Morguh Stigquote:
Dotje van mequote:
ToT!quote:
TonG!quote:
een of andere manier gaat het toch weer fout bij hemquote:
Lovelyquote:
Greysquote:Op zondag 27 oktober 2024 13:25 schreef greysbones het volgende:
Op de
[..]
een of andere manier gaat het toch weer fout bij hem
Stigkequote:Op zondag 27 oktober 2024 13:27 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Lovely
[..]
Greys
Yuki, wat doe je Tsunodan!
Goed bezig dan!quote:Op zondag 27 oktober 2024 13:44 schreef ToT het volgende:
Zo, ff een badkamermeubel via Marktplaats gekocht.
Enorme cheap-ass kwaliteit, maar wel met een goede nieuwe Grohe kraan er bij.
Wat ik nu in de badkamer heb is van VEEL betere kwaliteit dan dit ding, maar die is gewoon vergeeld, de spiegels in het kastje zijn aangetast door vocht, het is onhandig van vorm enz.
Precies, zo sta ik er ook in. Ik heb hier in huis sinds ik er woon weinig aangepast. Alles wat er staat doet wat het moet doenquote:Op zondag 27 oktober 2024 13:52 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja het was ¤150 en is gewoon ff prima voor de komende paar jaar.
Toen de makelaar hier binnenkwam was hij wel onder de indruk van de (naar zijn mening) goede staat van mijn huis. Wat ik gek vond want het was niet heel schoonquote:
Dat scheelt nogal zeg..quote:Op zondag 27 oktober 2024 14:02 schreef ToT het volgende:
Daarom!
Ja ik heb leuk spul gezien van ¤450 - ¤600, maar dan heb je alleen het onderstel, en met deze heb ik voor ¤150 het meubel zelf, een grote dikke spiegel, een klein kastje en een plank boven het geheel met spotjes er in.
Die kijken daar blijkbaar niet naar..quote:Op zondag 27 oktober 2024 14:02 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Toen de makelaar hier binnenkwam was hij wel onder de indruk van de (naar zijn mening) goede staat van mijn huis. Wat ik gek vond want het was niet heel schoon![]()
Tadaaaaaaaaaa!!!quote:Op zondag 27 oktober 2024 14:02 schreef ToT het volgende:
Daarom!
Ja ik heb leuk spul gezien van ¤450 - ¤600, maar dan heb je alleen het onderstel, en met deze heb ik voor ¤150 het meubel zelf, een grote dikke spiegel, een klein kastje en een plank boven het geheel met spotjes er in.
Ja daaromquote:Op zondag 27 oktober 2024 14:05 schreef Lovely het volgende:
[..]
Die kijken daar blijkbaar niet naar..
Maar meer hoe de woning is etc
Mailyquote:
VAN MIJ, AFBLIJVEN.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |