Denk vooruitquote:Op dinsdag 22 oktober 2024 21:13 schreef heywoodu het volgende:
Overigens is het sowieso natuurlijk prima om een 'noodpakket' in huis te hebben. Beetje raar dat er vaak wat 'complotterig' over wordt gedaan, maar er kunnen zich natuurlijk ook gewoon 'normale' calamiteiten voor doen (problemen met stroom, water, etc).
Gewoon in elk geval wat flessen water en wat potten en blikken eten in huis is nooit verkeerd
Wat een rare reactie. Van "Meer mensen maken zich zorgen om de agressie van Rusland" naar "Nou, als ze zelf moeten vechten zouden ze wel anders piepen!".quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 21:15 schreef Nyamuk het volgende:
Snel! Trommel de bevolking op voor actieve dienst. Kijken of mensen er dan nog trek in hebben.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Inderdaad. Dat is geen noodpakket maar een vrijdagavond tussen 5 en 10.quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 21:12 schreef heywoodu het volgende:
Goede foto voor het onderwerp noodpakketten. Paar blikken knakworsten, een potje saus en een krat bier.
Ligt er maar net aan. Als je genoeg eten en drinken hebt kun je in principe onbeperkt overleven op een krat bier, alleen lijkt het me buitengewoon ongemakkelijk zitten voor zo'n lange tijd.quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 21:17 schreef RotatoR het volgende:
Hoelang kun je overleven op een krat bier?
quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 21:16 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Wat een rare reactie. Van "Meer mensen maken zich zorgen om de agressie van Rusland" naar "Nou, als ze zelf moeten vechten zouden ze wel anders piepen!".
Uh, dat is het hele onderwerp niet eensBekijk zijn gemiddelde post in het Oekraļne topic en je snapt waar het vandaan komt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
@LXIVquote:Op dinsdag 22 oktober 2024 21:16 schreef Starhopper het volgende:
We moeten echt niet naļef zijn over hoe gevaarlijk Rusland kan zijn. Ze hebben in het verleden al best wel enge dingen gedaan, zoals die spion die ze in Engeland hebben vergiftigd. En vergeet niet dat ze ook dingen hebben gesaboteerd, zoals fabrieken in Tsjechiė en in Duitsland. Dit laat echt zien dat ze totaal geen grenzen kennen als het gaat om aanvallen in Europa. Nu hoor je ook steeds vaker over hun cyberaanvallen en sabotagepogingen, zelfs hier in Nederland. Dus ja, het is super logisch dat mensen zich zorgen maken en dat er meer noodpakketten worden gekocht. Het voelt gewoon alsof we beter voorbereid moeten zijn, want Rusland heeft al vaak laten zien dat ze tot veel in staat zijn. Zoek eens op GRU unit 29155
Het verbaast me enigszins, gezien hoe vol alles staat met onzin die neerkomt op de overheid is tegen ons!'.quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 21:23 schreef Claudia_x het volgende:
Overheid voert campagne opdat Nederlanders een noodpakket aanschaffen. Nederlanders schaffen noodpakket aan of denken erover na. Je zou haast denken dat daar een verband tussen bestaat.
De meeste Nederlanders hebben over het algemeen best vertrouwen in de overheid. Een minderheid verkondigd nogal luidruchtig hun afwijkende mening daarover.quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 21:24 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Het verbaast me enigszins, gezien hoe vol alles staat met onzin die neerkomt op de overheid is tegen ons!'.
De meerderheid is een mak schaap.quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 21:24 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Het verbaast me enigszins, gezien hoe vol alles staat met onzin die neerkomt op de overheid is tegen ons!'.
95%quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 21:12 schreef voetbalmanager2 het volgende:
De helft van de Nederlanders heeft al een noodpakket in huis. Hoeveel fokkers zouden dat al hebben?
Al geruime tijd helemaal voorbereidquote:Op dinsdag 22 oktober 2024 21:12 schreef voetbalmanager2 het volgende:
De helft van de Nederlanders heeft al een noodpakket in huis. Hoeveel fokkers zouden dat al hebben?
quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 21:29 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Al geruime tijd helemaal voorbereid
CUL / Stavromulabeta's culinaire schuilkelder
60% niet dat is een meerderheid.quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 21:25 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De meeste Nederlanders hebben over het algemeen best vertrouwen in de overheid. Een minderheid verkondigd nogal luidruchtig hun afwijkende mening daarover.
Ja, maar ook die zullen DE RUSSEN ons niet ontnemen, ja!quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 21:17 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Inderdaad. Dat is geen noodpakket maar een vrijdagavond tussen 5 en 10.
quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 21:16 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Wat een rare reactie. Van "Meer mensen maken zich zorgen om de agressie van Rusland" naar "Nou, als ze zelf moeten vechten zouden ze wel anders piepen!".
Uh, dat is het hele onderwerp niet eensKlopt. Eerst moet je het volk eerst mentaal klaarstomen dat soort kul te slikken. Netzoals jullie ooit van helmen en kogelvesten/non-lethal aid uiteindelijk tot f16's en leopards zijn overgestapt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heel veel sambal
Wat een emotionele reactiequote:Op dinsdag 22 oktober 2024 21:37 schreef Nyamuk het volgende:
[..]
Klopt. Eerst moet je het volk eerst mentaal klaarstomen dat soort kul te slikken. Netzoals jullie ooit van helmen en kogelvesten/non-lethal aid uiteindelijk tot f16's en leopards zijn overgestapt.
Laat maar, iemand wees me al even op je Oekraļne-posts (waarvoor dank), dus je insteek is al duidelijk en daar gaat verder geen weldenkend mens in mee.quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 21:37 schreef Nyamuk het volgende:
[..]
Klopt. Eerst moet je het volk eerst mentaal klaarstomen dat soort kul te slikken. Netzoals jullie ooit van helmen en kogelvesten/non-lethal aid uiteindelijk tot f16's en leopards zijn overgestapt.
En het is nog maar dinsdag.quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 21:36 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Ja, maar ook die zullen DE RUSSEN ons niet ontnemen, ja!
Vrijdag =![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |