Giannis heeft er zin in. 19 punten in het 1ste kwart, koekoek.quote:Op zondag 10 november 2024 18:36 schreef 3rr0r het volgende:
Bucks kunnen vandaag tegen de Celtics naar 2-8.
En vervolgens gigantisch weggeven. Lillard die airballs aan het schieten is helpt ook niet.quote:Op zondag 10 november 2024 22:10 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Giannis heeft er zin in. 19 punten in het 1ste kwart, koekoek.
Good ol' daysquote:According to Chad Ford of ESPN, Wiggins jumped a whopping 44-inches in the photo, giving him a higher vertical leap than any player at the NBA Combine in Chicago.
Gen Z Hardengod is ook genottelijk bezig op dat vlak.quote:Op maandag 11 november 2024 01:53 schreef 3rr0r het volgende:
Draymond krijgt nog een foul aan de broek genaaid bij floppende Dort. Hij heeft z'n imago tegen zich.
Tja, als je 3 centers geblesseerd zijn houdt het een keer op.quote:
Zonde, erg onfortuinlijk. Over 8 tot 10 weken evaluatie las ik, ze denken dat hij dit seizoen nog wel weer kan terugkeren.quote:Op maandag 11 november 2024 07:48 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Tja, als je 3 centers geblesseerd zijn houdt het een keer op.
Chet een gebroken heup blijkbaar, als die dit seizoen niet terug komt kun je het seizoen wel afschrijven, ondanks dat Hartenstein over 2-3 weken terug zou zijn.
Neem aan dat op Youtube het niet het officiele NBA account is dus dat verklaart het. Het was een drive van Wiggins naar de basket en Holmgren springt om te verdedigen en ze botsen en hij valt. Gewoon ongelukkig.quote:Op maandag 11 november 2024 09:10 schreef Hathor het volgende:
Vaag zeg, ik heb net op Youtube de highlights van OKC-GSW terug gekeken, en daarin werd helemaal niets gezegd over het geblesseerd uitvallen van Holmgren, laat staan dat ze hebben laten zien hoe het gebeurde.
Dat lees ik hier nu voor het eerst.
30+*quote:Op maandag 11 november 2024 09:35 schreef GotenSSJ het volgende:
Die Draymond en Steph zijn trouwens ook een stel droeftoeters bij elkaar![]()
1 van de sterspelers van je tegenstander breekt z’n heup, en blijkbaar kun je je dan nog steeds niet inhouden met je celebrations (nadat je een team zonder center nog bijna laat terugkomen van 20 down) en ruzie zoekende acties. Lachwekkend stel.
Om Chet nu meteen tot ster speler te benoemen is wel een beetje te optimistisch. Gewoon een hele belangrijke kracht binnen zijn team, maar ik snap wat je bedoeld. Als je gewonnen heb mag je best dit vieren. Je speelt tegen een team niet tegen indivuen.quote:Op maandag 11 november 2024 09:35 schreef GotenSSJ het volgende:
Die Draymond en Steph zijn trouwens ook een stel droeftoeters bij elkaar![]()
1 van de sterspelers van je tegenstander breekt z’n heup, en blijkbaar kun je je dan nog steeds niet inhouden met je celebrations (nadat je een team zonder center nog bijna laat terugkomen van 20 down) en ruzie zoekende acties. Lachwekkend stel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |