, of ik ben te domquote:Edit: Of betaalde opties zoals via Training Peaks (https://www.trainingpeaks(...)-6-25-hours-per-week bv, volgt de 80/20 theorie)
Heb je eigenlijk natuurlijk groot gelijk in, dat vooropgesteldquote:Op dinsdag 29 oktober 2024 19:28 schreef GotC het volgende:
[..]
Echt? Ik heb zo’n hekel aan lopers die, als er een voetpad is, op het fietspad gaan lopen. Je bent een voetganger dus als er een voetpad is, loop je daar, vind ik
(maar een geasfalteerde weg loopt lekkerder idd)
Ik snap je helemaalquote:Op woensdag 30 oktober 2024 10:44 schreef twist02 het volgende:
[..]
Heb je eigenlijk natuurlijk groot gelijk in, dat vooropgesteld
Maar <insert mijn manier om het toch goed te praten> op de stoep heb ik te maken met wandelaars, kinderwagens, rolstoelen, etc. En zij met mij
Die lopen daar ook allemaal terecht, dus ik wil dan ook niemand opjagen of verplichten om mij er langs te laten ofzo, maar tegelijkertijd erger ik me dan wel. Dus gevoelsmatig loop ik op een fietspad minder in de weg (en anderen mij).
Ik volg het schema van Ben Parkes, die zijn niet op hartslag, maar op verwachte eindtijd.quote:Op woensdag 30 oktober 2024 09:10 schreef rawdemin het volgende:
[..]
Eigenlijk wil ik ook op hartslag lopen, alleen die stomme schema's lopen allemaal te *(^(*%-en met tempo's. Volgens mijn sporttest (als ik hem goed geïnterpreteerd heb) zit mijn z2 tussen 114-145 zit, op zich kom ik dat ook wel met 5:40, alleen niet zo lang, na 15-30 mins ga ik naar z3. In mijn beleving ga je dan helemaal mis met je easy training (tenminste, als je de 80/20 theorie aanhoudt). Maarja ik haal nu natuurlijk verschillende trainingsmethodes door elkaar die niet door elkaar heen te gebruiken zijn.
Weet iemand anders een goed (uiteraard liefst gratis) hardloopschema voor de HM/M die gewoon lekker wél op hartslag gaat?Ik hou van een simpel/strak schema zodat ik braaf als een lemming 's avonds m'n training opstart en hij zelf zegt "Hup, rennen xx mins". (en gewoon simpel in Garmin te importeren is, zodat ik niet zodirect eerst een avond bezig ben een hele calender vol te prakken met workouts)
Ja, is ook zo hoor. Ik ben wel een hele 'brave' hardloper, die heel netjes aan de kant loopt enzoquote:Op woensdag 30 oktober 2024 10:50 schreef GotC het volgende:
[..]
Ik snap je helemaalIs zeker wat voor te zeggen!
Denk dat m'n gevoel ook vooral komt door wielrenners op een autoweg ipv fietspad, en dat ik daarom vind dat je op je eigen pad moet blijven om te voorkomen dat mensen ook zo denken over hardlopers. Ja, ik heb veel tijd om na te denken tijdens duurloopjes
quote:Op woensdag 30 oktober 2024 11:01 schreef twist02 het volgende:
[..]
Ja, is ook zo hoor. Ik ben wel een hele 'brave' hardloper, die heel netjes aan de kant loopt enzo
*poetst zijn racefiets maar weer eens schoonquote:Op woensdag 30 oktober 2024 11:03 schreef GotC het volgende:
[..]!
Ik ben ook een brave loper op fietspaden. Laatst week ik uit naar de berm ivm wielrenner, wist hij het nóg voor elkaar te krijgen om me slechts op een haar na te missen. Klootzakken zijn 't.
Oh, dit zou ik heel leuk vindenquote:Op dinsdag 29 oktober 2024 21:24 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Huh, misschien heb jij een andere Garmin Coach dan ik. Er zitten echt wel meer soorten intervallen in dan alleen de 20 sec strides.
Wat ik me kan herinneren:
- intervallen van 1 min snel 1 min rust
- 30 sec snel met 1 min rust
- 3 of 4 of 5 min snel, met 3 min rust
- 8x800m met 400m rust
- tempotraining van 15 tot 45 min op HM wedstrijdtempo
- tempotraining met 15 tot 30 min op 10k wedstrijdtempo
Heb ik allemaal langs zien komen in ca 12 weken Coach Greg.
Ben een keertje met zo'n clubje 'mannen' meegegaan op de racefiets, 12 man 2 aan 2 kort op elkaar 34kmph over het fietspad racen, je ziet alleen de rug van degene voor je en aan het geschreeuw van de 2 op kop moet je blind sturen. Behalve 5km op kop is het ook niet moeilijk om in de slipstream hoge snelheden te halen.quote:Op woensdag 30 oktober 2024 11:03 schreef GotC het volgende:
[..]!
Ik ben ook een brave loper op fietspaden. Laatst week ik uit naar de berm ivm wielrenner, wist hij het nóg voor elkaar te krijgen om me slechts op een haar na te missen. Klootzakken zijn 't.
Drechtstedenloop toch? Had graag de HM gelopen, maar dat clasht met prive bezigheden.quote:Op woensdag 30 oktober 2024 12:07 schreef Sport_Life het volgende:
Zondag een wedstrijd in Dordrecht, doen er hier meer mee?
Ik wil mn PR verbreken dus even gekeken wat die ook alweer was op de HM. In 2020 1u24, dus ik heb mn horloge geprogrammeerd om uit te komen onder de 1u24..
Klopt die ja.quote:Op woensdag 30 oktober 2024 12:23 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Drechtstedenloop toch? Had graag de HM gelopen, maar dat clasht met prive bezigheden.
De start is om half 2 geloof hoe kun je daar te laat komen?quote:Op woensdag 30 oktober 2024 13:07 schreef En1gma het volgende:
Die heb ik vorig jaar gelopen, mooie loop maar toen was het wel slecht weer met regen en behoorlijk harde wind. Daarnaast was ik te laat bij de start omdat het een drama was om een parkeerplek te vinden. Daardoor veel te snel gestart en dat later moeten bekopen.
Zoals gezegd, vanwege de parkeerproblematiek.quote:Op woensdag 30 oktober 2024 13:13 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
De start is om half 2 geloof hoe kun je daar te laat komen?
Ik ga trouwens met de fiets/trein juist om parkeer stress te voorkomen.
De voorspellingen zijn zondag wel goed, zonnetje met 11 graden. Dus de singlet kan weer aan.
quote:Op woensdag 30 oktober 2024 13:20 schreef GotC het volgende:
Ik mocht net nog even ontspannen 'Race Pace Practice K's' lopen. Al neemt ik het voorgenomen tempo met een schep zout aangezien het een trail is. Maar, desalwelteplus: Zondag m'n langste afstand ooit lopen, 21km
Ik doe mee. Laatste 6km is windje mee zoals het er nu uitzietquote:Op woensdag 30 oktober 2024 12:07 schreef Sport_Life het volgende:
Zondag een wedstrijd in Dordrecht, doen er hier meer mee?
Ik wil mn PR verbreken dus even gekeken wat die ook alweer was op de HM. In 2020 1u24, dus ik heb mn horloge geprogrammeerd om uit te komen onder de 1u24..
Tnx, heb een plekje gereserveerd in Q park. Als het goed is kan ik zo inrijdenquote:Op woensdag 30 oktober 2024 13:24 schreef En1gma het volgende:
[..]
Zoals gezegd, vanwege de parkeerproblematiek.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |